Zapach Piwonii - Chrzest

Zapach Piwonii - Chrzest

Cudowne dekoracje i dodatki na Chrzest Święty dziecka. Czaruje idealną na ciepłe miesiące grafiką różowych kwiatów piwonii. Romantyczny, niezwykły wymiar zapewniają połączone z fantastyczną bielą pastelowe barwy. Wystawny charakter przyjęcia jest pięknie oddany przez zestaw produktów. Takie skompletowanie akcesoriów powoduje zyskanie wydarzenia na elegancji i klasie. Co więcej, różnorodność zdobień przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności motywu i wzmożenia jego oryginalności. W kolekcji znalazły się niezbędne elementy: zaproszenia, dekoracje stołu i wnętrza oraz podziękowania dla chrzestnych i gości.

Zapach Piwonii - Chrzest

 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Zapach Piwonii ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z...

  Piękne zaproszenie na Chrzest dziecka w oryginalnym formacie zdobione elegancką grafiką piwonii. Wspaniała propozycja, która w cudowny sposób pozwoli zaprosić najbliższych na uroczystość dziecka. Zaproszenie prezentuje się wyjątkowo, dzięki nowoczesnej czcionce i modnej grafice kwiatów.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Zapach Piwonii (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Zapach Piwonii (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane...
  1 Recenzje

  Wyjątkowo piękne zaproszenia na Chrzest Twojego maluszka z motywem kwiatów piwonii. Goście, którzy otrzymają tak śliczne zaproszenia wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół będą zachwyceni. W komplecie otrzymujesz jasnoróżową kopertę z kolorowym wnętrzem oraz naklejkę kółko, które pełni dwie funkcje: pozwoli zamknąć kopertę oraz ozdobi ją w elegancki...

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Zapach Piwonii 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Zapach Piwonii 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Zapach Piwonii...

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty zdobione motywem delikatnych kwiatów piwonii i malutkim krzyżem. Wspaniała propozycja, która w wyjątkowo elegancki sposób zaprosi najbliższych na Chrzest dziecka. W zestawie znajdują się białe koperty.

  18,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Zapach Piwonii Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Zapach Piwonii Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Zapach...
  1 Recenzje

  Przepiękna personalizowana księga pamiątkowa na Chrzest dziecka z motywem delikatnych kwiatów piwonii. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać wpisy oraz życzenia dla maleństwa. Jest to wspaniała propozycja, która pozwoli zachować wspomnienia z tej wyjątkowej uroczystości. Okładka księgi zdobiona jest imieniem dziecka oraz datą Chrztu.

  44,98 zł
 • WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Zapach Piwonii WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Zapach Piwonii
  1,79 zł
  WINIETKA z nadrukiemna Chrzest i Komunię...
  1 Recenzje

  Wizytówki z nadrukiem nazwisk gości z motywem delikatnych kwiatów piwonii to wspaniała dekoracja stołu. Świetny dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka, który nie tylko elegancko ozdobi stół, ale i również wskaże gościom miejsca przy stole. Winietki z grafika kwiatów piwonii rewelacyjnie komponują się z innymi elementami dekoracyjnymi z tej...

  1,79 zł
 • WIZYTÓWKI do wypisania Piwonia 20szt KONIEC SERII WIZYTÓWKI do wypisania Piwonia 20szt KONIEC SERII
  10,00 zł 11,98 zł
  WINIETKI WIZYTÓWKI do wypisania Piwonia...
  1 Recenzje

  Eleganckie wizytówki do samodzielnego uzupełnienia to idealny dodatek na przyjęcie Chrztu Twojego maleństwa. Wizytówki można ułożyć na talerzach gości, dzięki czemu w piękny i delikatny sposób udekorują stół.

  10,00 zł 11,98 zł
  Promocja
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Zapach Piwonii 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Zapach Piwonii 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Piękne wizytówki przygotowane specjalnie na uroczystość Chrztu Świętego dziewczynki. Winietki zdobione są śliczną grafiką kwiatów piwonii oraz tekstem podziękowania. Na wizytówkach znajduje się miejsce do wpisania nazwisk gości. Wspaniale prezentują sie na stole ułożone przy nakryciach gości.

