Komunia w Złocie

Komunia w Złocie

Dekoracje komunijne w złocie to wspaniały pomysł na przyjęcie komunijne dla chłopca i dla dziewczynki. Każde wydarzenie Pierwszej Komunii Świętej jest wyjątkowe, dlatego należy zadbać o odpowiednie podziękowania dla gości komunijnych, np. słodycze. Kolekcje komunijne - Komunia w złocie  to motyw złotej koronki na śnieżnobiałym tle, który prezentuje się bardzo wyrafinowanie i elegancko. Sezon komunijny 2022 stawia na artykuły komunijne, które podkreślą uroczysty charakter wydarzenia, np. serwetki flizelinowe, bieżnik komunijny z koronką oraz wiele innych dekoracji sali i stołu na Komunię.

Komunia w Złocie

 • SERWETKI papierowe Złota Koronka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Złota Koronka 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe Złota Koronka 33x33cm 20szt

  Eleganckie serwetki z nadrukiem złotej koronki to piękna propozycja na Komunię dziecka i Chrzest Święty. Serwetki są ponadczasowe, warto zestawić je z kieszonkami na sztućce z tym samym motywem. Pięknie dopełnią aranżację w odcieniach bieli i złota.

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Złota Koronka 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Złota Koronka 40x40cm 50szt
  47,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Złota Koronka 40x40cm 50szt

  Najwyższej jakości serwetki flizelinowe wykonane z flizeliny. Serwetki posiadają nadruk złotej koronki, dzięki czemu są bardzo eleganckie i ponadczasowe. Wspaniale nadają się, by formować je w przestrzenne kształty. Wyjątkowa dekoracja stołu na Komunię i Chrzest dziecka.

  47,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy Złota Koronka 40cmx24m BIEŻNIK flizelinowy Złota Koronka 40cmx24m
  62,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy Złota Koronka 40cmx24m

  Gustowny złoty bieżnik to wspaniała dekoracja stołu na przyjęcie Chrztu Świętego dziecka. Nadruk białej koronki sprawia, że bieżnik prezentuje się wyjątkowo elegancko.

  62,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Komunia w Złocie CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Komunia w Złocie
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Komunia w Złocie 10szt

  Przepiękna czekoladka komunijna z nadrukiem złotej koronki będzie fantastycznym podziękowaniem dla gości. Czekoladka to świetny pomysł, by podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty. W komplecie znajdują się spersonalizowane naklejki z imieniem dziecka i datą, które oczarują każdego.

  29,98 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Komunia w Złocie WINIETKA komunijna z nadrukiem Komunia w Złocie
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Komunia w Złocie

  Winietki komunijne z grafiką złotej koronki i nadrukowanymi nazwiskami gości to piękny wybór na stół komunijny. Winietki wykonane są w formie daszków, które samodzielnie stoją. Prezentują się ponadczasowo i bardzo elegancko. Wskażą gościom miejsca, a dodatkowo dopełnią całą aranżację.

  1,89 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Złocie Z IMIENIEM (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Złocie Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Komunia w Złocie Z IMIENIEM (+wstążka złota)

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej, która idealnie pasuje do złotych dodatków. Na księgę naklejona jest personalizowana naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Wewnątrz księgi można umieścić zdjęcia oraz zebrać podpisy gości biorących udział w uroczystości.

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM Komunia w Złocie PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM Komunia w Złocie
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM Komunia w Złocie

  Podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane specjalnie na I Komunię Świętą. W drewnianym pudełeczku znalazły się słodkie mleczne czekoladki z koronką. Wnętrze zawiera także karteczkę z personalizacją oraz dedykacją. Całość prezentuje się oryginalnie i pięknie.

  49,98 zł
 • CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Merci Z PODPISEM Wianuszek z kwiatami 100g CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Merci Z PODPISEM Wianuszek z kwiatami 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Merci Z PODPISEM Wianuszek z...

