Eukaliptus

Eukaliptus

Dekoracje na Chrzest Święty dziecka z eleganckim i minimalistycznym motywem. Kolekcja niesamowitych akcesoriów na Chrzest Święty naszego maleństwa. Produkty wykonane w eleganckim odcieniu bieli, przełamane akcentami złotych wzorów oraz ciemnozielonej grafiki eukaliptusa. Upiększą stylistykę każdego przyjęcia organizowanego w tym szczególnym dniu, a spójność kolekcji pozwoli na zachowanie wyjątkowego zestawienia dekoracji. Motyw przewodni jest klasyczny i zarazem oryginalny, a bogata oferta dodatków będzie odpowiadać potrzebom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Eukaliptus

 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  7,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus...
  4 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dla Rodziców Chrzestnych z eleganckim motywem eukaliptusa. Wspaniała propozycja, która pozwoli w piękny sposób zaprosić najbliższe osoby na uroczystość. W zestawie znajdują się koperty, dzięki czemu jest to gotowy komplet do wręczenia Chrzestnym.

  7,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt...
  2 Recenzje

  Zaproszenia zdobione minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić gości na na Chrzest Święty dziecka. Odcienie bieli, złota i butelkowej zieleni powodują, że zaproszenia na Chrzest z kolekcji Eukaliptus prezentują się niezwykle elegancko.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z...
  1 Recenzje

  Niezwykle eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty z motywem gałązki eukaliptusa. Całość utrzymana jest w nowoczesnym i minimalistycznym klimacie, który rewelacyjnie pasuje do charakteru uroczystości. W komplecie znajdują się białe koperty, dzięki czemu jest to gotowy zestaw, który można wręczyć gościom.

  20,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM I IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM I IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ZE...

  Chrzest Święty dziecka to wyjątkowa uroczystość dla maluszka, rodziców i wszystkich gości. Warto jest zachować wspomnienia z tak pięknego dnia. Idealnym pomysłem na zebranie wpisów, życzeń od gości oraz zdjęć z przyjęcia jest urocza księga pamiątkowa z imieniem dziecka i zdjęciem maluszka. Księga ozdobiona jest delikatną, ale elegancką grafiką gałązek...

  49,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Eleganckie winietki na stół do wypisania to idealny dodatek na Chrzest Święty dziecka. Zdobione nowoczesnym motywem gałązki eukaliptusa i tekstem podziękowania prezentuję się przepięknie. Wizytówki przede wszystkim pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole oraz wspaniale udekorują stół. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i...

  7,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy...
  1 Recenzje

  Pudełeczka w kształcie serduszka to wyjątkowy upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Dodatkowo pudełeczko ozdobione naklejką z połyskującym złotym napisem zachwyci wszystkich swoim pięknym wyglądem. Do pudełeczka można zapakować malutkie słodkości takie jak: migdały czy czekoladki.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Eukaliptus 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Eukaliptus 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Chrzest...
  1 Recenzje

  Pudełka na ciasto ozdobione personalizowaną etykietą to idealna propozycja na zapakowanie słodkiego upominku dla gości. Na naklejkach nadrukowana jest elegancka grafika gałązki eukaliptusa oraz napis "Chrzest Święty". Dodatkowo pudełka można przewiązać ozdobną wstążką. Pudełka z kolekcji Eukaliptus to świetny wybór na upominek dla gości na Chrzest Święty...

  35,98 zł
 • PIKERY do muffinek na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM 10szt (+naklejki) PIKERY do muffinek na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)
  23,98 zł
  PIKERY do muffinek na Chrzest Eukaliptus Z...

  Jak udekorować w piękny sposób muffinki i inne słodkości na Chrzest Święty dziecka? Wspaniałą propozycją są pikery do muffinek z personalizowaną etykietą, która zdobiona jest elegancką grafiką eukaliptusa. Całość przepięknie prezentuje się na słodkim stole. 

  23,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  44,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus...