  7,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Chrzest Zapach Piwonii (+biała ramka) TABLICZKA na stolik Chrzest Zapach Piwonii (+biała ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...
  1 Recenzje

  Piękna i elegancka dekoracja stołu na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka? Świetną propozycją jest tabliczka ze śliczną personalizowaną karteczką z kolekcji Zapach Piwonii. Tabliczka z taką grafiką wyjątkowo komponuje się z innymi dekoracjami w delikatnych odcieniach różu. Nadrukowany napis Chrzest Święty, imię dziecka oraz data rewelacyjnie...

  11,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Zapach Piwonii 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Zapach Piwonii 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z...
  1 Recenzje

  Pudełka na ciasto wykonane z dobrej jakości tektury to idealna propozycja, by wręczyć gościom słodki upominek i podziękować im za przybycie na przyjęcie. Dzięki personalizowanym naklejkom, które znajdują się w zestawie pudełka na ciasta będą prezentować się wyjątkowo elegancko. Samoprzylepne etykiety ozdobione są imieniem dziecka oraz grafiką kwiatów...

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Zapach Piwonii (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Zapach Piwonii (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Zapach Piwonii...

  Śliczne pudełeczka w kształcie serca to wyjątkowa propozycja, aby podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Papierowe serduszka z naklejkami z imieniem dziecka, które należy nakleić na pudełeczko prezentują się przepięknie! Można do nich zapakować niewielkie słodkości takie jak: cukierki, pralinki czy czekoladki. Etykieta z imieniem...

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Zapach Piwonii 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Zapach Piwonii 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Zapach...

  Przestrzenne aniołki z personalizowanymi naklejkami ozdobionymi imieniem dziecka i ślicznym motywem kwiatów piwonii to wspaniała propozycja na upominki dla gości z okazji Chrztu Świętego dziecka. Do pudełeczek można zapakować słodkości w postaci cukierków, czekoladek czy krówek. Aniołki przewiązane białą wstążką prezentują się przepięknie!

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Piwonia 10szt PUDEŁECZKA podziękowanie Piwonia 10szt
  8,00 zł 9,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Piwonia 10szt...

  Eleganckie pudełeczka z delikatnym motywem piwonii pozwolą w piękny sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego. Pudełka wykonane są z wysokiej jakości białej tektury, zdobione napisem "Dziękujemy za przybycie". Do środka można włożyć cukierki, czekoladki i inne słodkości.

  8,00 zł 9,98 zł
  Promocja
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Ażurowe Motyle 10szt PUDEŁECZKA podziękowanie Ażurowe Motyle 10szt
  14,00 zł 19,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Ażurowe Motyle 10szt
  1 Recenzje

  Piękne przestrzenne pudełeczka w kształcie motyla to uroczy sposób na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Śliczne ażurowe wycięcia sprawiają, że pudełeczka wyglądają naprawdę cudownie. Można do nich schować niewielkie słodkości takie jak: cukierki, migdały w lukrze czy czekoladki.

  14,00 zł 19,98 zł
  Promocja
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Zapach Piwonii Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Zapach Piwonii Z NADRUKIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Zapach...

  Jak w piękny i uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Wspaniałą propozycją są personalizowane krówki z imieniem dziecka. Krówki owinięte są w papierek, który ozdobiony jest śliczną grafiką kwiatów piwonii. Całość prezentuje się wspaniale!

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Zapach Piwonii (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Zapach Piwonii (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Zapach...

  Malutkie słoiczki ręcznie zdobione personalizowanymi naklejkami to wyjątkowo słodki upominek dla gości na Chrzest dziecka. Tak przygotowany i udekorowany uroczy miodek zachwyci najbliższych. Cudownie prezentują się ułożone na stole przy talerzach gości. Słoiczek ozdobiony naklejką z imieniem dziecka i ślicznym motywem kwiatów piwonii to idealna propozycja...

  6,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Zapach Piwonii ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  6,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle na Chrzest i...
  1 Recenzje

  Śliczny i pachnący upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej świeczki. Ozdobiona naklejką z delikatną grafiką kwiatów piwonii i imieniem dziecka, którą należy samodzielnie przykleić prezentuje się przepięknie.

  6,98 zł
 • SŁOICZKI na słodkie podziękowanie Zapach Piwonii 4szt (+naklejki z imieniem) SŁOICZKI na słodkie podziękowanie Zapach Piwonii 4szt (+naklejki z imieniem)
  3,98 zł
  SŁOICZEK na słodkie podziękowanie na...

  Szklane słoiczki to fantastyczny sposób na upominki dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Do środka można włożyć słodkości takie jak: cukierki, migdały w lukrze czy żelki. Dodatkowo słoiczki można ozdobić personalizowanymi naklejkami, które znajdują się w zestawie. Na etykietach znajduje się śliczna grafika kwiatów piwonii oraz imię...

