Szatki i chusteczki do Chrztu

Szatki i chusteczki do Chrztu

Szatka do Chrztu to cudowna Pamiątka Chrztu Świętego. Najczęściej wybierane są ręcznie zdobione szatki do chrztu z imieniem i datą. Idealną propozycją na Chrzest dziewczynki jest biała lub różowa szatka do Chrztu, a dla chłopca biała lub błękitna. Kto kupuje szatkę do Chrztu, a kto świece do Chrztu? Aktualnie szatkę do Chrztu kupuje Matka Chrzestna lub sami rodzice, a gromnicę do Chrztu Ojciec Chrzestny. W ofercie naszego sklepu internetowego możecie znaleźć piękne dodatki do stroju dziecka na Chrzest. Śliczne opaski na główkę zdobione kwiatami oraz cekinami wspaniale będą wspaniałym uzupełnieniem stroju dziewczynki. Świetnym dodatkiem są również chusteczki do Chrztu z ozdobnym haftem.

Szatki i chusteczki do Chrztu

 • 39,98 zł

  Wyjątkowo piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka i motywem złotych stópek. Szatka wykonana została z eleganckiego materiału w kształcie sukienki. Wspaniale prezentuje się ze świecą do Chrztu z tej samej serii. Tak pięknie przygotowana szatka do Chrztu to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dziecka.

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci szatki z motywem złotych stópek. Wspaniała propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Szatka w kształcie chusteczki wykonana została w biało-złotej kolorystyce i zdobiona złotą koronką. Na chusteczce znajduje się nadruk z imieniem dziecka, datą Chrztu oraz modlitwą.

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Personalizowane pudełko na szatkę do Chrztu to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Zdobione naklejką z uroczą grafiką złotych stópek prezentuje się przepięknie. Na wieczku znajduje się również imię dziecka, dedykacja oraz informacja, kto wręcza prezent. Pudełko należy skompletować z szatką do Chrztu z tej samej serii.

  19,98 zł
 • 39,98 zł

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka w złotej kolorystyce to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego. Szatka ma kształt sukienki, wykonana jest z eleganckiego połyskującego materiału. Na sukience znajduje nadruk z imieniem dziecka i uroczą grafiką złotego wózeczka.

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka to wspaniała pamiątka, którą Matka Chrzestna powinna wręczyć dziecku podczas uroczystości. Zdobiona nadrukiem złotego wózeczka oraz oraz uroczą modlitwą zachwyci rodziców Maluszka. Szatka w kształcie chusteczki wspaniale prezentuje się na dziecku podczas sakramentu Chrztu Świętego.

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Pudełko na szatkę do Chrztu z imieniem dziecka i motywem złotego wózeczka. Wspaniały dodatek do szatki, który pozwoli wręczyć dziecku pamiątkę w pięknym opakowaniu. Wieczko pudełka zdobione jest naklejką z dedykacją, imieniem dziecka oraz informacją, kto wręcza prezent. 

  19,98 zł
 • 39,98 zł

  Wyjątkowo elegancka szatka do Chrztu z imieniem dziecka. Wykonana z atłasowego materiału ze złotym koronkowym wykończeniem prezentuje się przepięknie. Na szatce drukowane jest imię dziecka, data Chrztu, modlitwa oraz grafika złotego krzyża. Tak przygotowana szatka będzie wspaniałą Pamiątką Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka i elegancką grafiką złotego krzyżyka. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Szatka wykonana jest z atłasu w kształcie chusteczki i zdobiona personalizacją.

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Piękne pudełko na szatkę do Chrztu z personalizacją i grafiką złotego krzyża. Pozwoli przechować szatkę w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Wieczko pudełka ozdobione jest naklejką z imieniem dziecka i dedykacją. Szatka z tej samej serii umieszczona w pudełeczku to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka.

  19,98 zł
 • 39,98 zł

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka wykonana z eleganckiego materiału. Na szatce znajduje się również data Chrztu, modlitwa oraz grafika złotej hostii. Jest to przepiękna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego dla dziecka, którą może wręczyć Rodzic Chrzestny.

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Piękna Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka w postaci personalizowanej szatki. Wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona grafiką złotej hostii prezentuje się wspaniale. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Personalizowane pudełko na szatkę do Chrztu z elegancką grafiką złotej hostii. Pudełko to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka, które świetnie prezentuje się z szatką do Chrztu z tej samej serii.

