Słoiczki z miodem na Chrzest

Słoiczki z miodem na Chrzest

Słoiczki z miodem na Chrzest w wyjątkowy sposób pozwolą podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Słoiczki miodu zdobione naklejką z imieniem dziecka i datą Chrztu zauroczą najbliższych. Upominki na Chrzest można również zrobić samemu metodą DIY lub zakupić w różnych postaciach w sklepie internetowym. Na miodzie znajduje się tekst podziękowania oraz elegancka grafika. Innymi propozycjami upominków dla gości na Chrzest są magnesy ze zdjęciem dziecka, krówki, czekoladki czy lizaki.

Słoiczki z miodem na Chrzest

 • MIÓD na Chrzest Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM MIÓD na Chrzest Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM
  9,98 zł
  MIÓD na Chrzest Złote Serduszko LUX Z...
  1 Recenzje

  Cudownym podziękowaniem dla gości z okazji Chrztu Świętego jest bogato zdobiony słoiczek miodu. Wieczko miodziku zdobiony jest złotym materiałem, białą kokardką oraz złotym serduszkiem. Słoiczek udekorowany jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz motywem serca.

  9,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie na Chrzest Różowe Serce (+etykieta z imieniem) MIÓD na podziękowanie na Chrzest Różowe Serce (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD na podziękowanie na Chrzest Różowe...

  Ręcznie dekorowany słoiczek miodu to wspaniała propozycja na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Pyszny polski miód zdobiony naklejką z imieniem dziecka, datą Chrztu i różową grafiką z motywem gołąbka zachwyci najbliższych. Słoiczek miodu można ułożyć na stole przy nakryciach gości.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż...

  Malutkie słoiczki z pysznym miodem to wspaniała propozycja na słodkie podziękowanie dla gości zebranych na uroczystości Chrztu Świętego Maluszka. Słoiczek miodu ozdobiony jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, datą chrzcin oraz delikatną grafiką subtelnych kwiatów. Miodziki rewelacyjnie prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Różowy Wózek (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Różowy Wózek (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Różowy...

  Uroczy malutki słoiczek wypełniony pysznym miodem to rewelacyjny pomysł na upominek dla wszystkich gości zebranych na uroczystości Chrztu maluszka! Miodek zdobiony jest wyjątkową etykietką i dekorowany koronką. Na naklejce znajduje się imię dziecka i data uroczystości oraz śliczna grafika. Słoiczek pozwoli przez długi czas słodko wspominać uroczystość!

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Błękitny Wózek (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Błękitny Wózek (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Błękitny...

  Małe słoiki z miodkiem z kolekcji Błękitny Wózeczek, zaskoczą i zachwycą wszystkich gości obecnych na uroczystości. Dzięki personalizowanej etykietce, staną się świetną pamiątką. Na naklejce znajduje się imię dziecka i data uroczystości oraz śliczna grafika. Słoiczek z miodkiem pozwoli przez długi czas słodko wspominać uroczystość!

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Zapach Piwonii (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Zapach Piwonii (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Zapach...

  Malutkie słoiczki ręcznie zdobione personalizowanymi naklejkami to wyjątkowo słodki upominek dla gości na Chrzest dziecka. Tak przygotowany i udekorowany uroczy miodek zachwyci najbliższych. Cudownie prezentują się ułożone na stole przy talerzach gości. Słoiczek ozdobiony naklejką z imieniem dziecka i ślicznym motywem kwiatów piwonii to idealna propozycja...

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty dziecka. Słoiczek pysznego miodku ozdobiony personalizowaną naklejką z imieniem dziecka prezentuje się przepięknie! Tak przygotowany upominek w wyjątkowy i uroczy sposób podziękuje gościom za przybycie na uroczystość Maluszka. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Chłopiec w kwiatach (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Chłopiec w kwiatach (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Chłopiec w...

  Urocze słoiczki z miodem są świetnym pomysłem na podziękowanie gościom za przybycie na Chrzest Święty. Przepyszny miód w szklanym słoiczku udekorowany naklejkami z przepiękną grafiką chłopca w kwiatach, imieniem dziecka i datą wydarzenia pięknie ozdobi Waszą uroczystość i zachwyci wszystkich zaproszonych gości.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Delikatne Kwiaty (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Delikatne Kwiaty (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Malutki słoiczek pysznego miodu będzie wspaniałym upominkiem dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Miodzik prezentuje się niezwykle elegancko, dzięki personalizowanej etykietce zdobionej grafiką delikatnych kwiatów oraz imieniem dziecka. Słoiczki z miodami wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z...

  Mały słoiczek miodu to elegancka propozycja podziękowania gościom za przybycie. Miodek zdobiony jest jutowym kapturkiem dlatego jest idealną formą podziękowania dla wszystkich fanów stylu rustykalnego. Na każdym miodku znajduje się naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  11,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM MIÓD podziękowanie na Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Anioł Stróż...

