Chrzest chłopca Chłopiec w Kwiatach

Chrzest chłopca Chłopiec w Kwiatach

Dekoracje na Chrzest Święty chłopca w odcieniach błękitu. Kwiatowy motyw przewodni stworzony specjalnie na chrzest synka. Połączenie błękitnych płatków i gałązek razem z brzoskwiniowym odcieniem daje unikatową wersję zdobienia. Kolekcja jest jednocześnie delikatna i zachowana w klimacie chłopięcym. Została zaprojektowana z myślą o uświetnieniu tego szczególnego dla całej rodziny dnia. Akcesoria wspaniale prezentują się w zaciszu domowym, ale też na bardziej wystawnym bankiecie. Stanowią cudowne tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych z bliskimi. Produkty wykonane z najlepszej jakości materiałów, zdecydowanie będą się wyróżniać.

Chrzest chłopca Chłopiec w Kwiatach

 • ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Cudowna propozycja zaproszeń na Chrzest Święty chłopca! Okładka zdobiona jest motywem śpiącego chłopczyka w kwiatowym wianuszku w odcieniach błękitu i brzoskwini.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Chłopiec w Kwiatach (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Chłopiec w Kwiatach (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Chłopiec w Kwiatach (+koperta z...

  Personalizowane zaproszenia na Chrzest Święty dla chłopca to świetny sposób, by w ciekawy sposób zaprosić swoich najbliższych na to ważne wydarzenie. Piękna grafika małego chłopca z elementami florystycznymi z pewnością zachwyci gości, stając się piękna pamiątką. Zaproszenia będą idealnie współgrać z resztą kolekcji Chłopiec w Kwiatach.

  11,98 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym CHŁOPIEC W KWIATACH PROŚBA ZDRAPKA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym CHŁOPIEC W KWIATACH
  23,98 zł
  PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA na Chrzest Czy zostaniesz Moim Rodzicem...
  2 Recenzje

  Wspaniała prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym w postaci pięknej kwiatowej zdrapki. Personalizowana prośba z uroczą grafiką śpiącego chłopczyka w kwiatowym wianuszku zaskoczy i oczaruje najbliższe osoby. W zestawie znajduje się błękitna koperta z kolorowym wnętrzem i naklejką w kształcie kółka ze znakiem zapytania.

  23,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Wyjątkowa księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na Chrzest Święty chłopczyka. Okładka księgi ozdobiona jest samoprzylepną naklejką z uroczą grafiką śpiącego chłopczyka oraz kwiatami w błękitnej i brzoskwiniowej kolorystyce. Personalizowana księga będzie wspaniałą pamiątką na długie lata dla Maleństwa i jego rodziców.

  44,98 zł
 • WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Chłopiec w Kwiatach WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Chłopiec w Kwiatach
  1,89 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Chłopiec w Kwiatach

  Śliczne wizytówki z nazwiskami gości staną się idealnym dodatkiem na stół na Chrzest Święty Waszego chłopca. Pomogą zachować porządek i pokierują gości na odpowiednie miejsca. Ich estetyczny wygląd i piękna grafika z pewnością zachwyci wszystkich gości.

  1,89 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt BILECIKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt

  Jak podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Wyjątkową propozycją są bileciki z tekstem podziękowania, które dodatkowo można przywiązać do innych upominków. Bileciki są dwustronne i zdobione piękna grafiką śpiącego chłopca i błękitnych kwiatów.

  6,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Chrzest Chłopiec w Kwiatach (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Chrzest Chłopiec w Kwiatach (+złota metalowa ramka)
  24,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Chłopiec w Kwiatach (+złota metalowa...

  Prześliczna tabliczka w złotej, metalowej ramce z napisem “Chrzest Święty” i grafiką małego chłopca będzie piękną dekoracja na stół Waszego przyjęcia. Personalizacja imieniem i datą wydarzenia pozwala na zachowanie oryginalności i zwrócenie uwagi na głównego bohatera tego dnia. Całość świetnie nada charakter wydarzeniu i dopełni resztę dekoracji z...

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Ø20cm
  1 Recenzje

  Wspaniała, szybka i efektowna dekoracja tortu na Chrzest Święty dziecka! Personalizowany opłatek ozdobiony grafiką niebiesko-brzoskwiniowych kwiatów oraz imieniem dziecka elegancko udekoruje słodki wypiek i podkreśli charakter przyjęcia. Świetny dodatek na Chrzest Święty chłopca.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM

  Personalizowany topper to świetny pomysł na wykończenie dekoracji tortu na Chrzest Święty dla chłopca. Prześliczna grafika małego chłopca w otoczeniu kwiatów uzupełni zdobienia i zachwyci wszystkich gości. Bardzo prosta aplikacja nie powinna sprawić nikomu problemu, a możliwość personalizacji sprawi, że tort będzie wyjątkowy.