  Elegancki upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Personalizowane krówki ze zdjęciem dziecka pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie na przyjęcie dziecka. Ozdobione nowoczesną grafiką gałązek eukaliptusa prezentują się przepięknie.

  44,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus 20szt Z IMIENIEM KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus 20szt Z IMIENIEM
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus...

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanych krówek. Owinięte w ozdobny papierek, który dekorowany jest elegancką grafiką gałązki eukaliptusa i imieniem dziecka prezentują się wyjątkowo pięknie! Krówki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach.

  39,98 zł
 • MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus
  8,98 zł
  MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus

  Eleganckie menu na Chrzest zdobione grafiką eukaliptusa to wspaniały dodatek na stół. Menu pozwoli gościom zapoznać się z serwowanymi potrawami na przyjęciu. Świetnie prezentuje się na stole z innymi dodatkami z kolekcji Eukaliptus.

  8,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Jak w elegancki i efektowny sposób udekorować tort na Chrzest Święty dziecka? Idealnym rozwiązaniem jest personalizowany topper, który ozdobiony jest grafiką eukaliptusa. Topper umieszczany jest na drewnianych patyczkach, dzięki czemu z łatwością wbija się go w słodki wypiek.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Eukaliptus...
  1 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków zdobione nakleją z grafiką eukaliptusa, imieniem dziecka i datą uroczystości w wyjątkowy sposób podziękują gościom na Chrzcie dziecka. W komplecie otrzymujesz personalizowane naklejki i białe wstążeczki, które ślicznie udekorują pudełeczka.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek...
  2 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to cudowna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Można do nich schować słodkości takie jak: migdały w lukrze, cukierki czy czekoladki. W zestawie dołączone są białe wstążeczki, które umożliwiają zamknięcie pudełeczka i dekorują je piękny sposób. Fantastycznie prezentują...

  14,98 zł
 • CZEKOLADOWNIK dla Rodziców Chrzestnych Eukalpitus + IMIĘ CZEKOLADOWNIK dla Rodziców Chrzestnych Eukalpitus + IMIĘ
  12,98 zł
  CZEKOLADOWNIK dla Rodziców Chrzestnych na...
  2 Recenzje

  Pudełeczko na czekoladę ozdobione złotym sznureczkiem oraz personalizowaną naklejką pozwoli pięknie podziękować Rodzicom Chrzestnym. W pudełku można umieścić dowolną czekoladę w tradycyjnych rozmiarach. Naklejka zdobiona jest uroczym tekstem podziękowania, imieniem dziecka oraz minimalistyczną grafiką gałązki eukaliptusa.

  12,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus
  44,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z...
  1 Recenzje

  Śliczne podziękowania dla Rodziców Chrzestnych w postaci pięknej drewnianej skrzyneczki to wyjątkowy upominek. Uroczy tekst oraz grafika z delikatnym motywem eukaliptusa zachwyci Ciebie i Rodziców Chrzestnych. W skrzyneczce znajdują się mleczne belgijskie czekoladki w złotych papierkach oraz bilecik z podziękowaniem.

  44,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Eukaliptus Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Eukaliptus Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO
  44,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować Rodzicom Chrzestnym dziecka? Wspaniałą propozycją jest personalizowana bombonierka wypełniona pysznymi krówkami. Pudełeczko ozdobione jest naklejką z uroczym tekstem podziękowania oraz eleganckim motywem eukaliptusa. Krówki owinięte są w papierek z imieniem dziecka oraz napisem "Dziękujemy". Całość prezentuje się...

  44,98 zł
 • SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA
  35,98 zł
  SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA

  Wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego od Matki Chrzestnej w postaci szatki do Chrztu. Zdobiona grafiką eukaliptusa oraz modlitwą prezentuje się przepięknie. Szatka wykonana została z eleganckiego materiału, który zdobiony jest złota koronką.

  35,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą...

  Piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka i elegancką grafiką. Szatka wykonana została z atłasowego materiału w kształcie sukienki, dzięki czemu wspaniale prezentuje się podczas uroczystości. Na szatce drukowane jest imię dziecka, modlitwa, data Chrztu oraz nowoczesna grafika eukaliptusa.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Jaką Pamiątkę Chrztu Świętego powinna wręczyć dziecku Matka Chrzestna? Personalizowana szatka z imieniem dziecka i piękną grafiką to idealna propozycja. Szatka wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona motywem eukaliptusa prezentuje się stylowo i nowocześnie.

  29,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA
  25,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Eukaliptus...

  Szatka do Chrztu to niezbędny element Sakramentu Chrztu Świętego. Ten dodatek z elegancką grafiką eukaliptusa w kształcie chusteczki to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego. Szatkę powinna zakupić Matka Chrzestna i nałożyć na dziecko podczas Sakramentu. 

  25,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Piękne pudełko na szatkę do Chrztu z personalizowanym wieczkiem. Zdobione jest naklejką z imieniem dziecka, dedykacją i elegancką grafiką gałązki eukaliptusa. Pudełko przygotowane specjalnie na Chrzest pozwoli przechować szatkę w nienaruszonym stanie przez długie lata.

  19,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Eukaliptus ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Eukaliptus
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM...

  Wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Bogato zdobiona świeca do Chrztu z motywem eukaliptusa to idealna propozycja na prezent dla dziecka. Świeca z personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości w biało-zielonej kolorystyce to idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  39,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  19,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z...

  Piękna dekoracja świecy do Chrztu w postaci personalizowanego okapnika. Profitka wykonana z atłasu, zdobiona grafiką eukaliptusa i imieniem dziecka prezentuje się wyjątkowo elegancko. Okapnik pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale i również praktyczną - zapobiega kapaniu wosku na ręce.

  19,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu UNIWERSALNY Eukaliptus OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu UNIWERSALNY Eukaliptus
  17,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu...

  Elagancka dekoracja świecy do Chrztu w postaci materiałowego okapnika. Profitka zdobiona została grafiką eukaliptusa oraz teksytem modlitwy. Okapnik posiada funkcję dekoracyjną, ale i również praktyczną - chroni ręce przed gorącym woskiem.

  17,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Drewniane pudełko na świece do Chrztu z elegancką personalizacją. Na wieczku znajduje się grawer przedstawiający napis "Pamiątka Chrztu Świętego", a wewnątrz karteczka z dedykacją i grafiką gałązki eukaliptusa. Całość prezentuje się wyjątkowo pięknie i będzie wspaniałym prezentem dla dziecka na Chrzest.

  39,98 zł

Dekoracje na Chrzest w oryginalnym i modnym stylu

Kupując ozdoby na Chrzest Święty, łatwo jest zagubić się w utrzymaniu spójności wybranej tematyki. Sytuacja często wymyka się spod kontroli i zamiast uzyskać odpowiednio dobrane dekoracje na chrzciny, otrzymujemy wystrój sali na chrzest który nijak się nie uzupełnia. Żeby zapobiec podobnym sytuacjom, warto postawić na idealnie komponujące się wzajemnie ozdoby na chrzest. W tym celu stworzyliśmy rozwiązanie, którym jest kolekcja na chrzest Eukaliptus.

Dekoracje na Chrzest z eleganckim motywem Eukaliptusa

Roślina na przestrzeni lat łączona była przez społeczność z odczuciem ochrony, co wspaniale nawiązuje do istoty organizowanego przez nas wydarzenia jakim jest chrzest dziecka. Motyw przewodni na chrzest skomponowany jest na podstawie eleganckiej bieli, łączony ze złotymi i ciemnozielonymi wstawkami. Ozdoby na chrzciny wykonane w tym zamyśle przy połączeniu z żywymi gałązkami eukaliptusa będą prezentować się wspaniale. Takie ozdoby na chrzest na stół zachwycą każdego gościa, a także uatrakcyjnią wizerunek nakrycia. Uzyskamy wrażenie świetnej symbiozy z naturą, co wprowadzi poczucie świeżości. Kojące zielone odcienie pozwalają na spokojne kombinacje z brązem, na przykład kupując inne roślinne dodatki na chrzest.