  Podziękowanie dla gości na Chrzest w formie uroczego słoiczka z miodem oraz personalizacją w wyjątkowy sposób wyrazi wdzięczność za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  11,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Kropeczki Z IMIENIEM MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Kropeczki Z IMIENIEM
  7,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię...
  1 Recenzje

  Cudowna propozycja upominków dla gości, którzy przybyli na Chrzest Twojego Maluszka. Śliczne udekorowane słoiczki pysznego, polskiego miodu zachwycą swoim wyglądem i smakiem najbliższych. Miód ozdobiony został różowym materiałem w białe kropeczki oraz personalizowaną etykietką z imieniem dziecka.

  7,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Komunię i Chrzest Krateczka Z IMIENIEM MIÓD podziękowanie na Komunię i Chrzest Krateczka Z IMIENIEM
  7,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Słodka forma podziękowania gościom z okazji Chrztu Świętego dziecka? Wspaniałą propozycją jest malutki słoiczek pysznego miodu, który ozdobiony jest został materiałem w krateczkę. Miód z polskiej pasieki zachwyci najbliższych swoim uroczym wyglądem i słodkim smakiem.

  7,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Eko kraft Z IMIENIEM MIÓD podziękowanie na Chrzest Eko kraft Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Słoiczek pysznego, polskiego miodu to wspaniała propozycja upominków dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Miodzik prezentuje się elegancko i uroczo, dzięki dekoracji z juty i personalizowanej etykietce z imieniem dziecka. Taki upominek można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnym woreczku.

  11,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł

Podziękowania dla gości Chrzest - słodkie propozycje

Jak podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Najczęściej wybierane przez rodziców są słodkie upominki, które po powrocie do domu umilą czas najbliższym. Najlepiej jest wybrać personalizowane podziękowania, które na długo zapadną w pamięci wszystkich gości. Do słodkich upominków należą czekoladki na Chrzest, krówki, lizaki na Chrzest czy ciasteczka z wróżbą. Wyjątkową propozycją są malutkie słoiczki z pysznym, polskim miodem ręcznie zdobione. Miód to wyjątkowy podarunek, który będzie świetnym dodatkiem do gorących herbat w chłodne dni. 

Słoiczki z miodem na Chrzest botaniczny

Słoiczek z miodem na Chrzest z motywem eukaliptusa

Słoiczki z miodem na Chrzest - ręcznie zdobione

Miód w malutkich, szklanych słoiczkach to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest. Pięknie prezentują się na stole przy nakryciach gości i na zdjęciach z przyjęcia. Najlepiej jest wybrać miody ręcznie zdobione, które zachwycą i zauroczą wszystkich gości swoim wyglądem. Słoiczki z miodem na Chrzest dostępne są w naszym sklepie w wielu propozycjach dekoracyjnych i graficznych. Bestsellerem są miody zdobione jasnozłotym materiałem na wieczku, białą wstążeczką oraz złotym metalicznym serduszkiem. Takie podziękowania posiadają samoprzylepną etykietę na słoiczku, na której znajduje się imię dziecka, data Chrztu oraz tekst podziękowania. Słoiczki z miodem mają aż 45g, wysokość 4,5cm oraz średnicę 4,5cm. 

Słoiczek z miodem na Chrzest lux

Słoiczek z miodem na Chrzest z motywem serca

Słoiczki z miodem na Chrzest dziewczynki

Na Chrzest dziewczynki warto jest wybrać podziękowania dla gości w różowej kolorystyce. Świetną propozycją są słoiczki z miodem na Chrzest, które zdobione są etykietą z grafiką o delikatnym różówym odcieniu. Takie upominki zdobione są papierową serwetką z ażurowymi wycięciami oraz personalizowaną naklejką. Do podziękowań dla gości można dobrać dekoracje na Chrzest w takiej samej stylistyce i z takim samym motywem graficznym. Najczęściej wybierane są słoiczki z miodem na Chrzest dziewczynki z grafiką różowych kwiatów, serca oraz gołąbka. 

Słoiczki z miodem na Chrzest chłopca

Dekoracje na Chrzest chłopca najczęściej wybierane są w błękitnej kolorystyce, która wspaniale podkreśla delikatny charakter uroczystości i płeć dziecka. Warto jest również postawić na podziękowania dla gości na Chrzest w podobnej kolorystyce. Idealną propozycją na Chrzest chłopca są słoiczki z miodem z grafiką błękitnych kwiatów i śpiącego chłopca. Wieczko miodu zdobione jest okrągłą etykietą z chłopcem w kwiatowym wianuszku. Natomiast słoiczek udekorowany jest prostokątną etykietą z imieniem dziecka, datą przyjęcia i napisem Chrzest Święty. Całość prezentuje się przepięknie. Taki upominki dla gości na Chrzest można umieścić w ozdobnych pudełeczkach, w woreczkach z organzy lub wręczyć osobiście. 

Słoiczek z miodem na Chrzest chłopca

Podziękowanie dla gości na Chrzest chłopca - personalizowany słoiczek z miodem