  24,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach 10szt

  Czekoladki na Chrzest są świetnym sposobem by podziękować dziadkom, Chrzestnym oraz pozostałym gościom za przybycie na Wasze przyjęcie. Pyszna belgijska czekolada w komplecie z dwiema personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i datą wydarzenia na pewno zachwyci wszystkich zaproszonych. Śliczna grafika chłopca w kwiatowym otoczeniu świetnie sprawdzi...

  29,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chłopiec w Kwiatach (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chłopiec w Kwiatach (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chłopiec w Kwiatach (+etykiety z imieniem) 10szt

  Lizaki  w pięknych kolorach i owocowych smakach świetnie sprawdzą się jako miły upominek dla gości, w podziękowaniu za przyjście na Chrzest Święty Waszego dziecka. Dołączana naklejka ze śliczną grafiką małego chłopca, imieniem i datą wydarzenia cudownie zdobi i personalizuje całość.

  24,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM 20szt

  Wyjątkowo słodkie upominki dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Śmietankowe krówki owinięte w personalizowane papierki pozwolą w cudowny sposób wyrazić wdzięczność najbliższym. Krówki ozdobione są imieniem dziecka, datą Chrztu oraz grafiką brzoskwiniowo-błękitnych kwiatów. Idealna propozycja upominków dla gości na Chrzest chłopca!

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  44,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt

  Krówki ze zdjęciem dziecka to cudowna propozycja upominków dla gości na Chrzest Święty. Zdobione piękną grafiką niebieskich kwiatów, zdjęciem i imieniem Maluszka zauroczą najbliższych obecnych na przyjęciu. Krówki wspaniale prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości lun w szklanych misach. 

  44,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Chłopiec w kwiatach (bbł) MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Chłopiec w kwiatach (bbł)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Chłopiec w kwiatach (bbł)
  1 Recenzje

  Urocze słoiczki z miodem są świetnym pomysłem na podziękowanie gościom za przybycie na Chrzest Święty. Przepyszny miód w szklanym słoiczku udekorowany naklejkami z przepiękną grafiką kwiatów, imieniem dziecka i datą wydarzenia pięknie ozdobi Waszą uroczystość i zachwyci wszystkich zaproszonych gości.

  8,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Chłopiec w Kwiatach (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Chłopiec w Kwiatach (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Chłopiec w Kwiatach (+etykiety z...

  Pudełeczka w kształcie serca pozwolą w piękny sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Do środka można zapakować słodkości takie jak: cukierki, pralinki, czekoladki czy krówki. Papierowe serduszka ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka i grafiką niebiesko-brzoskwiniowych kwiatów to wspaniała propozycja na Chrzest...

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Chłopiec w Kwiatach 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Chłopiec w Kwiatach 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Chłopiec w Kwiatach 10szt (+etykiety z imieniem+białe...

  Śliczne pudełeczka w kształcie przestrzennych aniołków to urocza propozycja na upominki dla gości. Wewnątrz można umieścić różne słodkości takie jak: czekoladki, pralinki, krówki czy cukierki. Aniołki ozdobione białą wstążeczką i personalizowaną naklejką z grafiką kwiatów w niebieskiej kolorystyce wspaniale podziękują najbliższym za przybycie na Chrzest...

  27,98 zł
 • PLAKAT na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM 50x70cm PLAKAT na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM 50x70cm
  44,98 zł
  PLAKAT na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM 50x70cm

  Plakat z przeuroczą grafiką chłopca w otoczeniu kwiatów i napisem “Chrzest Święty” jest świetnym pomysłem na udekorowanie uroczystości Chrztu dla chłopca. Personalizacja imieniem i datą czynią go jeszcze bardziej wyjątkowym. Wspaniale prezentuje się na zdjęciach z przyjęcia. 