  19,98 zł
 • 39,98 zł

  Piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka i elegancką grafiką. Szatka wykonana została z atłasowego materiału w kształcie sukienki, dzięki czemu wspaniale prezentuje się podczas uroczystości. Na szatce drukowane jest imię dziecka, modlitwa, data Chrztu oraz nowoczesna grafika eukaliptusa.

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Jaką Pamiątkę Chrztu Świętego powinna wręczyć dziecku Matka Chrzestna? Personalizowana szatka z imieniem dziecka i piękną grafiką to idealna propozycja. Szatka wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona motywem eukaliptusa prezentuje się stylowo i nowocześnie.

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Piękne pudełko na szatkę do Chrztu z personalizowanym wieczkiem. Zdobione jest naklejką z imieniem dziecka, dedykacją i elegancką grafiką gałązki eukaliptusa. Pudełko przygotowane specjalnie na Chrzest pozwoli przechować szatkę w nienaruszonym stanie przez długie lata.

  19,98 zł
 • 39,98 zł

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka i grafiką srebrnego krzyżyka to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego. Szatka wykonana jest z atłasowego materiału, który się delikatnie błyszczy i elegancko się prezentuje. Na sukience znajduje się nadruk z imieniem dziecka, datą Chrztu, motywem krzyża i modlitwą.

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Piękna i elegancka szatka do Chrztu z imieniem dziecka. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego od Matki Chrzestnej. Szatka ma kształt chusteczki i posiada nadruk srebrnego krzyżyka. Dodatkowo na chusteczce znajduje się imię dziecka, data Chrztu oraz modlitwa.

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Jak w elegancki sposób wręczyć dziecku Pamiątkę Chrztu Świętego w postaci szatki? Wspaniałą propozycją jest personalizowane pudełko do szatki na Chrzest z motywem srebrnego krzyżyka. Wieczko pudełka zdobione jest naklejką z imieniem dziecka, datą Chrztu i informacją, kto wręcza prezent.

  19,98 zł
 • 39,98 zł

  Szatka do Chrztu w kształcie sukienki to niezbędny element sakramentu Chrztu Świętego. Podczas uroczystości Matka Chrzestna wręcza szatkę dziecku jako Pamiątkę Chrztu Świętego. Sukienka wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona imieniem dziecka i grafiką hostii prezentuje się przepięknie. Szatkę można zapakować do ozdobnego pudełeczka z tej samej serii.

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Personalizowana szatka - wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Wykonana z wysokiej jakości materiału w kształcie chusteczki prezentuje się elegancko podczas uroczystości. Na szatce znajduje się imię dziecka, data Chrztu, motyw srebrnej hostii oraz modlitwa. Tak przygotowana pamiątka z pewnością zachwyci rodziców Maluszka.

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Eleganckie pudełko na szatkę z motywem srebrnej hostii pozwoli w piękny sposób wręczyć dziecku i rodzicom Pamiątkę Chrztu Świętego. Wieczko pudełka zdobione jest personalizacją z imieniem dziecka, datą Chrztu i informacją, kto wręcza prezent. Idealna propozycja na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  19,98 zł
 • 39,98 zł

  Personalizowana szatka do Chrztu to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Wykonana z atłasowego materiału, który się delikatnie błyszczy prezentuje się pięknie i elegancko. Na sukience znajduje się imię dziecka, data Chrztu oraz śliczna grafika. Tak przygotowaną pamiątkę może wręczyć Matka Chrzestna podczas uroczystości.

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Przepiękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka i uroczą grafiką. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego od Matki Chrzestnej. Chusteczka wykonana jest z atłasowego materiału, który delikatnie połyskuje i elegancko się prezentuje. Na szatce drukujemy imię dziecka, datę Chrztu oraz tekst modlitwy. Dodatkowo szatka zdobiona jest śliczną grafiką...

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Wspaniały dodatek do szatki na Chrzest w postaci białego pudełka z personalizacją. Wykonane z tekturki, ozdobione karteczką z piękną grafiką i dedykacją prezentuje się przepięknie. Pudełko na szatkę do Chrztu z motywem pastelowego kościółka to idealna propozycja na prezent dla dziecka od Rodziców Chrzestnych.