  Jak podziękować Chrzestnym i Dziadkom na przyjęciu komunijnym? Świetnym i stosunkowo niedrogim wyborem będzie czekolada Merci w specjalnie przygotowanej obwolucie. Piękny motyw wianuszka z kwiatami sprawia, że upominek pasuje zarówno od chłopca, jak i od dziewczynki. Na obwolucie znajduje się tekst podziękowania oraz personalizacja.

  24,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Komunia w Złocie Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Komunia w Złocie Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia w Złocie Z NADRUKIEM 20szt

  Jak słodko podziękować gościom komunijnym? Świetnym wyborem będą krówki z grafiką złotej koronki, imieniem dziecka i datą Komunii. Krówki są zawinięte w papierki - gotowe do wręczenia gościom. Wspaniale sprawdzą się w biało-złotych aranżacjach. Można je ułożyć przy talerzach gości.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia w Złocie (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia w Złocie (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia w Złocie (+bileciki kółka+naklejki)...

  Personalizowane lizaki to wyjątkowa propozycja upominków dla gości na Komunię Świętą dziecka. Sprzedawane w komplecie z bilecikami i naklejkami, które zdobione są motywem złotej koronki prezentują się przepięknie. Lizaki można wręczyć osobiście lub ułożyć na talerzach gości.

  49,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem) 10szt

  Lizaki z personalizacją to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Komunię Świętą dziecka. Słodki upominek można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście. Lizaki można dodatkowo udekorować kolorową wstążką.

  24,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz)

  Pięknie udekorowany słoiczek z cukierkami to wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na Chrzest, Roczek lub I Komunię Świętą Waszego dziecka. Na słoiczku znajduje się naklejka z personalizacją w złotym stylu. 

  7,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Z IMIENIEM Komunia w Złocie (bz) MIÓD podziękowanie Z IMIENIEM Komunia w Złocie (bz)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Z IMIENIEM Komunia w Złocie (bz)

  Słoiczki z miodem na podziękowania komunijne zdobione naklejkami z imieniem dziecka, datą Komunii i ponadczasowym motywem złotej koronki. Słoiczki mogą zostać ustawione przy nakryciach gości lub wręczone osobiście. Piękna propozycja na upominki dla najbliższych.

  8,98 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia w Złocie (+złota metalowa ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia w Złocie (+złota metalowa ramka)
  24,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia w Złocie (+złota metalowa...

  Dekoracja stołu na Komunię Świętą w formie ramki i karteczki z grafiką, imieniem dziecka i datą. Dekoracja wspaniale udekoruje stół i podkreśli charakter przyjęcia. Idealnie pasuje do botanicznych kompozycji, a dzięki zielonej grafice świetnie wpisuje się w naturalne trendy.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM IHS Exclusive PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM IHS Exclusive
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM IHS Exclusive

  Piękne pudełko na I Komunię Świętą ze złotą grafiką IHS Exclusive. W środku znajdują się klamerki do przypięcia gotówki lub zdjęcia. Na wieczku znajduje się wspaniały grawer.

  42,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Komunia w Złocie 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Komunia w Złocie 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Komunia w Złocie 12szt

  Pudełka na ciasto z personalizacją pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Po zakończonym przyjęciu ciasto można zapakować w pudełka i  wręczyć najbliższym. W komplecie znajdują się samoprzylepne etykiety z motywem złotej koronki.

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt

  Urocze pudełeczka w kształcie serca z personalizowaną naklejką. Pudełeczka pomogą Ci stworzyć upominki dla gości komunijnych. Wewnątrz upominków można umieścić migdały, cukierki czy czekoladki. Tak przygotowane upominki, najlepiej prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Komunia w Złocie 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Komunia w Złocie 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Komunia w Złocie 10szt (+etykiety z imieniem+białe...

