Rustykalna Komunia

Rustykalna Komunia

Dekoracje komunijne w rustykalnym stylu to bardzo eleganckie rozwiązanie. Propozycja jest idealną dekoracją na Komunię chłopca i dziewczynki. Komunia w sezonie 2022 powinna być elegancka i uroczysta, co jest częścią tradycji. Rustykalny klimat to wspaniałe rozwiązanie na Komunię. Na początku należy dobrać odpowiednie zaproszenia komunijne, a następnie przystąpić do planowania aranżacji wnętrza i stołu komunijnego oraz podziękowań dla gości. Komunia w stylu rustykalnym z pewnością zachwyci gości.

Rustykalna Komunia

 • PUDEŁECZKA SERCA Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Personalizowane pudełeczka pomogą stworzyć wyjątkowe upominki dla gości. Każde pudełeczko posiada naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości dzięki czemu, będzie to wyjątkowa pamiątka tego dnia. W pudełeczkach można umieścić różne słodkości.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe...

  Pudełeczka w kształcie aniołka przygotowane na Komunię Świętą, sprzedawane w komplecie z naklejkami z imieniem dziecka i pięknym motywem białej koronki. Pudełeczka prezentują się fantastycznie. Wyjątkowy dodatek na uroczystość w naturalnym i rustykalnym stylu.

  27,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Rustykalna Komunia CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Rustykalna Komunia
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Rustykalna Komunia 10szt

  Czekoladki komunijne w złotych papierkach sprzedawane w komplecie z naklejkami z koronką to fantastyczny wybór, by słodko podziękować gościom za przybycie i prezenty. Czekoladki wspaniale prezentują się ułożone w pudełeczkach lub woreczkach. Można położyć je także bezpośrednio na talerzach lub wręczyć osobiście.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Rustykalna Komunia Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię Rustykalna Komunia Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Rustykalna Komunia Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na podziękowania komunijne w ślicznych papierkach z imieniem dziecka i datą uroczystości - gotowe do wręczenia gościom. Na krówkach znajduje się grafika koronki w odcieniach brązu, dzięki czemu krówki wspaniale pasują do rustykalnego stylu. Niesamowity dodatek na Komunię chłopca i dziewczynki.

  39,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków kraft Rustykalna Komunia Z IMIENIEM BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków kraft Rustykalna Komunia Z IMIENIEM
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków kraft Rustykalna Komunia Z...

  Planujecie uroczystość komunijną w rustykalnym stylu? Idealnym wyborem na podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków będzie bombonierka wypełniona słodkimi krówkami. Krówki umieszczone są w pudełku z papieru kraft. Wieczko zdobione jest naklejką z piękną grafiką i spersonalizowaną dedykacją. Całość jest gotowa do wręczenia najbliższym.

  49,98 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Rustykalna Komunia WINIETKA komunijna z nadrukiem Rustykalna Komunia
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Rustykalna Komunia

  Przepiękne winietki komunijne w rustykalnym stylu dekorowane nadrukiem białej koronki na tle w odcieniach brązu. Winietki posiadają nadruk nazwisk gości. Wyglądają bardzo naturalnie i świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Idealne, by wskazać gościom miejsca przy stole, ale też dopełnić kompozycję.

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Rustykalne 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Rustykalne 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalne 10szt

  Wizytówki na Chrzest Święty dziecka do samodzielnego wypisania w rustykalnym stylu. Winietki wykonane zostały w odcieniach bieli i brązu na wysokiej jakości papierze. Nadruk białej koronki na wizytówkach prezentuje się pięknie i elegancko.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  11,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  1 Recenzje

  Piękne wizytówki z nadrukiem metalicznego złotego serduszka to rewelacyjna propozycja na uroczystość z okazji Chrztu Świętego i Roczku dziecka. Wizytówki wykonane są z grubego papieru, o wysokiej jakości. Wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  11,98 zł
 • WINIETKI komunijne Motyl w kwiatach 10szt WINIETKI komunijne Motyl w kwiatach 10szt
  12,98 zł
  WINIETKI komunijne Motyl w kwiatach 10szt

  Winietki na Komunię i Chrzest dziecka z motywem ażurowo wycinanego motyla to piękna propozycja, by dopełnić aranżację na stole, ale też wskazać gościom miejsce. Winietki prezentują się elegancko, są przygotowane do samodzielnego wypisania nazwisk gości.

  12,98 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Rustykalna Komunia (+ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Rustykalna Komunia (+ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Rustykalna Komunia (+ramka)

  Fantastyczna tabliczka na Komunię przygotowana w rustykalnym stylu. Tabliczka udekorowana jest motywem białej koronki na kraftowym tle. Nadrukujemy na niej także imię dziecka i datę uroczystości. Warto do kompletu dokupić drewnianą sztalugę, która wspaniale podkreśli naturalny styl przyjęcia.

