Sztućce

Sztućce

Sztućce jednorazowe mogą być drewniane lub plastikowe - nadają się na przyjęcia dla dzieci! Sztućce ekologiczne to z pewnością te wykonane z jasnego i naturalnego drewna. Sztućce złote plastikowe prezentują się ekskluzywnie i bardzo efektownie na stole! Jednorazowe sztućce drewniane i plastikowe sprawdzą się jako dekoracja stołu na Chrzest, Baby Shower, Roczek i urodzinki dziecka. Komplet sztućców jednorazowych składa się zazwyczaj z widelca, noża i łyżki!

Sztućce

 • SZTUĆCE drewniane Woodland 18szt SZTUĆCE drewniane Woodland 18szt
  11,98 zł
  SZTUĆCE drewniane 18szt

  Drewniane sztućce to modny eko dodatek na wszelkiego rodzaju przyjęcia dla dzieci. Jasny kolor świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Komplet drewnianych sztućców to praktyczny i efektowny dodatek na stół na imprezki dla dzieci.

  11,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane Gwiazdki NIEBIESKIE 24szt SZTUĆCE drewniane Gwiazdki NIEBIESKIE 24szt
  23,98 zł
  SZTUĆCE drewniane Gwiazdki NIEBIESKIE...

  Fantastyczne drewniane sztućce z motywem niebieskich gwiazdek to świetny dodatek na chłopięce przyjęcia. Sztućce to nie tylko praktyczny element każdej imprezki, ale i również rewelacyjna dekoracja stołu.

  23,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane Gwiazdki RÓŻOWE 24szt SZTUĆCE drewniane Gwiazdki RÓŻOWE 24szt
  23,98 zł
  SZTUĆCE drewniane Gwiazdki RÓŻOWE 24szt...
  1 Recenzje

  Drewniane sztućce z motywem różowych gwiazdek to rewelacyjny dodatek na dziewczęce przyjęcia! Świetnie prezentują się na stole z różowymi i złotymi elementami dekoracyjnymi. Różowe sztućce to też świetna propozycja na przyjęcie dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat dziewczynki.

  23,98 zł
 • SZTUĆCE plastikowe widelce+noże+łyżki 6kpl SREBRNE LUX SZTUĆCE plastikowe widelce+noże+łyżki 6kpl SREBRNE LUX
  19,98 zł
  SZTUĆCE plastikowe widelce+noże+łyżki 6kpl...

  Plastikowe sztućce z połyskiem w srebrnym kolorze rewelacyjnie sprawdzą się na dziecięcym przyjęciu! To nie tylko praktyczny element imprezki, ale i niezwykle nowoczesny.

  19,98 zł
 • SZTUĆCE plastikowe widelce + noże RÓŻOWE 10kpl SZTUĆCE plastikowe widelce + noże RÓŻOWE 10kpl
  9,98 zł
  SZTUĆCE plastikowe widelce + noże RÓŻOWE...
  1 Recenzje

  Różowe sztućce idealnie zaprezentują się na Waszym stole, podczas przyjęcia. Piękny  odcień z pewnością zachwyci Wasze małe księżniczki. Plastikowe sztućce są idealnym rozwiązaniem dla dzieci. Są bezpieczne, ułatwią również sprzątanie po odlotowej imprezce!

  9,98 zł
 • SZTUĆCE plastikowe widelce + noże CZARNE 10kpl SZTUĆCE plastikowe widelce + noże CZARNE 10kpl
  9,98 zł
  SZTUĆCE plastikowe widelce + noże CZARNE...

  Zestaw czarnych widelców i noży to niezbędny dodatek na różnego rodzaju przyjęcia. Czarne sztućce kolor świetnie nadają się na urodzinki z motywem piratów, w których dominuje kolor czerwony i czarny.

  9,98 zł
 • SZTUĆCE plastikowe widelce + noże BŁĘKITNE 10kpl SZTUĆCE plastikowe widelce + noże BŁĘKITNE 10kpl
  8,00 zł 9,98 zł
  SZTUĆCE plastikowe widelce + noże BŁĘKITNE...

  Błękitne sztućce, są niezbędnym uzupełnieniem każdej imprezy. Idealnie zaprezentują się na Waszym stole, podczas przyjęcia. Piękne jasnoniebieskie barwy wprowadzą gości w spokojny nastrój. Plastikowe sztućce są idealnym rozwiązaniem dla dzieci. Są bezpieczne, ułatwią również sprzątanie po odlotowej imprezce!

  8,00 zł 9,98 zł
  Promocja