Komunia w Srebrze

Komunia w Srebrze

Dekoracje komunijne w srebrze są niezwykle eleganckie pod każdym względem. Sezon komunijny 2022 charakteryzuje się jasnymi dekoracjami w wyszukanym stylu. Kolekcje komunijne z naszej oferty to różnorodne serie dekoracji stołu i sali na Komunię chłopca i dziewczynki, spośród których można wybrać najbardziej odpowiednie dla swojego wydarzenia. Komunia w srebrze przedstawia dekoracje na stół komunijny, np. serwetki flizelinowe i bieżnik komunijny, a także pomysłowe dekoracje tortów komunijnych w 2020. Nie należy zapominać także o wyjątkowych zaproszeniach dla gości komunijnych na start.

Komunia w Srebrze

 • SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt

  Przepiękne i efektowne serwetki ze srebrnym motywem koronki to wspaniały dodatek na stół na Chrzest Święty. Wyjątkowo elegancko prezentują się z bieżnikiem i kieszonkami z tej samej serii.

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt
  47,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt

  Eleganckie serwetki flizelinowe na Chrzest Święty dziecka z motywem srebrnej koronki. Wspaniale prezentują się na stole z bieżnikiem i kieszonkami z tej samej serii.

  47,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt

  Eleganckie kieszonki na sztućce ze srebrnym nadrukiem pozwolą w piękny sposób udekorować stół na Chrzest Święty dziecka. Motyw koronki wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy Srebrna Koronka 40cmx24m BIEŻNIK flizelinowy Srebrna Koronka 40cmx24m
  62,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy Srebrna Koronka 40cmx24m

  Srebrny bieżnik flizelinowy z pięknym motywem koronki to wspaniała propozycja na udekorowanie stołu na uroczyste przyjęcie.

  62,98 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia w Srebrze (+ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia w Srebrze (+ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia w Srebrze (+ramka)

  Elegancka tabliczka z ponadczasowym motywem srebrnej koronki to piękna propozycja na stół komunijny. Tabliczka prezentuje się bardzo efektownie. Posiada motyw, który wspaniale wpisuje się w modne trendy. Na tabliczce umieścimy imię dziecka i datę uroczystości.

  11,98 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Komunia w Srebrze WINIETKA wizytówka z nadrukiem Komunia w Srebrze
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Chrzest i Komunia w Srebrze

  Piękne wizytówki na Chrzest Święty z nadrukiem nazwisk gości i eleganckim motywem srebrnej koronki. Tak przygotowane winietki wspaniale udekorują stół na Chrzest i pozwolą odnaleźć najbliższym miejsce przy stole. Wizytówki wykonane zostały na grubym papierze z dbałością o najmniejszy szczegół.

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Srebrna Koronka 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Srebrna Koronka 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Srebrna Koronka 10szt

  Winietki na stół z motywem srebrnej koronki to elegancki dodatek na Chrzest Święty dziecka. Na wizytówkach znajduje się miejsce do wpisania nazwisk gości. Pięknie prezentują się na stole ułożone przy talerzach gości. Idealnie komponują się z innymi dodatkami i dekoracjami z kolekcji Chrzest w Srebrze.

  9,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze
  29,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Z IMIENIEM Chrzest i Komunia w Srebrze 10szt
  1 Recenzje

  Pyszna czekoladka z personalizowanymi naklejkami pozwoli w słodki i uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Czekoladki ozdobione etykietami z elegancką grafiką srebrnej koronki prezentują się cudownie. Można je ułożyć na stole przy nakryciach gości, umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Komunia w Srebrze Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Komunia w Srebrze Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia w Srebrze Z IMIENIEM 20szt

  Pyszne mleczne krówki z grafiką srebrnej koronki, imieniem dziecka i datą uroczystości to świetny wybór na podziękowania dla gości komunijnych. Krówki prezentują się bardzo elegancko. Są świetnym pomysłem na słodkie upominki dla najbliższych. Można je włożyć do pudełeczek lub woreczków z organzy.

