Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń

Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń

Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń to niezbędne dodatki i dekoracje na Chrzest. Kolorowe koperty pozwolą w elegancki sposób zapakować i wręczyć gościom zaproszenia na Chrzest. W naszej ofercie znajdują się również kolorowe wstążki i sznureczki, które ozdobią zaproszenia. Do zaproszeń na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są koperty i wstążeczki w różowej kolorystyce, a do zaproszeń na Chrzest chłopca błękitne koperty i wstążki. Warto zaopatrzyć się również w długopis lub cienkopis do wypisania zaproszeń, które nie rozmazują się.

Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń

 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne 10szt ZŁOTE KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne 10szt ZŁOTE
  16,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne...

  Kwadratowe koperty w metalicznym złotym kolorze to idealny dodatek do zaproszeń na dziecięce przyjęcia. Komplet 10 kopert pozwoli w elegancki sposób ozdobić i wręczyć zaproszenia gościom.

  16,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne 10szt SREBRNE KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne 10szt SREBRNE
  16,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń metaliczne...

  Metaliczne srebrne koperty pozwolą w elegancki i ekskluzywny sposób zapakować zaproszenia dla gości. Koperty wspaniale połyskują i wykonane zostały z wysokiej jakości papieru. Posiadają zamykanie w kształcie trójkąta.

  16,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt NIEBIESKIE KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt NIEBIESKIE
  13,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt...

  Błękitne koperty wykonane z wysokiej jakości papieru. Taki dodatek pozwoli w elegancki sposób zapakować zaproszenia na dziecięce przyjęcia. Idealna propozycja na Chrzest i Roczek chłopca.

  13,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt RÓŻOWE KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt RÓŻOWE
  13,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt RÓŻOWE

  Eleganckie koperty w jasnoróżowym kolorze, które w przepiękny sposób pozwolą wręczyć zaproszenia gościom na przyjęcie dziewczynki. Koperty wykonane zostały z wysokiej jakości papieru, dzięki czemu świetnie się prezentują.

  13,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt KRAFT KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt KRAFT
  12,00 zł
  KOPERTY kwadratowe do zaproszeń 10szt KRAFT

  Eleganckie koperty do zaproszeń wykonane z papieru kraft pozwolą w nowoczesny sposób zapakować zaproszenia dla gości. Koperty idealnie wpisują się w trendy eko i rustykalne. Koperty posiadają zamykanie w kształcie trójkąta, dzięki czemu prezentują się przepięknie.

  12,00 zł
 • KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 BIAŁA KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 BIAŁA
  1,00 zł
  KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 BIAŁA

  Niezbędny dodatek do zaproszeń na Chrzest w postaci białych kopert. Idealnie nadają się do wszystkich zaproszeń, niezależnie od koloru i motywu graficznego. Koperta prezentuje się nowocześnie i elegancko, dzięki zamykaniu w kształcie trójkąta.

  1,00 zł
 • KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 RÓŻOWA KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 RÓŻOWA
  1,00 zł
  KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 RÓŻOWA

  Przepiękne koperty do zaproszeń w odcieniu pudrowego różu to wspaniały dodatek na Chrzest Święty córki. Różowe koperty wspaniale prezentują się z zaproszeniami na Chrzest dziecka, które ozdobione zostały kwiatowymi motywami.

  1,00 zł
 • KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 CIEMNOZIELONA KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5 CIEMNOZIELONA
  1,00 zł
  KOPERTA do zaproszeń na Chrzest C5...

  Fantastyczne ciemnozielone koperty do zaproszeń na Chrzest wykonane z bardzo dobrej jakości papieru. Zielone koperty to idealny dodatek do zaproszeń, które dekorowane są roślinnymi motywami.

  1,00 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  12,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny...
  1 Recenzje

  Metaliczny złoty długopis to świetny dodatek, który idealnie nadaje się do wypisywania każdego rodzaju zaproszeń. Metaliczny połysk fantastycznie prezentuje się na zaproszeniach oraz księgach pamiątkowych.

  12,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY
  12,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny...

  Srebrny metaliczny długopis to świetny dodatek, który pozwoli w elegancki sposób wypisać zaproszenia. Idealnie nadaje się również do ksiąg pamiątkowych, w których to goście mogą umieszczać wpisy i życzenia.

  12,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne CZERWONO-CZARNE 3szt ROZETY dekoracyjne CZERWONO-CZARNE 3szt
  3,50 zł
  CIENKOPIS do wypisywania zaproszeń grubość...

  Czarny cienkopis to idealny dodatek do zaproszeń na Chrzest i inne dziecięce przyjęcia. Czarny kolor idealnie pasuje do wszystkich zaproszeń, które znajdują się w naszej ofercie. Cienkopis nie rozmazuje się i szybko schnie.

  3,50 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW...

  Fantastyczny długopis w kolorze różowego złota świetnie sprawdzi się przy wypisywaniu zaproszeń na dziecięce przyjęcia oraz przy księgach gości. Rewelacyjnie prezentuje się ułożony na stole przy księdze pamiątkowej, w której goście mogą umieszczać wpisy oraz życzenia dla dziecka.

  16,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW...

  Długopis w rewelacyjnej oprawie w kolorze metalicznego złota świetnie sprawdzi się podczas uroczystości do wypisywania księgi gości. Tak elegancko prezentujący się długopis to również fantastyczny dodatek do uzupełniania zaproszeń na przyjęcia.

