Lily of the Valley

Lily of the Valley

Niesamowite akcesoria na Chrzest Święty naszego maleństwa. Eleganckie odcienie bieli, ciemnej zieleni oraz złota z czarną czcionką to wyjątkowe połączenie kolorystyczne uatrakcyjniające każdy dostępny produkt. Stylistyka każdego przyjęcia będzie wspaniale odmieniona, a spójność kolekcji Lily of the Valley pozwoli na zestawienie wyjątkowych dekoracji w stonowanym guście. Motyw przewodni jest oryginalny ale też i klasyczny, ponadto bogata oferta dodatków będzie odpowiadać każdej potrzebie klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.

Lily of the Valley

 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Lily of the Valley (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Lily of the Valley (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane...
  1 Recenzje

  Piękne personalizowane zaproszenia na Chrzest Święty dziecka z motywem gałązki konwalii. Zaproszenia oraz dodatki do nich wykonane są z dbałością o najmniejszy szczegół. Jest to cudowna propozycja, która pozwoli w wspaniały sposób zaprosić gości na tą wyjątkową uroczystość.

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Lily of The Valley 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Lily of The Valley 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Lily of The Valley...

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest z subtelną grafiką zielonych listków oraz konwalii. Wspaniale nadają się do zaproszenia gości na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Zaproszenia wykonane zostały na papierze o wysokiej jakości z pięknym nadrukiem.

  18,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Lily of the Valley Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Lily of the Valley Z IMIENIEM
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Lily of...
  1 Recenzje

  Piękna księga pamiątkowa zdobiona delikatną grafiką gałązki konwalii i imieniem dziecka  to wyjątkowa propozycja na Chrzest Święty. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze wspaniałe życzenia dla Maluszka oraz wpisy. Będzie to wspaniała pamiątka na długie lata.

  44,98 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley
  1,59 zł
  WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley
  1 Recenzje

  Personalizowane wizytówki z delikatną grafiką gałązki konwalii będą wspaniałym dodatkiem, który świetnie ozdobi stół. Dodatkowo wizytówki pomogą gościom, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego odnaleźć swoje miejsce przy stole.

  1,59 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Lily of the Valley 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Lily of the Valley 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości na...
  2 Recenzje

  Bileciki z delikatną grafiką gałązki konwalii oraz tekstem podziękowania to idealny dodatek na Chrzest Święty dziecka. Bileciki świetnie prezentują się przywieszone do upominków dla gości.

  6,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Lily of the Valley (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Lily of the Valley (+ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Lily...
  1 Recenzje

  Personalizowana tabliczka z motywem gałązki konwalii i imieniem dziecka wspaniale udekoruje stół na uroczystość Chrztu Świętego. Jest to idealny dodatek, który dopełni aranżację całego pomieszczenia.

  11,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Lily of the Valley 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Lily of the Valley 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Lily...

  Zapachowy lampion z delikatnym motywem konwalii to niezwykle elegancki dodatek na stół na przyjęcie Chrztu Świętego dziecka. Świeca ozdobiona jest napisem Chrzest Święty, który wykonany został nowoczesną czcionką. Taki dodatek nie tylko cudownie będzie prezentował się na stole, ale i również świetnie podkreśli charakter uroczystości.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Lily of...

  Mleczna czekoladka ozdobiona personalizowaną naklejką z imieniem dziecka to wyjątkowa propozycja na upominki dla gości na Chrzest Święty. Naklejki zdobione są delikatną grafiką gałązki eukaliptusa. Wspaniale prezentują się ułożone na talerzach gości.

  2,49 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of...
  1 Recenzje

  Personalizowany opłatek z imieniem dziecka oraz delikatną grafiką gałązki konwalii to wyjątkowa dekoracja tortu na Chrzest Święty Maluszka. Słodki wypiek wspaniale prezentuje się na stole z waflowym opłatkiem z kolekcji Lily of the Valley. Z pewnością oczaruje wszystkich gości!

  15,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Lily of the Valley 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Lily of the Valley 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Lily...

  Pudełeczka w kształcie serca to wspaniała propozycja na upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Papierowe serduszka ozdobione białą kokardką i personalizowaną naklejką miło zaskoczą wszystkich gości. Do pudełeczek można zapakować takie słodkości jak: cukierki, migdałki czy praliny.

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Lily of the Valley 10szt PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Lily of the Valley 10szt
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Lily of the...

