Obrączki na serwetki komunijne

Obrączki na serwetki komunijne

Obrączki na serwetki komunijne to subtelna, nieco niepozorna dekoracja stołu, która potrafi zdziałać cuda. Najważniejsze są takie elementy jak: serwetki komunijne, świece komunijne na stół oraz bieżnik komunijny. Jednak nieoczywiste artykuły komunijnie to sposób na oryginalne zorganizowanie przyjęcia. Kolekcje komunijne z sakralnymi motywami Hostii lub krzyża to must have w 2022! Bardzo ważne są także dekoracje komunijne wnętrza, takie jak: duże plakaty komunijne czy banery z imieniem dziecka.

Obrączki na serwetki komunijne

Obrączki na serwetki komunijne

Organizując uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka każdy myśli o podstawowych dekoracjach stołu, takich jak: obrus, serwetki, bieżnik. Jednak czasem nieoczywiste akcesoria sprawiają, że wygląd stołu potrafi zmienić się diametralnie. Obrączki na serwetki komunijne są popularnym dodatkiem, choć na pierwszy rzut oka całkiem niepozornym. Ta detaliczna ozdoba sprawi, że serwetki zaprezentują się wyjątkowo elegancko na talerzach gości komunijnych. Jeśli wciąż zastanawiasz się jak urozmaicić dekoracje stołu komunijnego - zapoznaj się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego i ciesz się pięknie przygotowanymi ozdobami okolicznościowymi.

drewniane obrączki na serwetki

Drewniane obrączki na serwetki

Dodatki do serwetek komunijnych obrączki

Obrączki na serwetki komunijne to akcesoria, dzięki którym możemy bardziej podkreślić elegancki klimat uroczystości. Pięknie zwinięte serwetki, wspomagane spinkami, zachowują swój kształt, przez co doskonale prezentują się w towarzystwie zastawy stołowej. Jest to bardzo ważne, ponieważ goście komunijni przy stole spędzają większość czasu na uroczystości, dlatego powinien się on prezentować zachwycająco i elegancko. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie różnorodne warianty dekoracji serwetek komunijnych w postaci obrączek. Są to motywy sakralne, takie jak hostia, aniołek czy krzyżyk, a także dekoracje w postaci uroczych kokardek czy drewnianych serduszek.

obrączki na serwetki z krzyżykiem

Obrączki komunijne z kokardką dla chłopca i dziewczynki

Serwetki komunijne z kokardką są doskonałym pomysłem na ozdobę stołu. W subtelny sposób można także podkreślić płeć dziecka przyjmującego sakrament, wykorzystując odpowiedni kolor spinki. Dekoracje komunijne w kolorze różu są przeznaczone dla dziewczynek, natomiast wszelkie odcienie niebieskiego koloru to przedmioty dekoracyjne głównie dla chłopców. Jednak wielu rodziców decyduje się także na uniwersalne wersje dekoracyjne na Komunię dla dzieci. Często są wybierane białe, beżowe lub złote i srebrne elementy, które idealnie pasują do uroczystości organizowanych dla dziewczynki i dla chłopca. 

obrączki na komunię dziewczynki

Obrączki na Komunię dziewczynki

Dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą

Dekoracje stołu i wnętrza na Pierwszą Komunię Świętą to ogromna odpowiedzialność. Od nich bowiem zależy jakie wspomnienia zostaną zapamiętane przez dziecko. To jego dzień i każdy rodzic pragnie, aby wyglądał jak najlepiej. Należy zadbać o dekoracje stołu, np. świece komunijne, bieżnik komunijny i obrusy, a także o dekoracje sali, np. baner komunijny czy plakaty. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele kolekcji komunijnych, które staną się inspiracją podczas organizowania uroczystości komunijnej.