  16,98 zł
 • WSTĄŻKI do zaproszeń na Chrzest i Roczek różne kolory 10szt WSTĄŻKI do zaproszeń na Chrzest i Roczek różne kolory 10szt
  5,98 zł
  WSTĄŻKI do zaproszeń różne kolory 10szt

  Satynowe wstążki lub złoty sznureczek to wspaniały dodatek do zaproszeń na Chrzest oraz Roczek dziecka. Wstążki posiadają modne kolory, które idealnie pasują do wszystkich oferowanych przez nas zaproszeń. Wstążki są docięte i gotowe do zawiązania - nie trzeba męczyć się z mierzeniem i samodzielnym docinaniem. 

  5,98 zł
 • WSTĄŻKA tasiemka satynowa 1cm 25m KREMOWA WSTĄŻKA tasiemka satynowa 1cm 25m KREMOWA
  3,48 zł 4,98 zł
  Wyprzedaż!
  WSTĄŻKA tasiemka satynowa 1cm 25m KREMOWA

  Satynowa wstążka pozwoli w elegancki sposób udekorować podziękowania dla gości oraz zaproszenia. Kremowy kolor idealnie nadaje się na uroczystość z okazji Chrztu Świętego i Komunii dziecka. Tasiemka pozwoli również zawiesić baner lub girlandę na ścianie, które wspaniale podkreśli charakter uroczystości.

  3,48 zł 4,98 zł
 • WSTĄŻKA tasiemka satynowa 2,5cm 25m MIĘTOWA WSTĄŻKA tasiemka satynowa 2,5cm 25m MIĘTOWA
  6,48 zł 8,98 zł
  Wyprzedaż!
  WSTĄŻKA tasiemka satynowa 2,5cm 25m MIĘTOWA

  Satynowa wstążka to wspaniały dodatek, który pozwoli udekorować zaproszenia oraz podziękowania dla gości. Miętowy kolor tasiemki prezentuje się wyjątkowo oryginalnie i elegancko. Wstążka to również świetny dodatek, który umożliwi zawieszenie girlandy na dziecięce przyjęcie.

  6,48 zł 8,98 zł

Zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest są pierwszym krokiem w trakcie planowania i organizowania przyjęcia dla dziecka. Oryginalne zaproszenia na Chrzest pozwolą poinformować rodzinę i bliskich o wielkim wydarzeniu w życiu maluszka. Warto wybrać zaproszenia, które będą również pasowały do wystroju sali i stołu na uroczystości. Nowoczesne zaproszenia na Chrzest, np. z serii Złote Stópki, cieszą się ogromnym uznaniem wśród Rodziców. Ta piękna kolekcja to idealny motyw przewodni dla przyjęcia z okazji Chrztu Świętego maluszka. Zaproszenia na Chrzest boho charakteryzują się delikatną grafiką kwiatową, która idealnie pasuje do przyjęć dla dzieci. Jeśli jednak Rodzicom zależy na bardziej osobistym egzemplarzu to warto wybrać zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka, które będzie stanowiło doskonałą pamiątkę. W sklepie internetowym LeonKameleon.pl można zamówić zaproszenia na Chrzest od ręki, zwłaszcza zaproszenia na Chrzest do wypisania. Genialna jakość, doskonałe grafiki dziecięce i nowoczesne projekty - to wszystko można znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Koperty na zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest powinny być wręczane w uroczysty sposób, dlatego należy dobrać do nich odpowiednie koperty. Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest w eleganckich kopertach to strzał w dziesiątkę! Nasze bestsellerowe zaproszenia na Chrzest Złote Stópki będą idealnie współgrały ze złotymi kopertami z naszej oferty. Natomiast zaproszenia na Chrzest boho z motywem kwiatowym, można włożyć do niebieskiej (dla chłopca) lub do różowej koperty (dla dziewczynki), aby podkreślić płeć dziecka przyjmującego sakrament. Jak wypisać zaproszenie na Chrzest na kopercie? Jeśli zaproszenie jest wręczane bezpośrednio, kopertę można pozostawić pustą lub podpisaną imieniem i nazwiskiem osoby zapraszanej. Jeśli zaproszenia na chrzest są wysyłane za pomocą poczty, należy je odpowiednio zaadresować tak, aby miały szansę trafić do adresata.

koperta na zaproszenia

Srebrna koperta na zaproszenia

Długopisy do zaproszeń i wstążki na Chrzest

Oryginalne zaproszenia na Chrzest do własnoręcznego wypisania są doskonała propozycją. Aby bez problemu uzupełnić niezbędne informacje, tj. miejsce uroczystości, miejsce przyjęcia, godzina, data, imię dziecka i zaproszonych, należy wyposażyć się w specjalne długopisy, które się nie rozcierają na eleganckim papierze. Nowoczesne zaproszenia na Chrzest bez zatarć i kleksów po atramencie to must have tak ważnego wydarzenia! Niektórzy decydują się na gotowe zaproszenia na Chrzest do wydrukowania, ale nie mają tak osobistego charakteru jak samodzielnie wypisane dane, a jakość wydruku może być niekiedy wątpliwa. Z tego względu polecamy profesjonalne produkty ze sklepu internetowego LeonKameleon.pl, gdzie można znaleźć koperty, długopisy i dekoracyjne wstążki do zaproszeń na Chrzest dziecka.

długopis do wypisywania zaproszeń

Długopis do wypisywania zaproszeń