Złote Stópki

Złote Stópki

Wyjątkowe dekoracje i akcesoria na Chrzest Święty, zdobiona złotymi elementami. Bazuje na bieli, co podtrzymuje charakter uroczystości i symbolizuje nasza wiarę oraz przyjęcie dziecka do wspólnoty Kościoła. Niezwykle eleganckie ozdoby nadadzą klasy wydarzenia, a pozostałe dodatki utrzymane w tym samym stylu zapewnią niesamowitą spójność całej koncepcji. Produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów zachwycać będą gości przez cały czas trwania spotkania oraz stworzą fantastyczną atmosferę, dzięki której cały dzień stanie się niezapomniany.

Złote Stópki

 • ZAPROSZENIE OTWIERANE na Chrzest personalizowane Złote Stópki LUX ZŁOCONE (+złota koperta) ZAPROSZENIE OTWIERANE na Chrzest personalizowane Złote Stópki LUX ZŁOCONE (+złota koperta)
  6,00 zł
  ZAPROSZENIE PERSONALIZOWANE na Chrzest...
  6 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dekorowane połyskującym metalicznym nadrukiem złotych stópek. Zaproście gości na uroczystość Chrztu Świętego maluszka w elegancki sposób i wręczcie im najpiękniejsze zaproszenia na Chrzest klasy premium! Zaproszenia są wykonane z grubego papieru, otwierane, wewnątrz znajduje się spersonalizowany tekst oraz nazwisko...

  6,00 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty)
  39,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX...
  6 Recenzje

  Niezwykle eleganckie i efektowne zaproszenia na Chrzest, które pokryte zostały połyskującym złoceniem. Zestaw zawiera złote koperty, która dodają wyjątkowości tym pięknym zaproszeniom. Taki komplet pozwoli w wspaniały sposób zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt...
  7 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt...
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest z motywem stópek w eleganckim wianuszku. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół w biało-złotej kolorystyce. Taka propozycja wpisuje się w najmodniejsze tendy w rustykalnym stylu. 

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki...
  4 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja) ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO...
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest dziecka, które oczarują wszystkich gości. Ręcznie zdobione zaproszenia ażurowymi elementami, motywem złotych stópek oraz złotą wstążką prezentują się pięknie i elegancko. Zaproszenia wykonane są w otwieranej formie na papierze o wysokiej jakość. Wewnątrz znajduje się kwadratowa wkładka z dowolnym tekstem przesłanym przez...

  9,50 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Złote Stópki ALBUM na zdjęcia Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Złote Stópki
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Chrztu Świętego...
  2 Recenzje

  Piękny personalizowany album na zdjęcia z czarnymi kartkami to wspaniały prezent dla dziecka na Chrzest Święty. Album zdobiony jest naklejką z uroczą grafiką złotych stópek, imieniem dziecka oraz datą Chrztu.

  59,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotymi stópkami ecoskóra Złote Stópki Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotymi stópkami ecoskóra Złote Stópki Z IMIENIEM
  55,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze...
  1 Recenzje

  Przepiękny dodatek i dekoracja na Chrzest w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Okładka albumu zdobiona jest tłoczeniem stópek w złotym kolorze oraz napisem Chrzest Święty. Wewnątrz znajduje się naklejka z imieniem dziecka i datą Chrztu. Księga na Chrzest pozwoli zachować wspomnienia, wpisy, życzenia od gości oraz pamiątkowe zdjęcia z uroczystości.

  55,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest SCRAP RĘKODZIEŁO z imieniem Złote Stópki (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest SCRAP RĘKODZIEŁO z imieniem Złote Stópki (+wstążka złota)
  55,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest SCRAP...

  Przepiękna personalizowana księga pamiątkowa Chrztu Świętego z motywem złotych stópek. Ręcznie zdobiona przestrzennymi elementami prezentuje się wyjątkowo cudownie i elegancko. Księga pozwoli zebrać wpisy, życzenia dla dziecka od gości oraz wkleić pamiątkowe zdjęcia z przyjęcia i dzieciństwa.

  55,98 zł
 • WIZYTÓWKI do wypisania na Chrzest Święty Złote Stópki 10szt WIZYTÓWKI do wypisania na Chrzest Święty Złote Stópki 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI do wypisania na Chrzest Święty...
  2 Recenzje

  Piękne wizytówki na stół z motywem złotych stópek wspaniale udekorują stół na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Dzięki temu, że winietki są dwustronne wspaniale prezentują się na talerzach gości. Wizytówki z wypisanymi imionami i nazwiskami pozwolą gościom bez problemu odnaleźć swoje miejsce przy stole.