  Pudełeczka w kształcie serca ozdobione minimalistyczną grafiką z motywem konwalii pozwolą w piękny i elegancki sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest dziecka. Do pudełeczek można zapakować różne słodkości takie jak: praliny, czekoladki, migdały w lukrze czy krówki. Papierowe serca z motywem konwalii to świetne uzupełnienie kolekcji na Chrzest...

  14,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Lily of the Valley 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Lily of the Valley 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię...

  Pudełeczka w kształcie aniołka to rewelacyjna propozycja na Chrzest Święty Maluszka. Papierowe aniołki ozdobione naklejką z grafiką gałązki konwalii i imieniem dziecka wspaniale prezentują się przy nakryciach gości. W środku można umieścić niewielkie słodkości takie jak: migdały, praliny czy cukierki.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek...
  2 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to cudowna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Można do nich schować słodkości takie jak: migdały w lukrze, cukierki czy czekoladki. W zestawie dołączone są białe wstążeczki, które umożliwiają zamknięcie pudełeczka i dekorują je piękny sposób. Fantastycznie prezentują...

  14,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Chrzest Lily of the Valley (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Chrzest Lily of the Valley (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Upominki dla gości w postaci słodkich lizaków ozdobionych personalizowaną naklejką to świetny pomysł na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Kolorowe lizaki wspaniale prezentują się na talerzach gości.

  21,98 zł
 • SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA
  35,98 zł
  SZATKA do Chrztu Lily of the Valley...

  Niezbędny dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci szatki do Chrztu. Sukienka wykonana z eleganckiego materiału zdobiona grafiką gałązek eukaliptusa prezentuje się przepięknie. Szatka do Chrztu to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego.

  35,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of...

  Piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego. Wykonana z atłasowego materiału w kształcie sukienki z motywem konwalii prezentuje się wyjątkowo elegancko. Na sukience znajduje się również nadruk z imieniem dziecka i datą Chrztu. Tak przygotowaną szatkę Matka Chrzestna może wręczyć dziecku podczas uroczystości.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA
  25,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Lily of the...

  Szatka do Chrztu to niezbędny dodatek tak ważnej uroczystości. Wykonana z eleganckiego atłasu z grafiką konwalii prezentuje się przepięknie. Szatkę do Chrztu może wręczyć Matka Chrzestna dziecku podczas Sakramentu w Kościele.

  25,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Wyjątkowo piękna i elegancka Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Personalizowana szatka w kształcie chusteczki z motywem konwalii. Na szatce drukowane jest imię dziecka, data Chrztu i modlitwa. Idealna propozycja pamiątki dla dziecka od Matki Chrzestnej.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Piękne pudełko na szatkę do Chrztu to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Wykonane z białej tektury, zdobione naklejką z personalizacją i grafiką gałązek konwalii prezentuje się wyjątkowo elegancko. Idealna propozycja dodatku do Pamiątki Chrztu Świętego dla dziecka w postaci szatki.

  19,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily of the Valley ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily of the Valley
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily...

  Przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej świecy. Zdobiona imieniem dziecka, datą uroczystości oraz motywem wianuszka konwalii prezentuje się wyjątkowo elegancko. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Lily of the Valley ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Lily of the Valley
  31,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM...

  Wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej świecy. Idealna propozycja prezentu dla dziecka od Ojca Chrzestnego. W zestawie znajduje się świeca oraz profitka, która zdobiona jest grafiką wianuszka z konwalii, imieniem dziecka i datą Chrztu, dzięki czemu całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

  31,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Przepiękne pudełko z personalizacją na świecę do Chrztu wspaniale uzupełni prezent dla dziecka. Pudełko wykonane jest z jasnego drewna i dekorowane grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego". Wnętrze ozdobione jest elegancką grafiką gałązki konwalii oraz piękną dedykacją. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  39,98 zł
 • PLAKAT na Chrzest Lily of the Valley Z IMIENIEM 50x70cm PLAKAT na Chrzest Lily of the Valley Z IMIENIEM 50x70cm
  39,98 zł
  PLAKAT na Chrzest Lily of the Valley Z...

  Elegancka i efektowna dekoracja pomieszczenia na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka? Fantastyczną propozycją jest personalizowany plakat w dużym formacie. Zdobiony jest delikatną grafiką konwalii oraz imieniem dziecka i datą Chrztu.

  39,98 zł
 • KAKEMONO personalizowane + listwa 60x150cm na Chrzest Lily of the Valley KAKEMONO personalizowane + listwa 60x150cm na Chrzest Lily of the Valley
  59,98 zł
  DEKORACJA sali na Chrzest z imieniem +...
  1 Recenzje

  Szukacie eleganckiej oraz efektownej dekoracji wnętrza na uroczystość Chrztu Świętego dziecka? Wspaniałą propozycją jest personalizowane kakemono z delikatną grafiką gałązki konwalii. Kakemono zdobione jest również imieniem dziecka oraz data Chrztu.