  Ponadczasowe pudełeczka na Komunię dziecka przygotowane z naklejkami z nadrukiem imienia, daty oraz motywem złotej koronki. Pudełeczka ustawione przy talerzach gości lub wręczone osobiście pięknie podziękują za przybycie i wręczone prezenty.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie komunijne Eleganckie Gałązki 10szt PUDEŁECZKA podziękowanie komunijne Eleganckie Gałązki 10szt
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie komunijne Eleganckie Gałązki 10szt

  Eleganckie pudełeczka z grafiką złotych gałązek, które pomogą stworzyć wyjątkowe upominki dla gości komunijnych. Dzięki takim upominkom wywołasz uśmiech na twarzach wszystkich obdarowanych. Pudełeczka najlepiej pasują do dekoracji komunijnych w złotym kolorze.

  11,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Komunia w Złocie Z IMIENIEM TOPPER na tort komunijny Komunia w Złocie Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Komunia w Złocie Z IMIENIEM

  Piękny topper na tort komunijny z motywem złotej koronki. Topper wspaniale podkreśla charakter przyjęcia komunijnego, prezentuje się klasycznie i ponadczasowo. Wyjątkowa dekoracja tortu, która wspaniale podkreśli klimat uroczystości. Topper posiada także nadruk imienia dziecka i daty uroczystości.

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Złocie Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Złocie Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Komunia w Złocie Ø20cm

  Personalizowany opłatek na tort pozwoli w wyjątkowy sposób udekorować słodki wypiek na Komunię Świętą dziecka. Opłatek zdobiony motywem złotej koronki, imieniem dziecka i datą uroczystości prezentuje się przepięknie. Opłatek przede wszystkim dopasowuje się do tortu po kilku godzinach.

  17,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE
  59,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE

  Piękne, perłowe świece o kulistym kształcie zachwycą Waszych gości! Te metalizowane, eleganckie świece to doskonały wybór na ważne uroczystości. Będą lekko rozjaśniać wasze wyjątkowe wnętrza, oraz wytworzą magiczną aurę.

  59,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE
  59,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE

  Metaliczne, pięknie wykonane, złote świece o kulistym kształcie to gwarancja dobrego stylu! Goście w każdym wieku będą zachwyceni tą aromatyczną świecą. Złoty motyw to zawsze elegancki wybór.

  59,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt
  39,98 zł
  ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt

  Fantastyczny zestaw 4 sztuk rozet o różnych średnicach w biało-złotej kolorystyce. Rewelacyjnie prezentują się zawieszone nad stołem i na zdjęciach z przyjęcia. Rozety po uroczystości mogą zostać wykorzystane do dekoracji pokoju dziecka.

  39,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu 30cm BIAŁA KULA bibułowa plaster miodu 30cm BIAŁA
  9,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu 30cm BIAŁA

  Cudowna dekoracja wnętrza w postaci kuli bibułowej w kolorze białym. Ciekawa struktura przypominająca plaster miodu świetnie sprawdzi się na każdej uroczystości i podkreśli jej elegancki charakter.

  9,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 27cm 20szt ZŁOTE BALONY metaliczne STRONG 27cm 20szt ZŁOTE
  14,98 zł
  BALONY metaliczne STRONG 23cm 20szt ZŁOTE
  2 Recenzje

  Złote metaliczne balony to idealna dekoracja na Urodziny, Chrzciny, czy Baby Shower. Złoty, uniwersalny motyw, to gwarancja dobrego stylu. Udekorujcie Wasze wnętrza tym niezbędnym dodatkiem dekoracyjnym, a wyzwolicie pozytywne emocje wśród dzieci.

  14,98 zł
 • BALONY dekoracja Gold Dots 30cm 6szt BALONY dekoracja Gold Dots 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY dekoracja Gold Dots 30cm 6szt
  1 Recenzje

  Przepiękne balony z nadrukiem złotych kropek to idealna dekoracja wnętrza na wielu przyjęciach! Balony prezentują się nowocześnie i efektownie. Nadruk złotych kropek to jeden z najmodniejszych trendów w tym sezonie. Balony można umieścić nad stołem bądź uwiesić pod sufitem. Idealnie sprawdzą się również jako dodatek do sesji zdjęciowej!