  11,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM (bszn)

  Pyszny miód z polskiej pasieki bogato zdobiony jutą i naklejką z imieniem dziecka. To świetny wybór na podziękowania dla gości komunijnych w typowo polskim stylu. Miodki są przepiękne - wspaniale wyglądają ustawione obok talerzy gości. Wyjątkowa propozycja, dzięki której wyrazicie wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Rustykalna Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Rustykalna Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Rustykalna Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt

  Jak podziękować gościom za przybycie na przyjęcie komunijne dziecka? Wspaniałą propozycją są owocowe lizaki sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami. Lizaki dodatkowo ozdobione kolorową wstążką prezentują się zachwycająco. Lizaki najlepiej jest ułożyć na talerzach gości.

  24,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalna Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalna Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalna Komunia (+bileciki...

  Urocze lizaki z motywem czerwonego serca pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Komunię dziecka. Ozdobione bilecikiem i personalizowaną naklejką prezentują się przepięknie. Lizaki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  49,98 zł
 • CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych/Dziadków KRAFT Rustykalna Komunia CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych/Dziadków KRAFT Rustykalna Komunia
  12,98 zł
  CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych/Dziadków KRAFT Rustykalna Komunia

  Wyjątkowy czekoladownik dla wszystkich fanów stylu rustykalnego. Wewnątrz możesz umieścić tabliczkę czekolady, którą chcesz obdarować najbliższe Ci osoby. Na czekoladowniku znajduje się podziękowanie w formie tekstu, który z pewnością wywoła wiele wzruszenia.

  12,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Rustykalna Komunia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Rustykalna Komunia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Rustykalna Komunia 12szt

  Pudełka na ciasto z personalizacją to idealny dodatek na przyjęcie komunijne. Pudełka można wypełnić słodkimi wypiekami i po zakończonej uroczystości wręczyć gościom. Tak przygotowane upominki komunijne zachwycą i zauroczą najbliższych. W komplecie znajdują się etykiety, które zdobione są modnym motywem koronki.

  35,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Aniołek Słomkowy +IMIĘ PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Aniołek Słomkowy +IMIĘ
  69,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Aniołek Słomkowy +IMIĘ

  Przepiękne ręcznie wykonane podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków na Komunię Świętą. W pudełeczku z naturalnego drewna znalazł się słomkowy aniołek. Wnętrze pudełka zawiera także karteczkę z przepiękną dedykacją i personalizacją oraz dopasowaną grafiką aniołka.

  69,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Drewniany Aniołek ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Drewniany Aniołek
  39,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Drewniany Aniołek

  Piękna świeca do Pierwszej Komunii Świętej. Elegancka świeca ozdobiona efektownym tiulowym stroikiem oraz śliczną zawieszką w kształcie aniołka. Świeca w stylu rustykalnym znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy i będzie przepiękną pamiątką na długie lata. 

  39,98 zł
 • SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt
  6,98 zł
  SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt

  Cudowne papierowe serwetki z nadrukiem złotych serduszek. Wspaniała propozycja na Roczek i Chrzest Święty dziecka. Motyw serduszka prezentuje się niezwykle elegancko i uroczo.

  6,98 zł
 • SERWETKI Chrzest Święty błękitne 33x33 20szt SERWETKI Chrzest Święty błękitne 33x33 20szt
  48,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Duni 40x40cm 60szt SZAROBEŻOWE

  Eleganckie serwetki flizelinowe w szarobeżowym kolorze to idealna dekoracja stołu na Chrzest Święty w rustykalnym stylu. Serwetki pięknie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości. Flizelinowe serwetki można składać również w ciekawe wzory.

  48,98 zł
 • SERWETKI Chrzest Święty różowe 33x33 20szt SERWETKI Chrzest Święty różowe 33x33 20szt
  9,98 zł
  SERWETKI papierowe wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT

  Piękna ażurowa serweta to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty. Okrągła serwetka pięknie prezentuje się pod talerzami gości. Ażurową serwetkę można również wykorzystać jako podkładkę pod tort i ciasto.

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA Rustykalne 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem) PUDEŁECZKA Rustykalne 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem)
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA Rustykalne 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem)

  Piękne, rustykalne pudełeczka na upominki. Wewnątrz nich możesz umieścić różne słodkości takie jak czekoladki czy cukierki. Do każdego pudełeczka dołączona jest naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Kraftowe pudełka to idealna propozycja dla wszystkich fanów eko stylu.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Ażurowe Serca 10szt. PUDEŁECZKA Ażurowe Serca 10szt.
  15,98 zł
  PUDEŁECZKA Ażurowe Serca 10szt.

  Piękne pudełeczka zdobione ornamentowym wycinanym serduszkiem. Pudełeczka można wykorzystać do zrobienia słodkich upominków dla gości, zaproszonych na uroczystość. Do środka pudełeczka można wsadzić migdały, czekoladki czy inne słodkie smakołyki.