  39,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest w Srebrze (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest w Srebrze (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest i Komunia w Srebrze (+etykiety z...

  Owocowe lizaki z piękną personalizowaną etykietą to wspaniały upominek dla gości na Chrzest Święty. Na samoprzylepnej naklejce znajduje się imię dziecka oraz elegancki motyw srebrnej koronki. Wyjątkowo prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości oraz w szklanych pojemnikach.

  24,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w srebrze (bb) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w srebrze (bb)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w srebrze (bb)

  Słoiczek na podziękowanie dla gości na Komunię i Chrzest wypełniony słodkimi cukierkami. Słoiczek jest udekorowany na wieczku białym materiałem i przewiązany białą tasiemką. Gotowy do wręczenia prezencik został ozdobiony naklejką z imieniem dziecka i datą uroczystości, a także motywem srebrnej koronki. To wspaniała propozycja, by podziękować gościom za...

  7,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Chrzest i Komunia w srebrze (bb) MIÓD podziękowanie Chrzest i Komunia w srebrze (bb)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie z imieniem Chrzest i Komunia w srebrze (bb)

  Małe słoiki z miodkiem ze srebrnym nadrukiem, zaskoczą i zachwycą wszystkich gości obecnych na uroczystości. Dzięki personalizowanej etykietce, staną się świetną pamiątką. Na naklejce znajduje się imię dziecka i data uroczystości oraz śliczna grafika. Słoiczek z miodkiem pozwoli przez długi czas słodko wspominać uroczystość!

  8,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Chrzest i Komunia w Srebrze (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA Chrzest i Komunia w Srebrze (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Chrzest i Komunia w Srebrze (+etykiety z imieniem+białe...

  Przepiękne pudełeczka w kształcie serca pozwolą w uroczy sposób podziękować gościom za przybycie Chrzest dziecka. W komplecie znajdują się samoprzylepne etykiety z imieniem dziecka oraz elegancką grafiką srebrnej koronki. Pudełeczka można wypełnić czekoladkami, cukierkami czy migdałami. Serduszka z kolekcji Chrzest w Srebrze wspaniale prezentują się na...

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunia w Srebrze 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunia w Srebrze 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunia w Srebrze 10szt (+etykiety z...

  Wyjątkowe i oryginalne podziękowania dla gości na Chrzest Święty dziecka. Pudełeczka w kształcie aniołków pozwolą w uroczy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym. W komplecie znajdują się samoprzylepne naklejki z eleganckim motywem srebrnej koronki oraz imieniem dziecka. Pudełeczka można wypełnić cukierkami, czekoladkami czy migdałami.

  27,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Srebrze (+wstążka srebrna) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Srebrze (+wstążka srebrna)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Srebrze (+wstążka srebrna)

  Wyjątkowa pamiątka z dnia Pierwszej Komunii Świętej. W księdze pamiątkowej zbierzesz wszystkie wspomnienia i zachowasz je na długo. Wewnątrz umieść zdjęcia oraz zbierz życzenia gości, które mają trafić do dziecka komunijnego. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką.

  49,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w Srebrze 12szt

  Eleganckie, personalizowane pudełka na ciasto z rączką i naklejkami z imieniem dziecka. Wspaniała propozycja na słodkie podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Srebrna grafika idealnie pasuje do charakteru przyjęcia zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  35,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Komunia w Srebrze Z IMIENIEM TOPPER na tort komunijny Komunia w Srebrze Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Komunia w Srebrze Z IMIENIEM

  Elegancki i ponadczasowy topper na tort komunijny dekorowany nadrukiem srebrnej koronki. Topper prezentuje się bardzo efektownie. Posiada nadruk imienia dziecka i daty Komunii. Dzięki niemu każde ciasto nabierze eleganckiego charakteru.

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Srebrze Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Srebrze Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Srebrze Ø20cm

  Przepiękny opłatek na tort z motywem srebrnej koronki i personalizacją. Opłatek zdobiony jest również napisem "Pierwsza Komunia Święta", który wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Opłatek idealnie dopasowuje się do tortu po kilku godzinach, dzięki czemu słodki wypiek prezentuje się rewelacyjnie.