  11,98 zł
 • BALONY chromowane 30cm 6szt ZŁOTE NAJMODNIEJSZE BALONY chromowane 30cm 6szt ZŁOTE NAJMODNIEJSZE
  12,98 zł
  BALONY chromowane 30cm 5szt ZŁOTE NAJMODNIEJSZE
  1 Recenzje

  Najmodniejsze w tym sezonie chromowane balony w złotym kolorze wspaniale udekorują pomieszczenie na każde przyjęcie! Metaliczny połysk sprawi, że wszyscy goście obecni na imprezce będą zachwyceni tak rewelacyjną ozdobą.

  12,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  35,00 zł

Złote dekoracje komunijne w eleganckim wydaniu

Podziękowania dla gości komunijnych w odcieniach złota

Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych z pewnością przypadną do gustu wszystkim obecnym na uroczystości. Upominki komunijne mogą być drobnym wyrazem wdzięczności, np. podziękowania dla gości komunijnych ze zdjęciem w formie magnesu.

Słodycze podziękowania dla gości komunijnych to najbardziej popularna forma wdzięczności na tę okazję. Kolekcja komunijna Komunia w złocie oferuje piękne czekoladki komunijne dla gości, które można wkładać do dekoracyjnych woreczków z organzy lub do pudełeczek w kształcie charakterystycznych aniołków.

Podziękowania dla gości komunijnych pudełeczka aniołek

Pudełeczka dla gości komunijnych w kształcie aniołka z personalizacją

Miód podziękowania dla gości komunijnych można ustawić przy nakryciach dla gości na stole. Piękna, grafika złotej koronki na personalizowanych (imieniem dziecka i datą) etykietach doskonale wpasuje się w aranżację stołu i wnętrza.

Dekoracje na tort komunijny złote

Dekoracje na tort komunijny to doskonały sposób na podkreślenie charakteru przyjęcia. W kolekcji Komunia w złocie można znaleźć propozycje dekoracji tortu, które zachwycą każdego.

Topper na tort komunijny z papieru, wzbogacony elegancką grafiką złotej koronki i personalizacją, będzie idealną dekoracją tortu na Komunię dla chłopca i dla dziewczynki. Drugą opcją jest opłatek na tort komunijny ze złotą koronką i personalizacją, który w łatwy sposób można umieścić na uroczystym deserze. Wystarczy na dzień przed podaniem tortu nałożyć opłatek na gładką powierzchnię tortu.

Opłatek na tort komunijny w złocie

Opłatek na tort komunijny z personalizacją z elementami złotej koronki

Bardzo modne są także ozdoby na tort komunijny z masy cukrowej, np. figurka chłopca lub dziewczynki. Różaniec, kielich i kwiaty na tort komunijny to inne nietypowe dekoracje tortu, które można wykorzystać na własnym przyjęciu.

Dekoracje stołu i sali na Komunię dziecka - kolekcja Komunia w złocie

Dekoracje stołu i sali na Komunię dziecka z kolekcji Komunia w złocie są doskonałymi propozycjami aranżacji komunijnej na uroczystość chłopca i dziewczynki.

Dekoracje na Komunię dla chłopca i dla dziewczynki mogą prezentować się podobnie, wystarczy utrzymać odpowiedni charakter wydarzenia. Złote dekoracje są uniwersalne i pasują do każdego, niezależnie od płci. Dekoracja sal na Komunię w postaci balonów, rozet papierowych oraz innych aranżacji wnętrza w kolorze złota i bieli świetnie wpisują się w charakter komunijny.

Serwetki komunijne złota koronka

Serwetki komunijne zdobione nadrukiem złotej koronki

Stół komunijny dla dziewczynki i dla chłopca w złocie to doskonały pomysł! Pięknie będą prezentowały się serwetki flizelinowe ze złota koronką oraz bieżnik komunijny w tym samym klimacie. Stworzą one jednolitą całość aranżacyjną.