  15,98 zł
 • TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT
  5,98 zł
  TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT

  Podziękowanie dla gości na Chrzest powinno być wyjątkowo zapakowane. Z pomocą modnej, papierowej torebki oraz dodatków jest to możliwe!

  5,98 zł
 • KIELICH na stół ażurowy do postawienia 30cm EFEKT 3D!!! KIELICH na stół ażurowy do postawienia 30cm EFEKT 3D!!!
  39,98 zł
  KIELICH na stół ażurowy do postawienia 30cm EFEKT 3D!!!

  Piękny drewniany kielich idealny na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Najlepiej prezentuje się ustawiony na komunijnym stole wśród innych dodatków. Kielich wykonany z drewna to idealna propozycja dla fanów stylu rustykalnego.

  39,98 zł
 • BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m
  39,98 zł
  BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m

  Przepiękny jutowy bieżnik zdobiony delikatną koronką. Wspaniała propozycja dekoracji stołu na Chrzest Święty dziecka. Jutowy bieżnik pięknie prezentuje się na stole i idealnie komponuje się z innymi dekoracjami w rustykalnym stylu.

  39,98 zł
 • BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m
  38,98 zł
  BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m

  Wyjątkowo elegancki bieżnik na stół zdobiony delikatną białą koronka na środku. Jutowy bieżnik to idealna dekoracja stołu na Chrzest Święty w rustykalnym stylu. Pięknie prezentuje się z dekoracjami i dodatkami z kolekcji Anioł Stróż.

  38,98 zł
 • BIEŻNIK Koronkowa Delikatność 15cm x 9m BIEŻNIK Koronkowa Delikatność 15cm x 9m
  63,98 zł
  BIEŻNIK Koronkowa Delikatność 15cm x 9m

  Bieżnik z miękkiej koronki to wspaniała baza dekoracji stołu na wyjątkowe uroczystości. Przepięknie prezentuje się puszczony przez środek stołu na złotym i srebrnym obrusie.

  63,98 zł
 • BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m
  42,98 zł
  BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m

  Jutowy bieżnik w formie płótna to fantastyczny sposób na udekorowanie urodzinowego stołu w stylu Woodland. Fantastycznie prezentuje się na drewnianym stole z dekoracjami w pomarańczowej i szarej kolorystyce.

  42,98 zł
 • GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m
  21,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m

  Delikatna i subtelna dekoracja pomieszczenia na Chrzest, Komunię czy urodziny dziecka. Biała girlanda w postaci ażurowo wyciętych trójkątów prezentuje się przepięknie. Można ją powiesić nad stołem, przed wejściem lub na ogrodzie.

  21,98 zł
 • GIRLANDA komunijna koronkowa biała 1,83m GIRLANDA komunijna koronkowa biała 1,83m
  12,98 zł
  GIRLANDA komunijna koronkowa biała 1,83m

  Przepiękna koronkowa girlanda pozwoli w elegancki i subtelny sposób udekorować pomieszczenie na Chrzest, Komunię i inne dziecięce przyjęcia. Girlanda wspaniale prezentuje się zawieszona nad stołem lub przy wejściu do domu lub sali, w której odbywa się uroczystość.

  12,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 23cm 20szt BIAŁE BALONY metaliczne STRONG 23cm 20szt BIAŁE
  14,98 zł
  BALONY do dekoracji STRONG 23cm 20szt BIAŁE

  Cudownie lekkie balony w białym odcieniu w sam raz na przyjęcie dla dzieciaków!  Białe, metaliczne balony to piękna dekoracja pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się zawieszone nad stołem urodzinowym lub jako dekoracja wnętrza. Po uroczystości mogą zdobić  pokój dziecka.

  14,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt
  39,98 zł
  ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt

  Fantastyczny zestaw 4 sztuk rozet o różnych średnicach w biało-złotej kolorystyce. Rewelacyjnie prezentują się zawieszone nad stołem i na zdjęciach z przyjęcia. Rozety po uroczystości mogą zostać wykorzystane do dekoracji pokoju dziecka.

  39,98 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm BIAŁY

  Białe, bibułowe pompony to delikatny element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla maluszków! Jasne pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Polecamy również jako dodatek do sesji zdjęciowych!

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm BIAŁY
  1 Recenzje

  Białe, bibułowe pompony to delikatna dekoracja, która świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla maluszków! Jasne pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt.

  5,50 zł
 • LAMPION papierowy BIAŁY 25cm LAMPION papierowy BIAŁY 25cm
  6,98 zł
  KULA papierowa 25cm BIAŁA

  Piękne, białe papierowe kule pozwolą stworzyć oryginalną kolorową dekorację w pokoju dziecka! Przyciągną uwagę dzieci, staną się dodatkową rozrywką na Waszej imprezce. Możesz dołączyć do nich kule w innych odcieniach tworząc wyjątkową kolorową dekoracje.