  17,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA

  Duża świeca komunijna z nadrukiem srebrnej Hostii i srebrnych ornamentów. Świeca wspaniale podkreśli charakter przyjęcia komunijnego. Posiada delikatny zapach wanilii, który oczaruje gości. Pięknie wygląda również w kompozycjach z kwiatami.

  29,98 zł
 • ŚWIECZNIKI szklaneczki na tealighty SREBRNE 4szt ŚWIECZNIKI szklaneczki na tealighty SREBRNE 4szt
  39,98 zł
  ŚWIECZNIKI szklaneczki na tealighty SREBRNE 4szt

  Przepiękne przecierane świeczniki na tealighty w srebrnym kolorze wspaniale udekorują stół na uroczystości Pierwszej Komunii lub Chrztu. Świeczniki posiadają bardzo oryginalną powierzchnię, świetnie wpiszą się w aranżacje w biało-srebrnej kolorystyce. Wspaniale rozświetlą stół.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Srebrna Hostia PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Srebrna Hostia
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Srebrna Hostia

  Pamiątka I Komunii w postaci drewnianego pudełka na pieniądze. Idealny pomysł, by wręczyć dziecku gotówkę w estetyczny sposób. Pudełeczko posiada wewnątrz karteczkę ze spersonalizowanym tekstem i grafiką srebrnej Hostii. To wspaniały sposób, by wręczyć dziecku piękny prezent w formie gotówki.

  42,98 zł
 • SERWETKI Elegancka Koronka z krzyżykiem 33x33cm 20szt SREBRNE SERWETKI Elegancka Koronka z krzyżykiem 33x33cm 20szt SREBRNE
  7,98 zł
  SERWETKI Elegancka Koronka z krzyżykiem 33x33cm 20szt SREBRNE

  Papierowe serwetki ozdobione srebrną koronką oraz krzyżykiem w elegancki sposób udekorują stół na przyjęcie Chrztu Świętego dziecka. Serwetki ze srebrnym nadrukiem idealnie nadają się na przyjęcie Chrztu zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w srebrnym kolorze to świetny dodatek na stół. Idealna propozycja na udekorowanie talerzy podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka.

  45,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m
  27,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m

  Bieżnik flizelinowy w srebrnym kolorze to wyjątkowo elegancka dekoracja stołu na Chrzest i inne dziecięce przyjęcia. Bieżnik wspaniale prezentuje się na stole z innymi elementami dekoracyjnymi. Bieżnik najczęściej umieszczany jest na środku stołu

  27,98 zł
 • PODKŁADKI pod ciasto/talerze SREBRNE Ø36cm 10szt LUX PODKŁADKI pod ciasto/talerze SREBRNE Ø36cm 10szt LUX
  24,98 zł
  PODKŁADKI pod ciasto/talerze SREBRNE Ø36cm 10szt LUX

  Srebrne podkładki pod talerze to świetna propozycja na stół na uroczystości Chrztu lub Komunii. Podkładki pokryte są metaliczną farbą, dzięki czemu delikatnie połyskują. Idealnie sprawdzą się ułożone pod talerzami gości - wspaniale dopełnią każdą aranżację w tej kolorystyce.

  24,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE
  59,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE

  Kuliste, srebrne, piękne świece to niezbędny dodatek do Waszych stylowych przyjęć! Metalizowane, stylowe świece  idealnie nadają się na wyjątkowe okazje. Wprowadzą gości w wyjątkowy klimat.

  59,98 zł
 • BIEŻNIK organza Srebrzysty Ażur 48cmx9m BIEŻNIK organza Srebrzysty Ażur 48cmx9m
  38,98 zł
  BIEŻNIK organza Srebrzysty Ażur 48cmx9m
  1 Recenzje

  Wspaniała i elegancka dekoracja na stół na uroczystość Chrztu świętego dziecka! Bieżnik z białej organzy z delikatnym wzorem składającym się ze srebrnych kropeczek i diamencików.