  59,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z...
  1 Recenzje

  Pudełka na ciasto ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka i datą Chrztu to wspaniały pomysł na słodkie podziękowanie dla gości. Do eleganckich pudełek z rączką można zapakować kawałek tortu lub ciasto po zakończonym przyjęciu.

  35,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Lily of the Valley Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Lily of the Valley Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO
  44,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest...

  Bombonierka wypełniona personalizowanymi krówkami w wyjątkowy sposób podziękuje Rodzicom Chrzestnym dziecka. Pudełeczko oraz przepyszne krówki opatrzone zostały piękną grafiką gałązki konwalii oraz imieniem dziecka. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i z pewnością zachwyci i zauroczy najbliższych. Idealna propozycja upominki dla Chrzestnych na...

  44,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Słodki Zestaw Z IMIENIEM LILY OF THE VALLEY PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Słodki Zestaw Z IMIENIEM LILY OF THE VALLEY
  69,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na...
  1 Recenzje

  Wyjątkowy upominek dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków Waszego dziecka, który możecie wręczyć podczas Chrztu Świętego. Drewniana skrzynka wypełniona dekoracyjnym sizalem i słodkimi drobiazgami zachwyci Waszych najbliższych. Wewnątrz skrzyni znajdują się lizaki, pyszne słoiczki z polskim miodem oraz mleczne czekoladki. Dzięki personalizowanej karteczce z...

  69,98 zł
 • CZEKOLADOWNIK podziękowanie Lily of the Valley (+wstążka) CZEKOLADOWNIK podziękowanie Lily of the Valley (+wstążka)
  4,98 zł
  CZEKOLADOWNIK podziękowanie Lily of the...
  3 Recenzje

  Elegancki czekoladownik z minimalistyczną grafiką gałązki konwalii to wspaniała propozycja podziękowania dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Do papierowego pudełeczka można włożyć każdą standardową tabliczkę czekolady. Czekoladownik przewiązany białą wstążką prezentuje się wyjątkowo pięknie.

  4,98 zł
 • SERWETKI ze srebrnym nadrukiem Lily of the Valley 33x33cm 20szt SERWETKI ze srebrnym nadrukiem Lily of the Valley 33x33cm 20szt
  6,00 zł 8,98 zł
  SERWETKI ze srebrnym nadrukiem Lily of the...

  Wspaniała propozycja dekoracji stołu na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka w postaci pięknych serwetek. Ozdobione połyskującym srebrnym motywem gałązki konwalii i tekstem podziękowania prezentują się wyjątkowo i elegancko. Takie serwetki to przede wszystkim praktyczny i niezastąpiony element przyjęcia, ale i również świetny dodatek, który pozwoli...

  6,00 zł 8,98 zł
  Promocja
 • SERWETKI ze srebrnym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze srebrnym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze srebrnym napisem...

  Przepiękne białe serwetki na Chrzest Święty dziecka, które w wyjątkowo elegancki sposób udekorują stół na przyjęcie. Zdobione połyskującym srebrnym napisem prezentują się rewelacyjnie. Serwetki można ułożyć na płasko na talerzach gości lub w dowolnych kształtach. Wspaniała propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  8,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym napisem...
  6 Recenzje

  Najbardziej eleganckie serwetki na Chrzest dziecka. Białe serwetki zdobione złotym połyskującym napisem będą wyjątkową dekoracją stołu na Chrzcinach maluszka! Złoty napis wykonany został modną czcionką, dzięki czemu serwetki świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Biały kolor pasuje zarówno na uroczystość Chrztu dziewczynki, jak i chłopca!

  8,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Białe 25szt KIESZONKI na sztućce Białe 25szt
  15,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Białe PROMOCJA 50 SZTUK

  Efektowne kieszonki na sztućce w białym kolorze wspaniale uzupełnią kompozycję na stole podczas uroczystości. Biały kolor idealnie wpasowuje się do każdej aranżacji pomieszczenia.

  15,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt

  Eleganckie kieszonki na stół w srebrnym kolorze to świetna propozycja na Chrzest Święty dziecka. Wspaniale prezentują się na stole z serwetkami i bieżnikiem w tym samym odcieniu.