  7,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie na Chrzest Złote Stópki CZEKOLADKA podziękowanie na Chrzest Złote Stópki
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie na Chrzest Złote...
  5 Recenzje

  Wspaniały upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Mleczna czekoladka ozdobiona motywem złotych stópek słodko podziękuje najbliższym. Czekoladki cudownie prezentują się ułożone na talerzach gości lub w woreczkach z organzy. Goście będą zachwyceni tak uroczym i słodkim upominkiem.

  1,29 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  4 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla gości na Chrzcie maluszka. Czekoladka prezentuje się fantastycznie i jeszcze lepiej smakuje. Pięknie wygląda zapakowana do pudełeczek z motywem serc.

  1,29 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka...
  3 Recenzje

  Śliczne pudełeczka z metalicznym nadrukiem złotych serduszek to idealna propozycja na podziękowanie dla gości na uroczystość Chrztu Świętego. Do pudełeczek można zapakować czekoladki, żelki, migdały w lukrze czy drobną figurkę aniołka. 

  11,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka + naklejki BŁYSK na Chrzest 10szt PREMIUM PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka + naklejki BŁYSK na Chrzest 10szt PREMIUM
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka +...
  1 Recenzje

  Śliczne pudełeczka z nadrukiem połyskujących serduszek, zdobione błyszczącymi naklejkami pozwolą w cudowny sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty maluszka. Błyszczące złote elementy prezentują się wyjątkowo elegancko. Naklejka zdobiona jest imieniem dziecka oraz datą chrztu.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym rantem + naklejki BŁYSK Złote Stópki 10szt PREMIUM PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym rantem + naklejki BŁYSK Złote Stópki 10szt PREMIUM
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym...
  3 Recenzje

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziecka? Wspaniałą propozycją są przepiękne pudełeczka dekorowane złotym rantem oraz błyszczącą naklejką z motywem złotych stópek. Okrągła etykieta zdobiona jest również imieniem dziecka oraz datą Chrztu, dzięki czemu goście będą jeszcze bardziej zachwyceni.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA transparentne Złote Stópki 10szt NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA transparentne Złote Stópki 10szt NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA transparentne na Chrzest Złote...
  1 Recenzje

  Kwadratowe transparentne pudełeczka to fantastyczny pomysł na zapakowanie słodkiego upominku dla gości. Można w nich umieści słodkości takie jak: migdały, czekoladki czy cukierki. Ozdobione połyskującą naklejką z uroczą grafiką złotych stópek prezentują się niezwykle elegancko.

  29,98 zł
 • ANIOŁEK na przylepcu na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu ANIOŁEK na przylepcu na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu
  3,98 zł
  ANIOŁEK na przylepcu na Chrzest W ZŁOTYM...
  1 Recenzje

  Śliczny aniołek na podziękowanie dla gości przybyłych na uroczystość Chrztu Świętego w specjalnym opakowaniu. Dzięki bilecikowi z tekstem podziękowania prezentują się fantastycznie. Piękna propozycja dla każdego z gości, gotowa do wręczenia i fantastyczna.

  3,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest z serduszkiem W OPAKOWANIU CZEKOLADKA na Chrzest z serduszkiem W OPAKOWANIU
  3,98 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest z serduszkiem W...
  4 Recenzje

  Wyjątkowy upominek na Chrzest maluszka w formie czekoladki zapakowanej wraz z bilecikiem podziękuje gościom za przybycie i pozwoli wyrazić Waszą wdzięczność. Całość pięknie uzupełnia bestsellerową kolekcję Złote Stópki. 

  3,98 zł
 • UPOMINEK RYBKA na Chrzest w złotym OPAKOWANIU UPOMINEK RYBKA na Chrzest w złotym OPAKOWANIU
  3,98 zł
  UPOMINEK RYBKA na Chrzest w złotym OPAKOWANIU
  1 Recenzje

  Śliczna biała rybka w złotym opakowaniu z dwustronnym bilecikiem to uroczy upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Złoty bilecik ozdobiony jest tekstem podziękowania oraz motywem dziecięcych stópek.Ryba to jeden z wielu z symboli chrześcijaństwa, dzięki czemu tak przygotowany upominek to idealna propozycja na Chrzest.

  3,98 zł
 • CUKIEREK z serduszkiem na Chrzest W OPAKOWANIU CUKIEREK z serduszkiem na Chrzest W OPAKOWANIU
  3,98 zł
  CUKIEREK z serduszkiem na Chrzest W...

  Wspaniały upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty Maluszka. Owocowy cukiereczek z bilecikiem pozwoli wyjątkowo wyrazić Waszą wdzięczność. Taki słodki upominek świetnie prezentuje się na talerzach gości.