  38,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto do własnej aranżacji złożone Białe 12szt PUDEŁKA na ciasto do własnej aranżacji złożone Białe 12szt
  24,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto do własnej aranżacji złożone Białe 12szt

  Białe pudełka na ciasto to idealny dodatek na przyjęcie komunijne oraz Chrzest dziecka. Pudełka można własnoręcznie udekorować i wręczyć gościom, jako podziękowanie za przybycie. Do pudełek można zapakować ciasto oraz tort po zakończonym przyjęciu.

  24,98 zł
 • SZARFA na krzesło z grubej satyny BIAŁA SZARFA na krzesło z grubej satyny BIAŁA
  9,98 zł
  SZARFA na krzesło z grubej satyny BIAŁA

  Przepiękne satynowe szarfy w kolorze bieli, wspaniale udekorują Wasze krzesła. Szarfy wykonane są z grubego matowego materiału. Taka dekoracja z pewnością wzbogaci wystrój sali podczas ważnej uroczystości takiej jak Chrzest Waszego dzidziusia. Dzięki takiej ozdobie pomieszczenie nabierze świeżego i niezapomnianego wyglądu.

  9,98 zł
 • SZARFA na krzesło z grubej satyny SREBRNA SZARFA na krzesło z grubej satyny SREBRNA
  9,98 zł
  SZARFA na krzesło z grubej satyny SREBRNA

  Satynowa szarfa w srebrnym kolorze pozwoli w elegancki sposób udekorować krzesło komunijne. Taki dodatek wyróżni dziecko komunijne spośród wszystkich gości obecnych na przyjęciu.

  9,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na Chrzest Srebrna Koronka 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji na Chrzest Srebrna Koronka 5% TANIEJ
  129,98 zł 136,92 zł
  ZESTAW dekoracji na Chrzest Srebrna Koronka 5% TANIEJ

  Wyjątkowo elegancki zestaw dekoracji stołu na Chrzest Święty dziecka. W komplecie znajduje się flizelinowy bieżnik, serwetki i kieszonki na sztućce w srebrnym kolorze zdobione motywem koronki. W zestawie kupujesz taniej!

  129,98 zł 136,92 zł
  Promocja
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m SREBRNA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m SREBRNA
  29,98 zł
  SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m SREBRNA

  Piękna i lśniąca satyna w srebrnym kolorze to wyjątkowa i elegancka dekoracja stołu na przyjęcie Chrztu Świętego czy urodzinek dziecka.

  29,98 zł
 • ZESTAW balonów na Komunię BIAŁO-SREBRNY -25% ZESTAW balonów na Komunię BIAŁO-SREBRNY -25%
  49,98 zł
  ZESTAW balonów na Komunię BIAŁO-SREBRNY -25%

  Zestaw balonów na Komunię w biało-srebrnej kolorystyce pozwoli w elegancki i efektowny sposób udekorować dom lub restaurację. W komplecie znajdują balony foliowe z napisem IHS oraz trzy rodzaje balonów lateksowych, które idealnie się ze sobą komponują.

  49,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 23cm 20szt BIAŁE BALONY metaliczne STRONG 23cm 20szt BIAŁE
  14,98 zł
  BALONY do dekoracji STRONG 23cm 20szt BIAŁE

  Cudownie lekkie balony w białym odcieniu w sam raz na przyjęcie dla dzieciaków!  Białe, metaliczne balony to piękna dekoracja pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się zawieszone nad stołem urodzinowym lub jako dekoracja wnętrza. Po uroczystości mogą zdobić  pokój dziecka.

  14,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt SREBRNE BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt SREBRNE
  14,98 zł
  BALONY metaliczne STRONG 23cm 20szt SREBRNE
  1 Recenzje

  Balony w srebrnym kolorze będą idealnym uzupełnieniem dekoracji Waszych wystrzałowych imprezek. Ten niezbędny dodatek urodzinowy, doda lekkości Waszemu przyjęciu, sprawi, że wprowadzicie wyjątkowy nastrój dziecięcej zabawy. Zawieście je nad stołem a Wasze pociechy z pewnością zwrócą na nie uwagę.

