Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń

Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń

Koperty do zaproszeń na Baby Shower w eleganckim stylu. Kwadratowe i prostokątne koperty pozwolą w piękny sposób ozdobić i wręczyć gościom zaproszenia na przyjęcie. Kolorowe koperty można dopasować zarówno do zaproszeń na Baby Shower dziewczynki, jak i chłopca. W ofercie naszego sklepy dostępne są również wstążki satynowe i sznureczki, które wspaniale ozdobią zaproszenia. Do wypisywania zaproszeń polecamy długopisy i cienkopisy, które nie rozmazują się i nie pozostawiają plam.

Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń

 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne 10szt ZŁOTE KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne 10szt ZŁOTE
  16,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne...

  Kwadratowe koperty w metalicznym złotym kolorze to idealny dodatek do zaproszeń na dziecięce przyjęcia. Komplet 10 kopert pozwoli w elegancki sposób ozdobić i wręczyć zaproszenia gościom.

  16,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne 10szt SREBRNE KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne 10szt SREBRNE
  16,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne...

  Metaliczne srebrne koperty pozwolą w elegancki i ekskluzywny sposób zapakować zaproszenia dla gości. Koperty wspaniale połyskują i wykonane zostały z wysokiej jakości papieru. Posiadają zamykanie w kształcie trójkąta.

  16,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt RÓŻOWE KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt RÓŻOWE
  13,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt RÓŻOWE

  Eleganckie koperty w jasnoróżowym kolorze, które w przepiękny sposób pozwolą wręczyć zaproszenia gościom na przyjęcie dziewczynki. Koperty wykonane zostały z wysokiej jakości papieru, dzięki czemu świetnie się prezentują.

  13,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt NIEBIESKIE KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt NIEBIESKIE
  13,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt...

  Błękitne koperty wykonane z wysokiej jakości papieru. Taki dodatek pozwoli w elegancki sposób zapakować zaproszenia na dziecięce przyjęcia. Idealna propozycja na Chrzest i Roczek chłopca.

  13,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt KRAFT KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt KRAFT
  12,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt KRAFT

  Eleganckie koperty do zaproszeń wykonane z papieru kraft pozwolą w nowoczesny sposób zapakować zaproszenia dla gości. Koperty idealnie wpisują się w trendy eko i rustykalne. Koperty posiadają zamykanie w kształcie trójkąta, dzięki czemu prezentują się przepięknie.

  12,00 zł
 • KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 BIAŁA KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 BIAŁA
  1,00 zł
  KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 BIAŁA

  Niezbędny dodatek do zaproszeń na Chrzest w postaci białych kopert. Idealnie nadają się do wszystkich zaproszeń, niezależnie od koloru i motywu graficznego. Koperta prezentuje się nowocześnie i elegancko, dzięki zamykaniu w kształcie trójkąta.

  1,00 zł
 • KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 RÓŻOWA KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 RÓŻOWA
  1,00 zł
  KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 RÓŻOWA

  Przepiękne koperty do zaproszeń w odcieniu pudrowego różu to wspaniały dodatek na Chrzest Święty córki. Różowe koperty wspaniale prezentują się z zaproszeniami na Chrzest dziecka, które ozdobione zostały kwiatowymi motywami.

  1,00 zł
 • KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 CIEMNOZIELONA KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 CIEMNOZIELONA
  1,00 zł
  KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5...

  Fantastyczne ciemnozielone koperty do zaproszeń na Chrzest wykonane z bardzo dobrej jakości papieru. Zielone koperty to idealny dodatek do zaproszeń, które dekorowane są roślinnymi motywami.

  1,00 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  12,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny...
  1 Recenzje

  Metaliczny złoty długopis to świetny dodatek, który idealnie nadaje się do wypisywania każdego rodzaju zaproszeń. Metaliczny połysk fantastycznie prezentuje się na zaproszeniach oraz księgach pamiątkowych.

  12,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY
  12,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny...

  Srebrny metaliczny długopis to świetny dodatek, który pozwoli w elegancki sposób wypisać zaproszenia. Idealnie nadaje się również do ksiąg pamiątkowych, w których to goście mogą umieszczać wpisy i życzenia.

  12,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne CZERWONO-CZARNE 3szt ROZETY dekoracyjne CZERWONO-CZARNE 3szt
  3,50 zł
  CIENKOPIS do wypisywania zaproszeń grubość...

  Czarny cienkopis to idealny dodatek do zaproszeń na Chrzest i inne dziecięce przyjęcia. Czarny kolor idealnie pasuje do wszystkich zaproszeń, które znajdują się w naszej ofercie. Cienkopis nie rozmazuje się i szybko schnie.

  3,50 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW...

  Fantastyczny długopis w kolorze różowego złota świetnie sprawdzi się przy wypisywaniu zaproszeń na dziecięce przyjęcia oraz przy księgach gości. Rewelacyjnie prezentuje się ułożony na stole przy księdze pamiątkowej, w której goście mogą umieszczać wpisy oraz życzenia dla dziecka.

  16,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW...

