Wazony i misy

Wazony i misy

Wazony i misy komunijne to wspaniałe dekoracje na stół komunijny. W naczyniach można umieścić słodkości, kwiaty lub świece komunijne. Polecamy wykorzystać także świeczniki komunijne do dekoracji stołu. Baner komunijny i duże plakaty komunijne to niezbędne dekoracje sali na Komunię! Warto solidnie przygotować dekoracje komunijne, aby w pełni cieszyć się wielkim wydarzeniem. Kolekcje komunijne uniwersalne, dla chłopca i dla dziewczynki to szeroki wybór dekoracji, gdzie każdy znajdzie coś na własną uroczystość.

Wazony i misy

Stół komunijny dla chłopca i dziewczynki - jakie dekoracje stołu wybrać?

Stół komunijny dla chłopca i dziewczynki powinien być dokładnie zaplanowany. Jest to bowiem miejsce, gdzie goście spędzają większość czasu podczas przyjęcia. Odpowiednio dobrane serwetki, obrus komunijny, bieżnik i cała zastawa stołowa powinny być jednolite i spójne pod każdym względem. Warto wybrać jeden motyw przewodni dla wszystkich dekoracji - spersonalizowany lub uniwersalny. W sklepie internetowym LeonKameleon.pl znajduje się wiele różnorodnych inspiracji i pomysłów na dekoracje komunijne stołu dla chłopca i dla dziewczynki. Pomysły i inspiracje komunijne, które są ofertą naszego sklepu, doskonale urozmaicą każde przyjęcie.

świecznik z podstawką na kwiaty

Świecznik z podstawką na kwiaty

Dekoracje na stół komunijny - wazony i misy

Wazony komunijne są niezwykle praktyczną dekoracją stołu na Komunię. W wazonach swobodnie można przechować żywe kwiaty i bukiety, które dziecko otrzyma od gości. Będą one doskonale dopełniały aranżację stołu komunijnego. Podłużne wazoniki w kształcie walca można wykorzystać jako dekorację stołu komunijnego i włożyć do nich świece pływające. Jest to bardzo oryginalny sposób dekoracji. Misę ceramiczną można wykorzystać jako bazę do ciekawych dekoracji stołu. Wnętrze misy można wypełnić dowolnym materiałem dekoracyjnym, np, organzą lub tiulem. Na eleganckim materiale wystarczy ułożyć słodycze, owoce, kwiaty i inne ozdoby, które urozmaicą aranżację. Metalowa osłonka w kolorze złotym to drobny detal, dzięki któremu pozornie zwyczajne kwiatki nabiorą odświętnego charakteru. Pierwsza Komunia Święta dziecka będzie prezentowała się fenomenalnie z takim zestawem dekoracji stołu komunijnego.

metalowa osłonka w złotym kolorze

Metalowa osłonka w złotym kolorze

Artykuły komunijne - inne dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą

Bardzo popularnym sposobem na dekorację komunijną stołu są także gąbki florystyczne, które po namoczeniu nadają się do stworzenia wyjątkowych kompozycji kwiatowych na stół. Aby wykonać tego typu dekorację wystarczy namoczyć gąbkę 24h przed użyciem, a następnie umieścić ją w dekoracyjnym podstawku. Nie należy zapominać o dekoracjach komunijnych krzesła, do których można wykorzystać materiały dekoracyjne, np. satyna czy organza. Piękne kokardy na krzesła robią ogromne wrażenie i prezentują się bardzo elegancko. Warto wybrać kolor materiału dopasowany do płci dziecka komunijnego, np. różowy dla dziewczynki, a niebieski dla chłopca. Jednak uniwersalne dekoracje stołu i sali w kolorze złotym, srebrnym lub  białym są równie popularne i chętnie wybierane przez naszych klientów.