  3,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Biedronka Ø20cm OPŁATEK personalizowany Biedronka Ø20cm
  3,50 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Zapach...

  Przepięknie podziękowanie dla gości na Chrzest dziewczynki. Mleczne czekoladki owinięte w papierek ze zdjęciem dziecka i personalizacją zachwycą i zauroczą najbliższych. Czekoladki wspaniale prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości.

  3,50 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Złote Stópki (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Złote Stópki (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest i...

  Słodkie podziękowanie dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka? Fantastycznym pomysłem są kolorowe lizaki o owocowym smaku, które sprzedawane są w komplecie z personalizowanymi naklejkami. Samoprzylepne etykiety ozdobione są imieniem dziecka i śliczną grafiką kwiatów piwonii. Lizaki dodatkowo można udekorować kolorowymi kokardkami i ułożyć na...

  21,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt LIZAKI Urocze Serduszko Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko na Chrzest i...
  1 Recenzje

  Słodkie lizaki w kształcie serca w czerwonym kolorze to wspaniały pomysł na prezent dla gości na Chrzest Święty. Ozdobione bilecikami i naklejkami z imieniem dziecka, które znajdują się w komplecie prezentują się przepięknie. Owocowe lizaki można ułożyć na talerzach gości i udekorować kolorową kokardką.

  21,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest i...

  Słodkie upominki dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego dziecka? Świetną propozycją są duże lizaki z motywem serca, które nie tylko prezentują się przepięknie ale i pysznie smakują. Lizaki można przewiązać ozdobną wstążką oraz przyczepić do nich bileciki i śliczne naklejki z imieniem dziecka, które znajdują się w zestawie.

  39,98 zł
 • UPOMINEK CZEKOLADKA na Chrzest w opakowaniu Zapach Piwonii UPOMINEK CZEKOLADKA na Chrzest w opakowaniu Zapach Piwonii
  3,49 zł
  UPOMINEK CZEKOLADKA na Chrzest w...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty Maluszka? Wspaniałą propozycją jest śliczny bilecik ozdobiony kwiatami piwonii z mleczną czekoladką. Taka słodycz pięknie prezentuje się ułożona na talerzach gości i pozwoli w cudowny sposób wyrazić wdzięczność najbliższym za obecność na przyjęciu.

  3,49 zł
 • UPOMINEK Czekoladka Dziękujemy w opakowaniu Zapach Piwonii UPOMINEK Czekoladka Dziękujemy w opakowaniu Zapach Piwonii
  3,49 zł
  UPOMINEK Czekoladka Dziękujemy w...

  Mleczna czekoladka z motywem serduszka umieszczona w opakowaniu z pięknym bilecikiem to wspaniała propozycja na Chrzest Święty dziecka. Tak uroczo zapakowana słodkość pozwoli wyrazić wdzięczność gościom, którzy przybyli na uroczystość maluszka. Upominki rewelacyjnie prezentują się ułożone na talerzach gości oraz świetnie komponują się z innymi elementami...

  3,49 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest i Komunię Z PERSONALIZACJĄ Zapach Piwonii 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest i Komunię Z PERSONALIZACJĄ Zapach Piwonii 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest i...

  Malutkie słoiczki ozdobione personalizowanymi naklejkami ze śliczną grafiką kwiatów piwonii i imieniem dziecka to wspaniały pomysł na upominki dla gości. Słoiczki rewelacyjnie prezentują się wypełnione słodkościami oraz innymi drobiazgami. Idealna propozycja upominków dla najbliższych, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka.

  3,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Zapach Piwonii Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Zapach Piwonii Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Zapach...
  2 Recenzje

  Szukacie wspaniałej dekoracji tortu na Chrzest Święty dziecka? Świetną propozycją jest personalizowany waflowy opłatek z piękną grafiką i imieniem dziecka. Słodki wypiek z taką ozdobą będzie prezentował się niezwykle elegancko na stole i na zdjęciach z uroczystości. Opłatek ozdobiony jest delikatną grafiką kwiatów piwonii, która zachwyci wszystkich gości.

  15,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Zapach Piwonii Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Zapach Piwonii Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Zapach Piwonii Z...
  2 Recenzje

  Jak w wyjątkowy sposób udekorować tort na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego? Elegancką i efektowną propozycją jest personalizowany topper z imieniem dziecka i śliczną grafiką delikatnych piwonii. Topper przede wszystkim świetnie prezentuje się na słodkim wypieku i jest szybki w użyciu.