  44,98 zł
 • KAKEMONO personalizowane + listwa 60x150cm Chrzest Chłopiec w Kwiatach KAKEMONO personalizowane + listwa 60x150cm Chrzest Chłopiec w Kwiatach
  79,98 zł
  DEKORACJA sali na Chrzest z imieniem + listwa 60x150cm Chłopiec w Kwiatach

  Aby uświetnić dekoracje na Chrzest Święty waszego dziecka ciekawym pomysłem będzie japońskie Kakemono. Baner z grafiką na płótnie dobrze sprawdzi się jako ozdoba nad stołem, a później świetna pamiatka z tego ważnego wydarzenia. Możliwość personalizacji imieniem dziecka i datą dodaje oryginalności ozdobie.

  79,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Z...

  Personalizowana bombonierka z krówkami dla Rodziców Chrzestnych dziecka. Wspaniały upominek, który w wyjątkowy sposób wyrazi wdzięczność najbliższym. Bombonierka oraz krówki zdobione są piękną kwiatową grafiką w błękitnej kolorystyce, imieniem dziecka oraz datą Chrztu. Matka Chrzestna oraz Ojciec Chrzestny będą zachwyceni tak uroczym upominkiem.

  49,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Chłopiec w Kwiatach NIEBIESKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Chłopiec w Kwiatach NIEBIESKA
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Chłopiec w Kwiatach BIAŁA

  Przepiękna szatka do Chrztu, którą podczas sakramentu Rodzic Chrzestny może wręczyć dziecku. Szatka wykonana została specjalnie na Chrzest chłopca w błękitnej kolorystyce. Na atłasowej sukience znajduje nadruk śpiącego chłopca w kwiatowym wianuszku, napis "Pamiątka Chrztu Świętego", imię dziecka oraz data Chrztu.

  44,98 zł
 • SZATKA do Chrztu ze zdjęciem dziecka NIEBIESKA SZATKA do Chrztu ze zdjęciem dziecka NIEBIESKA
  49,98 zł
  SZATKA do Chrztu ze zdjęciem dziecka BIAŁA

  Szatka do Chrztu ze zdjęciem dziecka w niebieskiej kolorystyce to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca. Wykonana z atłasowego materiału oraz zdobiona kwiatową grafiką prezentuje się przepięknie. W szatkę do Chrztu powinna zaopatrzyć się Matka Chrzestna.

  49,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Chłopiec w Kwiatach NIEBIESKA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Chłopiec w Kwiatach NIEBIESKA
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Chłopiec w Kwiatach NIEBIESKA

  Szatka do Chrztu to niezbędny element tak ważnej i wyjątkowej uroczystości. Zdobiona imieniem dziecka, grafiką śpiącego chłopca i błękitnych kwiatów będzie wspaniałą Pamiątką Chrztu Świętego. Idealna propozycja upominku dla chłopca, który może wręczyć Matka Chrzestna.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach
  22,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach

  Przepiękne pudełko na szatkę do Chrztu z imieniem dziecka. Wspaniały dodatek, który pozwoli wręczyć dziecku i rodzicom w piękny i elegancki sposób Pamiątkę Chrztu Świętego. Pudełku wykonane jest z białej tektury, zdobione naklejką z uroczą grafiką chłopca i błękitnych kwiatów.

  22,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach

  Wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca w postaci personalizowanej świecy. Ręcznie zdobiona błękitną wstążką, efektownym stroikiem oraz naklejką z imieniem dziecka i uroczą grafiką śpiącego chłopca prezentuje się przepięknie! Świeca do Chrztu to niezbędny dodatek tak ważnej uroczystości.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach

  Przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej świecy do Chrztu. Zdobiona motywem śpiącego chłopca prezentuje się niezwykle uroczo. W komplecie znajduje się świeca oraz profitka, która posiada nadruk z imieniem dziecka i datą przyjęcia. Idealna propozycja Pamiątki dla chłopca od Ojca Chrzestnego.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach

  Wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka na Chrzest w postaci drewnianego pudełka na świecę. Zdobione grawerem z napisem "Pamiątka Chrztu Świętego" oraz personalizacją z piękną dedykacją i grafiką prezentuje się wyjątkowo elegancko. Tak przygotowane pudełko to idealna propozycja prezentu dla chłopca na Chrzest Święty.

  44,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z IMIENIEM Puzzle Chłopiec w kwiatach PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z IMIENIEM Puzzle Chłopiec w kwiatach
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z IMIENIEM Puzzle Chłopiec w kwiatach
  2 Recenzje

  Prośba o bycie Chrzestnym synka, która zachwyci najbliższych. Personalizowane puzzle z piękną grafiką błękitnych kwiatów i śpiącego chłopca to wspaniała niespodzianka dla przyszłych Rodziców Chrzestnych. Puzzle po ułożeniu wszystkich elementów zdradzają pytanie "Czy zostaniesz moją Matką Chrzestną/moim Ojcem Chrzestnym?".