  19,98 zł
 • 39,98 zł

  Wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka w postaci personalizowanej szatki. Wykonana z eleganckiego materiału, który się delikatnie błyszczy prezentuje się przepięknie. Szatka w kształcie sukienki posiada nadruk z imieniem dziecka, datą Chrztu oraz grafikę delikatnych kwiatów. Idealna propozycja prezentu od Matki Chrzestnej dla Maluszka.

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Piękna i elegancka szatka do Chrztu z imieniem dziecka. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego od Matki Chrzestnej. Szatka ma kształt chusteczki i posiada nadruk delikatnych kwiatów w biało-zielonej kolorystyce. Dodatkowo na chusteczce znajduje się imię dziecka, data Chrztu oraz modlitwa.

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Pudełko na szatkę z personalizacją pozwoli w elegancki sposób wręczyć Pamiątkę Chrztu Świętego dziecku. Pudełko prezentuje się wspaniale, dzięki pięknej grafice delikatnych kwiatów w biało-zielonej kolorystyce. Pudełko należy skompletować z szatką do Chrztu z tej samej serii.

  19,98 zł
 • 39,98 zł

  Piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego. Wykonana z atłasowego materiału w kształcie sukienki z motywem konwalii prezentuje się wyjątkowo elegancko. Na sukience znajduje się również nadruk z imieniem dziecka i datą Chrztu. Tak przygotowaną szatkę Matka Chrzestna może wręczyć dziecku podczas uroczystości.

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Wyjątkowo piękna i elegancka Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Personalizowana szatka w kształcie chusteczki z motywem konwalii. Na szatce drukowane jest imię dziecka, data Chrztu i modlitwa. Idealna propozycja pamiątki dla dziecka od Matki Chrzestnej.

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Piękne pudełko na szatkę do Chrztu to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Wykonane z białej tektury, zdobione naklejką z personalizacją i grafiką gałązek konwalii prezentuje się wyjątkowo elegancko. Idealna propozycja dodatku do Pamiątki Chrztu Świętego dla dziecka w postaci szatki.

  19,98 zł
 • 39,98 zł

  Piękna szatka do Chrztu zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca w biało-zielonej kolorystyce. Szatka wykonana jest z atłasowego materiału w kształcie sukienki. Posiada nadruk z imieniem dziecka, datą Chrztu i elegancką grafiką gałązek eukaliptusa. Całość prezentuje się wspaniale!

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Szatka do Chrztu to niezbędny dodatek na Chrzest Święty dziecka, który leży po stronie Matki Chrzestnej. Wspaniałą propozycją w nowoczesnym stylu jest personalizowana szatka z motywem gałązki eukaliptusa. Wykonana z atłasu w kształcie chusteczki, zdobiona imieniem dziecka i datą Chrztu zachwyci rodziców Maluszka.

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka na Chrzest w postaci pudełka na szatkę. Zdobione personalizacją z piękną dedykacją i grafiką prezentuje się wyjątkowo elegancko. Tak przygotowane pudełko to idealna propozycja prezentu dla dziecka na Chrzest Święty od Matki Chrzestnej. Pudełko wykonane jest w biało-zielonej kolorystyce z nowoczesnym motywem...

  19,98 zł
 • 39,98 zł

  Wyjątkowo piękna i elegancka szatka do Chrztu z imieniem dziecka. Zdobiona motywem gołąbka w szarej kolorystyce to idealna Pamiątka Chrztu zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Szatka ma kształt sukienki i posiada nadruk z imieniem dziecka oraz datą Chrztu.

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka wykonana w szaro-białej kolorystyce. Szatka posiada kształt chusteczki i koronkowe zakończenie. Na chusteczce znajduje się również data Chrztu oraz piękna modlitwa. Idealna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  29,98 zł
 • 19,98 zł

  Piękne pudełko na szatkę do Chrztu wykonane w szaro-białej kolorystyce. Wspaniały dodatek, który pozwoli w elegancki sposób wręczyć Pamiątkę Chrztu Świętego. Pudełko wykonane jest z białej tektury i ozdobione naklejką z personalizacją oraz grafiką gołąbka.

  19,98 zł