Akcesoria na Chrzest

Akcesoria na Chrzest

Akcesoria na Chrzest Święty stworzone zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Stworzone z najwyższej klasy materiałów, zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Staną się świetnym tłem do pamiątkowej sesji fotograficznej. Oczarują wszystkich gości zebranych na przyjęciu organizowanym z okazji tego specjalnego dnia. Będą niesamowitym ułatwieniem podczas przygotowań do spotkania z naszymi najbliższymi krewnymi, a także z przyjaciółmi. Wykonane są z myślą o uświetnieniu wydarzenia tak, aby zostały zapamiętane przez wszystkie obecne osoby przez długi czas.

Akcesoria na Chrzest

Pamiątki Chrztu Świętego to piękne dodatki o symbolicznym znaczeniu, które niosą ze sobą wyjątkowe przesłanie. Prezenty dla dziecka wręczane w dniu uroczystości sprawiają, że moment przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Cudowne szatki, opaski na główkę, gromnice, czy czapeczkę do Chrztu niosą błogosławieństwo na Nową Drogę Chrześcijańskiego Życia. Dodatkiem niezbędnym dla każdego dziecka przystępującego do Chrztu Świętego jest przykładowo gromnica, towarzyszącą dziecku przy wszystkich ważnych wydarzeniach religijnych. Aby ułatwić rodzicom chrzestnym dziecka niesienie świecy i zapobiec zabrudzeniom z wosku, niezbędny jest okapnik na świecę. Może on pełnić również funkcję dekoracji i pięknego dodatku w formie stroika.

Świeca na Chrzest Święty jako niezbędny element

Każde dziecko, które przystępuje do Chrztu Świętego, powinno posiadać ze sobą świecę. Wśród wielu produktów na rynku, obecnie najchętniej wybierane są gromnice ręcznie robione. Zawdzięczają one swoją popularność unikatowym zdobieniom dobieranym specjalnie na tę okazję. Świeca z okazji Chrztu Świętego to jedna z najważniejszych pamiątek z tego ważnego wydarzenia, a więc warto zadbać, aby była pięknie przystrojona. Ręczne wykonanie pozwala na stworzenie niemal dowolnej dekoracji. Świeca z okazji Chrztu Świętego nabiera znaczenia sakralnego w momencie, kiedy jest odpalona. Podczas kolejnych sakramentów, które przyjmują katolicy, świeca jest stale pojawiającym się elementem. Światło świecy w każdym z nich ma symbolizować boską opatrzność. Dekorowana świeca na Chrzest dziecka jest na tyle uniwersalnym akcesorium, że nada się zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Piękna gromnica na Chrzest udekorowana została tłoczeniami, złotymi aplikacjami w kształcie serduszek i drobnych kwiatuszków oraz aplikacją złotego aniołka. Dodatkowo do świecy można dobrać plastikowy lub satynowy okapnik, który pięknie ją ozdobi.

Własnoręcznie zdobiony stroik na świecę

Elegancki stroik na świecę z aplikacją złotego anioła wpasuje się w klimat oraz dopasuje do innych dodatków! Stroik pełni również funkcję okapnika na świecę chrzcielną. Biały, prosty okapnik na świecę idealnie nada się to prostych świec i gromnic. Świetnie zabezpiecza przed pobrudzeniem gorącym woskiem. Stroik trzyma się na świecy za pomocą gumki, co z pewnością ułatwi rodzicom chrzestnym korzystanie z niej podczas uroczystości. Ten niepozorny dodatek pełni nie tylko rolę ozdobną, ale też praktyczną, ponieważ zapobiega kapaniu wosku na ręce w czasie mszy.

Opaska na główkę dla dziewczynki

Piękna elastyczna opaska została ozdobiona ślicznymi kwiatkami. To wyjątkowy dodatek na Chrzest Święty dziecka. Delikatna opaska wspaniale prezentuje się na główce maluszka i świetnie uzupełni stylizację w dniu Chrztu Świętego. Dzięki wykonaniu z elastycznej tasiemki jest niezwykle mięciutka, a zdobienie stroikiem z piankowego kwiatu, różowych różyczek oraz białego ryżyku dodaje subtelności. Opaseczka jest na tyle elastyczna, że z łatwością można ją dopasować do główki dziecka.