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w Kwiatach PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w Kwiatach
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w Kwiatach
  1 Recenzje

  Przepiękne pudełeczko ze zdjęciem dziecka i śliczną kwiatową grafiką pozwoli w wyjątkowy sposób poprosić najbliższą osobę o zostanie Rodzicem Chrzestnym. Wnętrze pudełeczka zostało wykonane w niebieskiej kolorystyce oraz ozdobione grafiką śpiącego chłopczyka. 

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze zdrapką Chłopiec w Kwiatach PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze zdrapką Chłopiec w Kwiatach
  16,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze zdrapką Chłopiec w Kwiatach

  Personalizowany czekoladownik ze zdrapką to wspaniały pomysł na prośbę o bycie Chrzestnym. Pudełko na czekoladę zdobione naklejką z uroczą grafiką śpiącego chłopca w błękitnej kolorystyce oraz imieniem Matki lub Ojca Chrzestnego prezentuje się przepięknie. We wnętrzu znajduje się zdrapka w kształcie kółka, pod którą kryje się wyjątkowe pytanie o zostanie...

  16,98 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA w pudełku z czekoladkami Dla Chrzestnego Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM PROŚBA ZDRAPKA w pudełku z czekoladkami Dla Chrzestnego Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM
  24,98 zł
  PROŚBA ZDRAPKA w pudełku z czekoladkami Dla Chrzestnego Chłopiec w...

  Wyjątkowa propozycja, aby poprosić najbliższą osobę o zostanie Rodzicem Chrzestnym Waszego Maleństwa. Śliczne pudełeczko opatrzone wspaniałą grafiką kwiatowego wieńca w błękitnej kolorystyce, które wypełnione jest pysznymi czekoladkami oraz niezwykłą prośbą w postaci zdrapki zachwyci Ojca Chrzestnego dziecka.

  24,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  6 Recenzje

  Najbardziej eleganckie serwetki na Chrzest dziecka. Białe serwetki zdobione złotym połyskującym napisem będą wyjątkową dekoracją stołu na Chrzcinach maluszka! Złoty napis wykonany został modną czcionką, dzięki czemu serwetki świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Biały kolor pasuje zarówno na uroczystość Chrztu dziewczynki, jak i chłopca!

  8,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BŁĘKITNE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BŁĘKITNE
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BŁĘKITNE

  Serwetki na Chrzest dziecka w błękitnym kolorze to niesamowita dekoracja stołu. Urocza pastelowa kolorystyka i połyskujący napis niesamowicie wpisuje się w najnowsze trendy. Serwetki wspaniale prezentują się ułożone przy nakryciach gości. Dzięki błękitnemu kolorowi pięknie pasują na Chrzest chłopca.

  8,98 zł
 • SERWETKI papierowe BŁĘKITNE 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe BŁĘKITNE 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe BŁĘKITNE 33x33cm 20szt

  Błękitne serwetki o pięknym  naturalnym i stonowanym odcieniu. Możesz ułożyć z nich niezwykłe kompozycje w połączeniu z innymi serwetkami. Idealnie nadają się na różnego rodzaju przyjęcia, są bardzo uniwersalne. Z pewnością zadowolicie gości w każdym wieku. Możecie dobrać pozostałe elementy zastawy stołowej z naszej oferty o podobnym ubarwieniu.

  7,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  19,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  1 Recenzje

  Eleganckie kieszonki na sztućce w błękitnym odcieniu to świetna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego chłopca. Świetnie komponują się z serwetkami i bieżnikiem w tym samym kolorze.

  19,98 zł
 • ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE
  15,98 zł
  ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE

  Wyjątkowe świece w błękitnym kolorze idealnie sprawdzą się jako dekoracja stołu na przyjęcie Chrztu Świętego chłopca. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych z przezroczystego szkła.

  15,98 zł
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE
  89,98 zł
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm
  2 Recenzje

  Piękna i elegancka księga gości na Chrzest Święty dziecka w postaci białej, drewnianej ramki. Do ramki dołączonych jest 30 białych skrzydełek, na których goście obecni na przyjęciu mogą zostawić ciekawe wpisy i życzenia dla Maluszka. Drewniana księga gości wspaniale prezentuje się na stole podczas uroczystości.