  6,98 zł

Dekoracje komunijne rustykalne, Komunia w rustykalnym stylu

Zaproszenia komunijne to pierwszy krok przy organizacji uroczystości dla dziecka. Wybór odpowiednich zaproszeń może być determinujący. Organizatorzy Pierwszej Komunii Świętej coraz częściej decydują się na wybieranie zaproszeń dla gości wedle motywu, który będzie tematycznie odpowiadał na aranżacje wnętrza i stołu uroczystości. Modne są nietypowe zaproszenia komunijne, np. z odstającymi elementami 3D lub zaproszenia w drewnianym pudełeczku.

Kolekcja Rustykalna Komunia oferuje eleganckie zaproszenia komunijne z białą koronką na jasnobrązowym tle. Można wybrać zaproszenia komunijne wypisane Vintage Lace, gdzie zostawione jest miejsce na wpisanie imienia i nazwiska zaproszonego, bądź zaproszonych oraz można wpisać wszelkie niezbędne informacje, tj. data, godzina, miejsce uroczystości.

Dekoracje komunijne rustykalne

Dekoracje komunijne w rustykalnym stylu

W ofercie posiadamy także zaproszenia na Komunię personalizowane z dekoracyjnymi kopertami w zestawie. Zaproszenia są gotowe do wręczenia zaraz po otrzymaniu zamówienia. Wewnątrz kartki nadrukowane są wszelkie niezbędne informacje dla gości. Wielu decyduje się także na zaproszenia komunijne personalizowane ze zdjęciem.

Jak zrobić rustykalne zaproszenie na Komunię?

Można zrobić indywidualne zaproszenie personalizowane wykorzystując pisaki, kartkę, nożyczki oraz inne ozdoby. Jest to jednak bardzo czasochłonne i wymaga jednak minimalnych zdolności manualno-artystycznych. Niektórzy wykorzystują gotowe zaproszenia na Komunię do wydrukowania, które niekiedy mogą posiadać nieestetyczne znaki wodne lub nieciekawe grafiki.

Dekoracje stołu i sali na Komunię 2022 Rustykalna Komunia

Kolejnym etapem, po wręczeniu zaproszeń komunijnych, jest zaplanowanie aranżacji przyjęcia. Kolekcja Rustykalna Komunia to propozycje dekoracji sali i stołu, które idealnie sprawdzą się jako wystrój sali na Komunię dla dziewczynki i dla chłopca.

Dekoracja sali na Komunię w postaci pięknych, koronkowych banerów w bieli to subtelny i delikatny akcent dekoracyjny. Koronki lub chorągiewki, oba warianty prezentują się równie uroczyście.

Lekkie papierowe pompony w kolorze białym to kolejna wiszące dekoracja komunijna sali, dzięki której rustykalny klimat przyjęcia zostanie utrzymany. Świetnie sprawdzą się także jako dekoracje komunijne Kościoła i jako dekoracje na Komunię w domu.

Stół komunijny dla dziewczynki i dla chłopca w stylu rustykalnym nie obejdzie się bez bieżnika komunijnego z naturalnej juty. To doskonały materiał, który świetnie wzbogaci aranżację komunijnego stołu.

Dekoracja stołu na Komunię rustykalna

Dekoracja stołu na Komunię w postaci rustykalnej tabliczki z personalizacją

Warto wypróbować także wizytówki dla gości do wypisania w stylu Rustykalnej Komunii. Będą one doskonałym wypełnieniem przestrzeni stołu i organizacyjnie pomogą zaplanować miejsca gości przy stole.

Jak samemu zrobić dekoracje komunijne? Wystarczy zgromadzić niezbędne materiały w stylu rustykalnym, np. jutę, sznurki, a także nożyczki, kleje i spróbować stworzyć indywidualne dekoracje komunijne. Samodzielnie skomponujcie, np. kwiaty na stół komunijny.

Słodkie podziękowania na Komunię rustykalne

Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych to te wręczone z zaangażowaniem i wdzięcznością. Zazwyczaj są to drobne upominki komunijne w postaci słodkości, np. lizaki, czekoladki, miodki.

Podziękowania komunijne dla Chrzestnych to bardziej wyszukane propozycje, np. drewniane pudełeczka z personalizacją i czekoladkami komunijnymi dla gości.

Podziękowanie dla gości komunijnych miód

Miód - podziękowanie dla gości komunijnych


Jak zrobić podziękowanie dla gości komunijnych?

W ofercie sklepu internetowego LeonKameleon.pl znajdziesz wiele propozycji podziękowań komunijnych. Bardzo popularny jest miód podziękowanie dla gości komunijnych z jutową dekoracją słoiczka.