  3,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  5 Recenzje

  Pyszne belgijskie czekoladki zapakowane w ozdobny złoty papierek ze ślicznymi personalizowanymi naklejkami pozwolą pięknie podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego Twojego maluszka. Na personalizowanych naklejkach umieszczona jest cudowna grafika złotych stópek oraz imię dziecka i data uroczystości.

  2,49 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki ZŁOTE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki ZŁOTE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki ZŁOTE...
  1 Recenzje

  Wspaniałe pudełeczka w kształcie serc przygotowane na Chrzest dziecka będą cudownym dodatkiem na upominki dla gości. Dzięki naklejkom w komplecie, które wspaniale błyszczą pozwolą oczarować gości. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy...
  1 Recenzje

  Pudełeczka w kształcie serduszka to wyjątkowy upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Dodatkowo pudełeczko ozdobione naklejką z połyskującym złotym napisem zachwyci wszystkich swoim pięknym wyglądem. Do pudełeczka można zapakować malutkie słodkości takie jak: migdały czy czekoladki.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki RÓŻOWE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki RÓŻOWE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki RÓŻOWE...

  Śliczne pudełeczka w kształcie serc sprzedawane w komplecie z różowymi naklejkami z połyskującym na złoto nadrukiem to świetna propozycja na upominki dla gości na Chrzest. Pudełeczka prezentują się fantastycznie. produkt klasy premium! 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki BŁĘKITNE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki BŁĘKITNE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki...
  1 Recenzje

  Cudowne pudełeczka na upominki dla gości zdobione błyszczącą naklejką. Fantastyczny pomysł na ekskluzywne podziękowania dla gości. Dzięki błękitnej naklejce ze złotym motywem pudełeczka to jedno z najchętniej wybieranych podziękowań dla gości. 

  29,98 zł
 • MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś BIAŁY (+opakowanie+bilecik z imieniem) MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś BIAŁY (+opakowanie+bilecik z imieniem)
  11,98 zł
  MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś BIAŁY...
  2 Recenzje

  Pachnące mydełko w kształcie białego misia pozwoli pięknie podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. W zestawie znajduje się mydełko zapakowane w woreczek z organzy, naklejka z imieniem dziecka oraz okrągły bilecik. Taki upominek można ułożyć przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  11,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 21x30cm OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 21x30cm
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote...
  1 Recenzje

  Przepiękna dekoracja tortu na Chrzest Święty z motywem złotych stópek. Waflowy opłatek na tort zdobiony imieniem dziecka oraz datą przyjęcia prezentuje się przepięknie. Pozwoli w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości maluszka. Opłatek to bardzo łatwa w użyciu dekoracja, która może zostać wykorzystana w domu, jak i w cukierni.

  15,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Złote Stópki Z...
  3 Recenzje

  Topper to wyjątkowa dekoracja, która w piękny sposób udekoruje tort na uroczystość Chrztu Świętego Twojego maluszka. Umieszczany jest na drewnianych patyczkach, dzięki czemu z łatwością można go umieścić w torcie. Na topperze umieszczona została urocza grafika dziecięcych złotych stópek, imię dziecka oraz data uroczystości Chrztu.

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z...
  1 Recenzje

  Eleganckie pudełka na ciasto z personalizowanymi naklejkami to idealna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Po zakończonej uroczystości tort oraz ciasto można zapakować do pudełek z rączką i wręczyć gościom. Pudełka ozdobione naklejkami z imieniem dziecka i uroczą grafiką złotego wózeczka prezentują się wyjątkowo pięknie!

  35,98 zł

Dekoracje na Chrzest z motywem złotych stópek 

Chrzest dziecka jako bardzo ważny moment w życiu samej pociechy, ale także rodziców, będzie niezapomnianym dniem pełnym uśmiechu i radości. Żeby uświetnić ten czas i pokazać gościom nasze odpowiednie podejście do organizacji przyjęcia, dobrze jest wcześniej wybrać motyw przewodni na chrzest. Spójny zestaw dekoracji na chrzest to przede wszystkim ozdoby na chrzciny utrzymane w podobieństwie kolorów i wzorów.