Dekoracje na Chrzest i dodatki idealne zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca

Czy będzie to chrzest chłopca, czy chrzest dziewczynki, zestaw na chrzest sprawdzi się tak samo genialnie. Zawdzięczamy to uniwersalnej kompozycji barw i ornamentów, co stanowi wartość dodaną. Kolekcja pozwala na wyrażenie ekskluzywności, przy którym nie grozi przesada zdobień i kicz. Polecamy szczególnie akcesoria na chrzest urzekające swoją złotą, metaliczną teksturą, czy też zawijaną czcionką.

Zaproszenia na Chrzest z motywem eukaliptusa

Niezwykła elegancja ujawnia się nawet gdy wybieramy zaproszenia na chrzest. Okładka kartki już od momentu powiadomienia gości o przyjęciu powoduje wyjątkowy wymiar całej uroczystości. Personalizowane zaproszenia na chrzest również zgrywają się z koncepcją, zawierają cudowną grafikę eukaliptusa i od razu wypisane imiona i nazwiska naszych bliskich. Personalizowane zaproszenia prezentują się niezwykle elegancko, dzięki pięknym dodatkom, które dokładane są do zestawu. W komplecie znajdują się białe koperty z wnętrzem, które dopasowane jest graficznie do całości oraz naklejkę kółko, które nie tylko pozwoli zamknąć kopertę, ale i również ją fantastycznie ozdobić.

Dekoracje sali na Chrzest w biało-złotej kolorystyce

Przechodząc do planowania wyglądu samego pomieszczenia w którym odbędzie się spotkanie, dekoracja sali na chrzest jest o wiele prostszą czynnością dzięki tej kolekcji. Wspaniałe białe lub złote girlandy na chrzest oraz banery na chrzest umożliwiają stworzenie absolutnie niezapomnianego tła do wykonywania pamiątkowych zdjęć w gronie rodziny. Zestaw ozdób na chrzest powiększyć można też o ozdoby na stół na chrzest. Tutaj niesamowitą kompozycję z wybraną tematyką utrzymują między innymi serwetki na chrzest i bieżnik na stół z imieniem oraz grafiką eukaliptusa.

Podziękowania dla gości na Chrzest - wyjątkowe upominki

Zebrane produkty to nie tylko dekoracje na chrzest święty, ale też nawiązujące do motywu upominki dla gości na chrzest. Są bardzo ważnym elementem całego spotkania, gdyż informują zaproszone osoby o tym, jak doceniamy ich wsparcie i pomoc. W podziękowaniu za obecność, warto zdecydować się na prezenty dla gości na chrzest które również zawierają grafikę wybranej przez nas rośliny. Będzie to przemiłym końcowym akcentem, który stanie się finalnym elementem związanym z wydarzeniem. Kojarzyć się będzie z całością czasu przez który świętowaliśmy chrzciny dziecka, w niezwykle ciepłej atmosferze. Nadany przez motyw przewodni klimat zapadnie w pamięć i z pewnością będzie niepowtarzalny. Uzyskamy to, co dla nas najważniejsze - odpowiednie podkreślenie uroczystego charakteru przyjęcia. Wspaniałą propozycją na podziękowania dla gości są kruche ciasteczka, które wewnątrz zawierają pozytywną wróżbę, która zaskoczy i zachwyci najbliższych. Inną ciekawą propozycją są pudełeczka w kształcie serca, do których można zapakować słodkości takie jak: cukierki, czekoladki czy migdały. Ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka i grafiką gałązki eukaliptusa prezentują się naprawdę wspaniale! Czekoladki na Chrzest pozwolą w uroczy sposób podziękować nie tylko najmłodszym gościom, ale i również tym starszym. Przepiękną propozycją są również słoiczki z miodem na Chrzest, które ręcznie dekorowane są z dbałością o najmniejszy szczegół.