  24,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Zapach Piwonii Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Zapach Piwonii Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO
  44,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest...

  Przepiękne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych dziecka! Personalizowana bombonierka wypełniona krówkami z imieniem Maluszka zachwyci i zauroczy najbliższych. Bombonierka opatrzona została śliczną grafiką piwonii oraz cudowną dedykacją. Tak przygotowany upominek w niezwykły sposób wyrazi wdzięczność najbliższym osobom.

  44,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Zapach Piwonii PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z...

  Wyjątkowo piękne i słodkie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych zamknięte w drewnianym pudełeczku. Wnętrze skrzyneczki ozdobione zostało personalizowaną karteczką z cudownym tekstem podziękowania i śliczną grafiką delikatnych kwiatów piwonii. Pudełeczko wypełnione mlecznymi czekoladkami z motywem serca pozwoli wyrazić wdzięczność Matce oraz Ojcu...

  49,98 zł
 • KUBEK dla Chrzestnej podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Zapach Piwonii KUBEK dla Chrzestnej podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  36,98 zł
  KUBEK dla Chrzestnej podziękowanie na...

  Jak podziękować Matce Chrzestnej dziecka podczas przyjęcia z okazji Chrztu? Wspaniałą propozycją jest personalizowany kubek z imieniem i kwiatowym motywem. Ten niezwykły upominek będzie wyjątkową pamiątką na długie lata. Podziękowanie dla Chrzestnej na Chrzest w postaci kubka pozwoli w oryginalny sposób wyrazić wdzięczność.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Babci podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Zapach Piwonii KUBEK dla Babci podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  36,98 zł
  KUBEK dla Babci podziękowanie na Chrzest i...

  Piękne i oryginalne podziękowanie dla Babci na Chrzest w postaci kubka z imieniem. Zdobiony grafiką różowych kwiatów, tekstem podziękowania oraz różowym uszkiem zachwyci najbliższą osobę. Ten wspaniały upominek pozwoli w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność Babci za pełnienie tak ważnej roli w życiu maluszka.

  36,98 zł
 • KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestną ZAPACH PIWONII 330ml Z IMIENIEM KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestną ZAPACH PIWONII 330ml Z IMIENIEM
  45,98 zł
  KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestną...

  Wyjątkowa propozycja prośby o bycie Matką Chrzestną maleństwa. Magiczny kubek, który po zalaniu gorącą wodą ukazuje tajemnicze i wspaniałe pytanie zachwyci najbliższą osobę. Kubek zdobiony jest grafiką kwiatów piwonii, imieniem dziecka oraz imieniem przyszłej Matki Chrzestnej.

  45,98 zł
 • WORECZKI z organzy z falbanką 20szt BIAŁE WORECZKI z organzy z falbanką 20szt BIAŁE
  20,98 zł
  WORECZKI z organzy z falbanką 20szt BIAŁE

  Białe woreczki z delikatnej organzy ozdobione śliczną falbanką to idealny wybór na podziękowania dla przybyłych gości gości. Woreczki fantastycznie prezentują się wypełnione migdałami w lukrze, cukierkami czy żelkami. Dzięki ozdobie z falbanki wyglądają uroczo i  pasują na przyjęcia dla dzieci.

  20,98 zł
 • WORECZKI z organzy różowe z falbanką 20szt WORECZKI z organzy różowe z falbanką 20szt
  20,98 zł
  WORECZKI z organzy różowe z falbanką 20szt
  1 Recenzje

  Różowe woreczki z organzy idealnie sprawdzą się jako torebeczki, w które można włożyć drobne prezenty dla gości. Zaskoczcie swoich gości i wręczcie im te piękne woreczki. Z pewnością docenią ten gest. Dodatkowo, położone na stole prezentują się pięknie!

  20,98 zł
 • MIGDAŁY EKSKLUZYWNE lukier+czekolada 1kg ok. 180szt MIGDAŁY EKSKLUZYWNE lukier+czekolada 1kg ok. 180szt
  73,98 zł
  MIGDAŁY EKSKLUZYWNE lukier+czekolada 1kg...

  Pyszne migdały oblane ciemną czekoladą i białym lukrem to idealna propozycja na wyjątkowe podziękowanie dla gości na każdą okazję. Pięknie prezentują się zapakowane w ozdobne woreczki z organzy i położone przy nakryciach gości. Goście będą zachwyceni takim słodkim upominkiem.