  14,98 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm BIAŁY

  Białe, bibułowe pompony to delikatny element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla maluszków! Jasne pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Polecamy również jako dodatek do sesji zdjęciowych!

  3,50 zł

Dekoracje stołu na Komunię w srebrnym kolorze

Dekoracje na stół komunijny z kolekcji Komunia w srebrze to niezwykle elegancka seria z oferty sklepu internetowego LeonKameleon.pl, gdzie można znaleźć wiele inspiracji i pomysłów na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. 

Wystrój stołu komunijnego jest niezwykle ważny, bowiem jest to miejsce, gdzie zaproszeni spędzają większość czasu tego dnia. Warto zadbać, aby nakrycie wyglądało nienagannie i goście cieszyli się doskonałymi smakołykami. Dekoracje komunijne to przede wszystkim serwetki flizelinowe ze srebrną koronką na białym tle oraz spójny bieżnik z tym samym motywem. Artykuły komunijne, tj. świece oraz winietki dla gości ze srebrną koronką doskonale podkreślają uroczysty charakter przyjęcia.

Serwetki komunijne srebrna koronka

Serwetki komunijne z motywem srebrnej koronki

Dekoracje komunijne na uroczystość I Komunii Świętej z kolekcji komunijnej Komunia w Srebrze zaprezentują się zniewalająco na przyjęciu chłopca i dziewczynki.

Dekoracje komunijne ze srebrną koronką

Dekoracje sali komunijnej z kolekcji Komunia w srebrze to uroczyste ozdoby wnętrza, dzięki którym można stworzyć wspaniały klimat przyjęcia. Dekoracje komunijne na uroczystość I Komunii Świętej nie będą tak efektywne bez zestawu balonów srebrno-białych na Komunię. Dodatkowo można wykorzystać pompony bibułowe w kolorze białym i srebrnym. Te lekkie artykuły komunijne z pewnością zachwycą gości.

Kolekcje komunijne proponują także srebrny baner komunijny z literkami, który można wykorzystać na własnym przyjęciu dla chłopca i dla dziewczynki. Bardzo uroczyste są także plakaty komunijne uniwersalne lub personalizowane. Te i 1001 dekoracji na Komunię znajdziesz w sklepie internetowym LeonKameleon.pl.

Baner komunijny z napisem srebrny

Baner komunijny ze srebrnym napisem

Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych

Podziękowania dla gości komunijnych to must have w sezonie 2022! Upominki komunijne to bardzo popularna forma wyrażania wdzięczności za przybycie na przyjęcie dziecka. Mogą to być drobne prezenciki, np. czekoladki komunijne, lizaki, krówki.

Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych to personalizowane upominki z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. W kolekcji Komunia w srebrze znajdują się czekoladki komunijne dla gości, które można ułożyć przy nakryciach na stole lub włożyć słodkości do dekoracyjnych woreczków z organzy. Podziękowania dla gości komunijnych ze zdjęciem są równie oryginalne. Personalizowany obrazek bohatera przyjęcia będzie doskonałą pamiątką z tego dnia, np. w formie magnesu.

Czekoladka komunijna srebrna koronka

Czekoladka komunijna z imieniem dziecka zdobiona srebrnym nadrukiem

Jak zrobić podziękowanie dla gości komunijnych? Wykorzystanie gotowych rozwiązań to najbardziej pewny sposób na osiągniecie zamierzonego efektu końcowego. Słodycze podziękowania dla gości komunijnych to bardzo popularna metoda obdarowywania bliskich. Każdy lubi słodkości, dlatego tak chętnie są one przygotowywane w ramach upominków. Miód podziękowania dla gości komunijnych to bardzo nowoczesny sposób wyrażania wdzięczności .Słodki słoiczek z personalizacją i tematyczną dekoracją z pewnością spodoba się każdemu obecnemu na przyjęciu.