Dekoracje na Chrzest zdobione grafiką dziecięcych stópek - najmodniejszy motyw na dziecięce przyjęcia

Złote Stópki to elegancka kolekcja na chrzest, której zaletą jest niesamowita uniwersalność - bez względu czy jest to chrzest dziewczynki, czy chrzest chłopca - w obu wariantach będzie idealnie wzbogacać przyjęcie z okazji chrztu. Wszystkie oferowane dekoracje na chrzest święty bazują na wystawnym odcieniu bieli, a większość produktów wykończona jest złotym akcentem graficznym, czyli dziecięcymi stópkami. Dekoracje na chrzciny zawierają też złote zdobienia w innych formach. W kolekcji znajdziemy wszystkie niezbędne dodatki na chrzest, rozpoczynając od zaproszenia na chrzest, przez balony na chrzest, kończąc na cudownym geście jakim są upominki dla gości na chrzest. Takie zestawy dekoracji na przyjęcie są bardzo pomocne w organizacji całego wydarzenia. Wielką zaletą jest oszczędność naszego czasu, gdyż są już w nich zawarte wszystkie potrzebne akcesoria na chrzest, dzięki czemu nie musimy szukać każdej ozdoby na chrzest osobno. Daje to do zrozumienia jak ważne są motywy na chrzest, które również pomagają w stworzeniu niezwykłego klimatu panującego na sali. Jeżeli wyprawiamy mniejszą imprezkę, świetnie sprawować się będą także jako dekoracje na chrzest w domu. Niezależnie od miejsca spotkania, będą świetnie pasować do każdego pomieszczenia.

Dekoracje na Chrzest w bieli i złocie - idealna dobrana kolorystyka na Chrzest Święty

Ujęcie obu kolorów, bieli i złota, podkreśla jak ważna jest dla nas ta chwila, dodatkowo wzmagając wrażenia estetyczne. Kolor biały to prawdziwy symbol chrztu świętego, powinien więc pojawiać się jak najczęściej podczas wydarzenia. Jego znaczenie rozpoczyna się z chwilą nałożenia na maluszka białej szatki. Szatka do chrztu oznacza, że przyjmuje się wiarę do swojego życia w czystości ducha. Właśnie dlatego biała dekoracja sali na chrzest to fantastyczny wybór, gdyż utrzymuje ten kierunek postrzegania uroczystości. Ozdoby na chrzest święty z kolekcji Złote Stópki została stworzona w celu podtrzymania tego przekonania. Niezawodnie sprawdzi się przy minimalistycznej koncepcji - wykonane dekoracje na chrzest dziecka są w wyważonym tonie, a także elegancko urozmaicają przyjęcie. Podczas wykonywania pamiątkowych fotografii, w magiczny sposób sprawować się będą jako tło. Warto postawić na motyw, który poprzez nawiązanie do dziecięcych stópek, przypomina o małym skarbie, czyli maluszku. Jest to uroczy gest, który zachwyci zaproszone osoby i wzmoży ich zainteresowanie oraz uwagę, którą poświęcą na odbiór całego wydarzenia.

Zaproszenia na Chrzest Święty w wyjątkowo eleganckim stylu

Wielką zaletą motywu przewodniego jest nie tylko ujęcie produktów zapewniających efektowny wystrój sali na chrzest, ale też dodatków towarzyszących całej imprezce. Na stronie naszego sklepu można znaleźć również przepiękne zaproszenia na chrzciny z motywem złotych stópek. Spójność biało-złotych wzorów obecna na kartkach zaskoczy gości. Co więcej, polecamy personalizowane zaproszenia na chrzest, będące unikatowym wariantem. Chcąc zadbać o gości w jeszcze lepszym stylu, można zdecydować się też na upominki dla gości na chrzest, zaprojektowane dokładnie w takim samym guście. Staną się miłą inicjatywą, która okaże wdzięczność za obecność na uroczystości.

Podziękowania dla gości na Chrzest - wyjątkowe propozycje

Prezenty dla gości na chrzest w niezawodny sposób wyrażą podziękowanie za dotychczasowe wsparcie. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia wersji jaką są upominki na chrzest z imieniem. Taka opcja właściwie dopełnia całość zebranych w komplecie produktów kolekcji Złote Stópki. Wspaniałą propozycją są upominki w postaci małych miodków, które ozdobione są personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz grafiką złotych stópek. Ciasteczka z wróżbą na Chrzest, kolorowe lizaki, pudełeczka serca, czy mydełka w kształcie misia z imieniem Maluszka zachwycą wszystkich obecnych gości na przyjęciu.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Bycie Rodzicem Chrzestnym to niesamowicie ważna rola, która zobowiązuje do pomocy rodzicom przy opiece dziecka. Wspaniale jest podziękować Matce lub Ojcu Chrzestnemu Maluszka na przyjęciu Chrztu Świętego. Cudowną propozycją jest podziękowanie dla Chrzestnych wypełnione mlecznymi czekoladkami, które ozdobione jest karteczką z personalizowaną karteczką i imieniem dziecka. Bestsellerem w naszym sklepie jest zestaw małych miodków, który umieszczony został w drewnianej skrzyni, wypełnionej dekoracyjnym sizalem. Takie upominki zaskoczą najbliższych i będą wspaniałą pamiątką na długie lata.