  16,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy...
  1 Recenzje

  Pudełeczka w kształcie serduszka to wyjątkowy upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Dodatkowo pudełeczko ozdobione naklejką z połyskującym złotym napisem zachwyci wszystkich swoim pięknym wyglądem. Do pudełeczka można zapakować malutkie słodkości takie jak: migdały czy czekoladki.

  29,98 zł

Dekoracje na Chrzest w subtelnym i delikatnym stylu

W celu zachowania pełnej kontroli kupując ozdoby na Chrzest Święty, należy pamiętać o utrzymaniu spójnej tematyki, którą wybraliśmy. Zamiast uzyskać odpowiednio dobrane dekoracje na chrzciny, często sytuacja staje się bardziej chaotyczna. Dla uniknięcia podobnych zdarzeń, warto postawić na znakomicie komponujące się ze sobą ozdoby na chrzest.

Dekoracje na chrzciny z motywem zielonych listków i konwalii

Stworzyliśmy więc rozwiązanie, które znacznie wpłynie na uporządkowany zamysł, a jest to kolekcja Lily of the Valley. Subtelna grafika zielonych listków oraz konwalii zapewnia poczucie bliskości z naturą. Motyw przewodni na chrzest nawiązujący do przyrody jest obecnie bardzo modny. Skomponowany na podstawie eleganckiej bieli, z ciemnozielonymi wstawkami oraz złotymi i czarnymi akcentami wygląda nadzwyczaj klasycznie. Dobry gust każdej ozdoby na chrzciny wykonanej w tej konwencji będą prezentować się wspaniale po połączeniu z żywymi gałązkami. Zachwyci to wszystkich gości, a akcesoria na chrzciny z roślinnymi detalami wniosą powiew świeżości i radości.

Dekoracje na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca

Atrakcyjny wizerunek nakrycia stołu na chrzest sprawi wrażenie symbiozy z naturą, a prawdziwe kwiaty jako dodatki na chrzciny to strzał w dziesiątkę. Niezależnie od tego czy będzie to chrzest chłopca, czy chrzest dziewczynki, zestaw na chrzest wniesie tak samo pozytywny odbiór naszych starań jako organizatorów przyjęcia. Uniwersalna kompozycja minimalistycznych ornamentów i barw stanowi największy atut kolekcji, który wprost trzeba wykorzystać. Najczęściej mniej znaczy więcej, warto zastosować się do tej myśli. Cechy te pozwalają na spokojne ujęcie tematu przewodniego. Przed wyborem dekoracji należy zaopatrzyć się z zaproszenia na Chrzest, które pozwolą w elegancki sposób zaprosić gości na przyjęcie. Dostępne są zaproszenia do wypisania oraz zaproszenia na Chrzest personalizowane, na których nadrukowywany jest tekst przesłany przez klienta wraz z listą gości.

Dekoracje sali i stołu na Chrzest, które podkreślą charakter uroczystości

Szczególnie polecamy akcesoria na chrzest urzekające swoją zawijaną, szykowną czcionką. Większość produktów jest personalizowana, tak jak na przykład ozdobna tabliczka na stół. Kartka zestawiona jest w komplecie z białą, drewnianą ramką i z łatwością wsunie się w jej wnętrze. Będzie ona świetnym akcentem. Jeszcze mocniejsze wrażenie zrobi plakat na chrzest lub większe kakemono. Zrobione z wysokiej jakości papieru, staną się wymarzonym tłem do robienia zdjęć. Wysyłamy je w specjalnej tubie, aby uniknąć jakichkolwiek zagnieceń. Produkt w stanie idealnym wskaże więc gościom w którym miejscu odbywa się uroczystość, co więcej posłuży jako niezwykłe tło do wykonywania pamiątkowych, rodzinnych fotografii.

Pamiątka Chrztu Świętego w wyjątkowym wydaniu

Chcąc zapewnić maluszkowi jeszcze więcej wspomnień na przyszłość, można zdecydować się na wariant jakim jest księga pamiątkowa Chrztu Świętego. Oferujemy fantastyczną wersję, w której okładka księgi wykonana jest z ekoskóry i prezentuje cudowny, tłoczony złoty napis. Uniwersalny album to miejsce na wpisy wszystkich gości, którzy mogą przekazać dziecku życzenia na przyszłość opatrzone wspólnymi zdjęciami, a nawet i rysunkami. Wszystkie dekoracje na chrzest z kolekcji Lily of the Valley zgrywają się razem w jeden, niepowtarzalny komplet. Wystrój sali na chrzest zauroczy wszystkich naszych bliskich dzięki swojej prostocie i elegancji, tak samo jak pozostałe towarzyszące dodatki na chrzest.