  89,98 zł

Dekoracje na Chrzest chłopca z kwiatowym motywem

Piękna chwila wstąpienia naszej pociechy do wspólnoty Kościoła i sam moment jakim jest Chrzest Święty będzie niezwykłym wspomnieniem. Oficjalne przyjęcie Sakramentu Chrztu, to pierwsza taka uroczystość w życiu dziecka. Z tego powodu to właśnie rodzicom najbardziej zależy na stworzeniu magicznej atmosfery wśród zebranych bliskich. Oczywiste jest, że chcemy więc wybrać jak najbardziej efektowne dekoracje na chrzciny. Zadanie jest wyzwaniem dla naszej kreatywności, dlatego warto sobie pomóc poprzez różne motywy na chrzest. Wybór jednego pozwoli nam na oszczędność czasu przy poszukiwaniach każdej ozdoby na chrzest.

Dekoracje na Chrzest z grafiką śpiącego chłopca

Kiedy organizujemy chrzest chłopca, chcemy pokazać się z najlepszej strony poprzez zastosowane dekoracje na chrzest chłopca. W tej sytuacji pojawia się właśnie kolekcja Chłopiec w Kwiatach. Zawarte w niej dodatki na chrzest uspokoją maluszka poprzez swoją delikatność, a także stworzą miłe otoczenie dla gości. Motyw na chrzest składający się z bieli, błękitu i jasnej brzoskwini to nieoczywiste połączenie kolorystyczne, oryginalnie uwydatniające prezentację produktów. Pastelowa wersja wywoła u każdej osoby pozytywną reakcję na ozdoby na chrzciny. Dzięki motywowi uzyskamy niepowtarzalny wystrój sali na chrzest.

Dekoracje sali na Chrzest w błękitnej kolorystyce

Zapewnioną mamy już przygotowaną propozycję na zestaw dekoracji na chrzest. Znajdują się w nim między innymi balony na chrzest. Przemienią się z pewnością w najbardziej wyraziste akcesoria na chrzest - prezentują napis ,,Chrzest Święty” lub są to balony metaliczne lub popularne balony z konfetti. Nasza oferta wykreowana została właśnie z myślą o spełnieniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Kolejne dekoracje na chrzest zostały również utrzymane w zachwycającym stylu.

Dekoracje tortu na Chrzest z motywem błękitnych kwiatów

Myśląc jak uatrakcyjnić ozdoby na tort na chrzest, warto rozważyć opcję - personalizowany opłatek na tort, czyli okrągły, waflowy opłatek ozdobiony nadrukiem błękitnych kwiatów. Opłatek dekorowany jest również imieniem dziecka i datą chrztu, dzięki czemu cudownie podkreśli uroczysty i wyjątkowy charakter przyjęcia. Inną propozycja na efektowną, ale i elegancką dekorację tortu na chrzest chłopca jest personalizowany topper. Wykonany z papieru, umieszczony na dwóch drewnianych patyczkach jest bardzo szybki w użyciu. Ozdobiony imieniem Malucha oraz grafiką z kolekcji Chłopiec w Kwiatach prezentuje się fantastycznie.

Zaproszenia na Chrzestprośby o bycie Chrzestnym i podziękowania dla gości na Chrzest

Zaopatrzenie się we wszystkie niezbędne akcesoria na chrzciny oznacza również zaproszenia na chrzest (w naszej ofercie również personalizowane zaproszenia na chrzest) oraz kartkę z zapytaniem o pełnienie rolę rodziców chrzestnych. Jeżeli wolimy zaskoczyć Chrzestną i Chrzestnego, kolekcja umożliwia nam na wręczenie fantastycznych niespodzianek jako upominki dla chrzestnych. Jest to pudełko lub skrzyneczka z prośbą o zostanie rodzicem chrzestnym. W środku znajdują się kruche ciasteczka ozdobione błyszczącym znakiem zapytania, kryjące w sobie wyjątkowe pytanie lub (w przypadku pudełeczka) eleganckie czekoladki ze zdrapką, pod którą znajduje się prośba. Obie wersje posiadają również personalizowaną karteczkę z uroczym tekstem. Piękna grafika kwiatowa znajdująca się na tych produktach jest w stu procentach spójna z resztą gadżetów. Taki motyw na Chrzest Święty jest gwarancją zachowania jednolitego stylu, dodatkowo zapewniając szeroki wybór personalizowanych produktów, które uatrakcyjnią całą powstałą atmosferę wokół uroczystości. Najpopularniejszą propozycją wśród podziękowań dla gości są czekoladki na Chrzest i krówki na Chrzest, które zdobione są personalizacją i uroczą grafiką.