Świeczniki na Komunię

Świeczniki na Komunię

Świeczniki na Komunię to praktyczny i estetyczny element aranżacji stołu. Świece komunijne na stół współgrają z odpowiednimi świecznikami. Strojenie stołu na Komunię świeczkami daje zadowalający efekt końcowy, który zachwyci wszystkich gości. Dekoracje komunijne powinny być jednolite i spójne, dlatego świeczniki na stół najlepiej, aby były dopasowane do wybranych świec. Stół komunijny dla dziewczynki można przybrać w różowe i pastelowe akcenty. Istotne są także dekoracje balonowe na Komunię, które będą wspaniałym tłem do zdjęć pamiątkowych, podobnie jak duże plakaty komunijne. Bardzo modne jest także organizowanie słodkiego stołu na Komunię. W naszym sklepie internetowym znajdziecie 1001 dekoracji na Komunię w różnych stylach, dzięki czemu każdy znajdzie coś na swoją uroczystość. Oferujemy także dekoracje na Komunię do domu.

Świeczniki na Komunię

Dekoracje stołu na Komunię

Decydując się na dekoracje komunijne w postaci świec, należy także wybrać odpowiednie świeczniki, ponieważ ten zestaw gwarantuje dekoracyjny sukces. Jak wiadomo, dekoracje na stół komunijny powinny być jednolite, klasyczne i proste. Dlatego warto zadbać o dopasowanie świec i świeczników w taki sposób, aby nie kontrastowały ze sobą, a tworzyły piękną dekorację komunijnego stołu. Jakie świeczniki komunijne wybrać? Świecznik na Komunię to doskonały dodatek do świecy, który jeszcze bardziej podkreśli jej wygląd. Jest to praktyczna ozdoba, dzięki której ewentualnie skapujący wosk ze świecy. nie zabrudzi pozostałych dekoracji komunijnych. Bardzo popularne są klasyczne świeczniki ze szkła i szklane talerzyki na świece proste i pieńkowe. To uniwersalne produkty i można go wykorzystać podczas wielu uroczystości. Świecznik  w późniejszym czasie można wykorzystać jako dekorację mieszkania i domu. Bardzo popularne są także subtelne, ażurowe podstawki i świeczniki na świece w białym kolorze oraz drewniane podstawki w naturalnym stylu. Można je wykorzystać w dowolny sposób, np. ustawiając na stole lub na parapecie okna.

Świecznik na stół komunijny

Świecznik na stół komunijny

Świecznik, praktyczna dekoracja stołu

Świecznik komunijny to bardzo praktyczna dekoracja stołu. Eleganckim dodatkiem z naszej oferty jest piękny lampion na tealight w stylu modern. Ta piękna konstrukcja to doskonały sposób na wzbogacenie nie tylko stołu komunijnego, ale i całego wnętrza delikatnym światłem małych  podgrzewaczy. Warto wypróbować go na swojej uroczystości w stylu nowoczesnym i klasycznym. Świeczniki upiększą nawet zwykłą małą świeczkę, dlatego jeśli nie chcesz inwestować w bogato zdobione świece na stół a chcesz aby świeczki i tak prezentowały się wyjątkowo - wybierz świecznik!

Świecznik na podgrzewacze

Świecznik na podgrzewacze

Drewniane świeczniki komunijne

Dla wszystkich fanów stylu eko oraz rustykalnego polecamy świeczniki wykonane z drewna. Naturalny materiał w połączeniu z bielą świec, idealnie wpisuje się w charakter właśnie takiego stylu. Drewniane świeczniki to obecne najpopularniejsza opcja, dla wszystkich ceniących sobie naturę oraz subtelne produkty. I chociaż drewno z ogniem nie brzmi najlepiej to zapewniamy, że świeczniki są jak najbardziej bezpieczne.

drewniane świeczniki na komunię

Drewniane świeczniki, propozycja na Komunię

Dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą

Pierwsza Komunia Święta jest wyjątkowym doświadczeniem w życiu małego człowieka i jego bliskich, dlatego wszelkie dekoracje na uroczystość są bardzo ważne, ponieważ tworzą jedną, spójną całość. Świece komunijne na stół czy serwetki komunijne to podstawowe ozdoby stołu. Nie należy zapominać także o dekoracjach sali, takich jak: baner komunijny czy plakaty komunijne są równie istotne i potrzebne na przyjęciu komunijnym dziecka. Całość dokładnie zaplanowanej dekoracji będzie idealnym podłożem do stworzenia pamiątkowych zdjęć.