  73,98 zł

Perfekcyjny motyw przewodni na Chrzest

Częstym wyzwaniem dla rodziców jako organizatorów imprezy jest wystrój sali na chrzest. Jeśli chcemy zapewnić gościom zachwycającą atmosferę, cieszącą przez cały dzień, warto będzie zwrócić uwagę na zastosowane dekoracje na chrzciny. Dobrze jest skupić się na zachowaniu jednolitego stylu, który będzie w naszym guście. Motyw przewodni staje się więc kluczowy oraz utwierdza w przekonaniu, że wszystkie akcesoria na chrzest zostały przemyślane. Proces kompletowania każdej osoby osiągniemy poprzez wspólne połączenie grafiki w tym samym zarysie Zaprojektowane dodatki na chrzest z kolekcji Zapach Piwonii wprowadzą zdecydowanie większą obecność natury i świeżość. Wygląd tego olśniewającego rodzaju kwiatów dodaje wizualnej lekkości, a także delikatności, co wpływa niesamowicie na odbiór całości. Płatki piwonii z bliska przypominają miękkie falbanki. Są równocześnie efektownym tłem dla pastelowych akcentów, ale też i świetnie odnajdą się w towarzystwie mocnych odcieni - przykładowo dodać możemy własne, ciemnoróżowe elementy.

Jak zaskoczyć gości ozdobami stołu?

Zależeć nam też powinno na fenomenalnej prezentacji nakrycia stołu. Dekoracje stołu na chrzciny powinny pasować do reszty użytych ozdób, tworzyć klimatyczny nastrój, a także być funkcjonalne. Szczególnie polecamy serwetki na Chrzest ze złotym tłoczeniem, robiącym niezwykłe wrażenie. Umieszczony na nich piękny napis ,,Chrzest Święty” wypada elegancko i urozmaici wygląd zastawy. Wpisany w nowoczesne trendy akcent sprawdzi się niezawodnie! Serwetki mają trzy warstwy, dzięki swojej grubości będą się świetnie sprawować. Ułożone przy nakryciach gości pozwolą stworzyć rewelacyjną aranżację.

Sentymentalna niespodzianka dla dziecka

Przy wsparciu swoich rodziców, rodziców chrzestnych oraz reszty rodziny pociecha wstępuje do wspólnoty wiary i przyjmuje Pierwszy Sakrament. Niestety, pociecha nie będzie pamiętać tej specjalnej chwili, dlatego warto jest zastanowić się nad wyborem takim jak księga pamiątkowa dziecka. Specjalnie dla naszych klientów oferujemy możliwość personalizacji okładki, dzięki czemu ma ona bardzo osobisty wymiar. Taka pamiątka chrztu wykonana na bazie motywu mieści na froncie bardzo uroczą ilustrację piwonii. Wygląda bardzo porządnie, przez co od razu przypadnie do gustu całej rodzinie. W czasie spotkania krewni mogą zamieścić w środku miłe wpisy, życzenia, a nawet wkleić wspólne fotografie. Produkt zapewni wszystkim fantastyczną zabawę i rozrywkę, a maleństwu miły prezent na przyszłość.

Jak najlepiej przystroić wnętrze?

Niewątpliwie obowiązkowo pojawić muszą się cudowne balony na chrzest. W ofercie naszego sklepu znajdują się bardzo efektowne projekty, jednym z nich jest opcja z nadrukiem, przedstawiającym złoty napis ,,Chrzest Święty”. Jego umieszczenie po dwóch stronach umożliwi ich wyjątkowy z różnych perspektyw. Biały kolor zaznaczy jeszcze mocniej charakter imprezki i zachwyci każdą zaproszoną osobę.

Sprawdź wszystkie kolekcje dekoracji i dodatków na Chrzest dostępne w sklepie LeonKameleon.pl:

Złote Stópki Chrzest

Eukaliptus Chrzest

Zapach Piwonii Chrzest

Delikatne Kwiaty Chrzest

Subtelny Róż Chrzest

Chłopiec w Kwiatach Chrzest

Romantyczna Piwonia Chrzest

Różowy Wózeczek Chrzest

Błękitny Wózeczek Chrzest

Różowy Aniołek Chrzest

Niebieski Aniołek Chrzest

Lily of the Valley Chrzest

Lovely Peony Chrzest