Rustykalny Chrzest Anioł Stróż

Rustykalny Chrzest Anioł Stróż

Dekoracje na Chrzest z motywem aniołka to wspaniała propozycja zarówno na przyjęcie dla dziewczynki, jak i chłopca. W kolekcji znalazły się najważniejsze elementy: zaproszenia na Chrzest, podziękowania dla gości i Chrzestnych, prezenty na Chrzest oraz dekoracje stołu i sali. Najmodniejszym trendem w tym roku są dekoracje na Chrzest boho i diy. Dekoracje na Chrzest z grafiką aniołka dostępne są w wersji uniwersalnej oraz personalizowanej.

Rustykalny Chrzest Anioł Stróż

Dekoracje na Chrzest w rustykalnym stylu

Dekoracje na Chrzest powinny charakteryzować się subtelnością i posiadać religijny charakter. Dzięki temu przyjęcie zostanie wspaniale ozdobione i zapamiętane przez najbliższych. Ciekawym pomysłem będą dekoracje na Chrzest DIY, lecz są niezwykle pracochłonne. Warto w takiej sytuacji wspomóc się gotowymi, wyjątkowymi ozdobami. W kolekcji Anioł Stróż znajdziecie wszelkie niezbędne elementy na Chrzest: zaproszenia na Chrzest, dekoracje stołu na Chrzest, podziękowania dla gości czy balony. Świetnie sprawdzą się jako dekoracje na Chrzest chłopca i dziewczynki. Rustykalne klimaty świetnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020

Dekoracje na Chrzest zdobione motywem Anioła Stróża

Podczas organizowania przyjęcia z okazji Chrztu Świętego Waszego maluszka, warto postawić na spójne dekoracje. Pozwolą one na skomponowanie wyjątkowej uroczystości, która zapadnie w pamięci wszystkim gościom i cudownie będzie prezentowała się na pamiątkowych fotografiach. Jeżeli macie w planach stworzyć bardzo subtelne i delikatne przyjęcie, świetnie w roli dekoracji sprawdzą się elementy z kolekcji Anioł Stróż. Dzięki motywowi graficznemu cudownie podkreślają charakter uroczystości. Kolorystyka i wykończenia określają je jako styl rustykalny, dzięki czemu, kolekcja, idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Wybierając więc takie dekoracje stawiacie na najmodniejsze ozdoby i pięknie udekorowaną uroczystość. Dzięki swojej uniwersalności, przedmioty z kolekcji Anioł Stróż świetnie sprawdza się zarówno jako dekoracje na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. 

winietki na Chrzest rustykalne

Winietki na Chrzest z nazwiskami gości w rustykalnym stylu

W kolekcji znajdziecie wszystkie najważniejsze elementy, które będą Wam potrzebne do stworzenia wyjątkowego przyjęcia: zaproszenia na Chrzest, upominki dla gości, dekoracje stołu takie jak winietki na chrzest oraz dekoracje wnętrza. Główną grafiką jest postać aniołka, a całość została utrzymana w brązowo-beżowej, naturalnej kolorystyce. 

Zaproszenia na Chrzest - rustykalna propozycja

Podstawowym elementem, o który należy zadbać przed przyjęciem z okazji Chrztu malucha, są zaproszenia. Warto wybrać odpowiednio, które będą współgrały z pozostałymi dekoracjami na uroczystości. Tekst zaproszenia na Chrzest, grafiki, koperty - wszystkie elementy są bardzo istotne i należy o nie zadbać w odpowiedni sposób. Zaproszenia na Chrzest rustykalne są coraz bardziej popularne, dlatego ciekawym rozwiązaniem będą te z kolekcji Anioł Stróż. Na kartach widnieje grafika aniołka o delikatnym, rysunkowym wykończeniu. Wewnątrz znajduje się tekst do wypisania ręcznego. Do kompletu otrzymujecie również koperty, dzięki czemu nie musicie się martwić o dodatkowe elementy.

Zaproszenia na Chrzest rustykalne

Zaproszenia na Chrzest do wypisania w rustykalnym stylu

Podziękowania na Chrzest - wyjątkowe upominki dla gości

Jak podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Modną propozycją są upominki w rustykalnym stylu z motywem aniołka. Najczęściej wybierane są czekoladki na Chrzest oraz krówki. Takie słodkości można ułożyć na talerzach gości, zapakować w woreczki z organzy lub w ozdobne pudełeczka. Świetną propozycją podziękowań dla gości na Chrzest są również ciasteczka z wróżbą na Chrzest, które dekorowane naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz piękną grafiką. Do oryginalnych upominków dla gości na Chrzest można zaliczyć zapachowe świece, kolorowe lizaki na Chrzest lub ręcznie zdobione słoiczki z miodem.

Słoiczek z miodem na Chrzest rustykalny

Słoiczek z miodem na Chrzest z rustykalną naklejką