  Długopis w rewelacyjnej oprawie w kolorze metalicznego złota świetnie sprawdzi się podczas uroczystości do wypisywania księgi gości. Tak elegancko prezentujący się długopis to również fantastyczny dodatek do uzupełniania zaproszeń na przyjęcia.

  16,98 zł
 • WSTĄŻKI do zaproszeń na Chrzest i Roczek różne kolory 10szt WSTĄŻKI do zaproszeń na Chrzest i Roczek różne kolory 10szt
  5,98 zł
  WSTĄŻKI do zaproszeń różne kolory 10szt

  Satynowe wstążki lub złoty sznureczek to wspaniały dodatek do zaproszeń na Chrzest oraz Roczek dziecka. Wstążki posiadają modne kolory, które idealnie pasują do wszystkich oferowanych przez nas zaproszeń. Wstążki są docięte i gotowe do zawiązania - nie trzeba męczyć się z mierzeniem i samodzielnym docinaniem. 

  5,98 zł
 • WSTĄŻKA tasiemka satynowa 1cm 25m KREMOWA

  Satynowa wstążka pozwoli w elegancki sposób udekorować podziękowania dla gości oraz zaproszenia. Kremowy kolor idealnie nadaje się na uroczystość z okazji Chrztu Świętego i Komunii dziecka. Tasiemka pozwoli również zawiesić baner lub girlandę na ścianie, które wspaniale podkreśli charakter uroczystości.

  3,48 zł 4,98 zł
 • WSTĄŻKA tasiemka satynowa 1cm 25m MIĘTOWA

  Piękna satynowa wstążka w miętowym kolorze pozwoli udekorować wiele dodatków na Chrzest, Komunię i inne uroczystości dziecka. Idealnie sprawdzi się do ozdobienia zaproszeń i podziękowań dla gości. Wstążka pozwoli również zawiesić baner lub girlandę w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. 

  3,48 zł 4,98 zł
 • WSTĄŻKA tasiemka satynowa 2,5cm 25m MIĘTOWA

  Satynowa wstążka to wspaniały dodatek, który pozwoli udekorować zaproszenia oraz podziękowania dla gości. Miętowy kolor tasiemki prezentuje się wyjątkowo oryginalnie i elegancko. Wstążka to również świetny dodatek, który umożliwi zawieszenie girlandy na dziecięce przyjęcie.

  6,48 zł 8,98 zł

Zaproszenia na Baby Shower - jak wręczać zaproszenia na przyjęcie bociankowego?

Baby Shower to wspaniałe przyjęcie dla Przyszłej Mamy i jej najbliższych. Na początkowym etapie planowania i organizowania przyjęcia należy zadbać o zaproszenia na Baby Shower, ponieważ powinny być one spójne z dekoracjami, które będą aranżacją przyjęcia bociankowego. Jak zaprosić na Baby Shower? Polecamy bogatą ofertę sklepu z dekoracjami LeonKameleon.plm gdzie można znaleźć wiele inspiracji i oryginalnych pomysłów, aby zaprosić bliskich na Baby Shower, w tym zaproszenia na Baby Shower z tekstem i personalizacją, które są idealną propozycją na tę okazję. Nie należy zapominać także o kopertach do zaproszeń. Kogo zaprosić na  Baby Shower? Najczęściej jest to przyjęcie tylko dla kobiet, gdzie Przyszła Mama spotyka się ze wszystkimi przyjaciółkami i wspólnie świętują jej przyszłe macierzyństwo i nową życiową rolę. Atrakcje na Baby Shower, dekoracje i ciasteczka to kolejne elementy, o które należy zadbać podczas organizowania bociankowego.

Koperty na zaproszenia na Baby Shower

Zaproszenia na bociankowe to propozycje uroczych grafik, personalizowanych napisów i oczywiście... papierowych kopert, w których można wręczyć zaproszenia bezpośrednio lub za pośrednictwem poczty. W ofercie na Baby Shower ze sklepu internetowego LeonKameleon.pl można znaleźć koperty kwadratowe do zaproszeń lub koperty w formacie C5 w wielu wariantach kolorystycznych, np. błękitny, różowy, biały, kraft, srebrny, złoty. Będą one doskonałym wykończeniem zaproszenia i pozwolą na eleganckie wręczenie zaproszeń dla gości.

kraftowa koperta na zaproszeniaKoperta na zaproszenia kraft

Długopisy i wstążki na zaproszenia na Baby Shower

Piękne zaproszenia na Baby Shower to podstawa, dlatego tak ważne są detale. Eleganckie koperty to totalny must have! Jednak zaproszenia do wypisania należy odpowiednio uzupełnić we wszystkie niezbędne informacje tak, aby zaproszeni wiedzieli gdzie mają się kierować i kiedy na przyjęcie bociankowego. Do wypisania niezbędne będą dopasowane długopisy, czyli takie, które nie będą się rozmazywały na zaproszeniu lub na kopercie, którą należy wypisać jeśli wysyłamy zaproszenie drogą pocztową. Wstążki do zaproszeń na Baby Shower udoskonalą wygląd kopert i samego zaproszenia. Satynowe, wielokolorowe ozdoby to strzał w dziesiątkę!

dlugopis do wypisywania zaproszeń

Długopis do wypisywania zaproszeń