Księgi na Baby Shower

Księgi na Baby Shower

Księgi pamiątkowe jako wspaniała atrakcja pojawiająca się na organizowanym przyjęciu z okazji baby shower. Oczarują każdą przyszłą mamę oraz wszystkie zaproszone przyjaciółki! Wykonane z najwyższej jakości papieru, zachowają umieszczone w środku wpisy i zdjęcia na długi czas. Służyć będą jako wyjątkowa pamiątka z pięknego czasu ciąży i oczekiwania na słodkiego maluszka. Zawierają czyste, gładkie strony, dzięki czemu mamy pełną swobodę rozmieszczenia opisów wspólnych przeżyć. Mogą też funkcjonować jako prezent-niespodzianka dla ciężarnej.

Księgi na Baby Shower

 • 44,98 zł
  1 Recenzje

  Fantastycznym dodatkiem na przyjęcie dla Przyszłej Mamy jest piękna personalizowana księga pamiątkowa. Okładka księgi ozdobiona jest naklejką z urocza grafiką bociana i bobasa w różowej kolorystyce. Goście obecni na Baby Shower mogą umieszczać w niej porady oraz życzenia dla Maluszka i Przyszłej Mamy.

  44,98 zł
 • 44,98 zł
  1 Recenzje

  Personalizowana księga z motywem bociana na Baby Shower będzie wspaniałą pamiątką dla Przyszłej Mamy. Przyjaciółki obecne na przyjęciu mogą umieszczać w niej porady i życzenia dla Przyszłej Mamy, ciekawe wpisy a nawet zdjęcia. Okładka księgi zdobiona jest fantastyczną grafiką bociana trzymającego w dzióbku malutkie dziecko. Błękitna kolorystyka sprawia,...

  44,98 zł
 • 44,98 zł
  1 Recenzje

  Przepiękna, personalizowana księga na przyjęcie Baby Shower pozwoli stworzyć fantastyczną pamiątkę z poradami i życzeniami dla Przyszłej Mamy. Księga ozdobiona jest samoprzylepną okładką z motywem chmurek, kropelek deszczu oraz parasolki. Taka grafika wpisuje się w najmodniejsze trendy na Baby Shower. Koleżanki Przyszłej Mamy mogą umieszczać w niej dobre...

  44,98 zł
 • 49,98 zł

  Rewelacyjna, personalizowana księga na przyjęcie Baby Shower - dzięki niej stworzycie piękną pamiątkę z poradami dla Przyszłej Mamy! Księga posiada personalizowaną okładkę zdobioną imieniem Przyszłej Mamy. W środku znajduje się aż 100 stron, na których warto umieścić podpisy lub wpisać porady dla Przyszłej Mamy. Księga świetnie sprawdzi się również jako...

  49,98 zł
 • 49,98 zł

  Wyjątkowa Księga Pamiątkowa z przyjęcia Baby Shower dekorowana grafiką małej fasolki - symboliczna i pomysłowa. Księga posiada personalizowaną okładkę z imieniem Przyszłej Mamy oraz 50 kart, na których możecie umieścić podpisy, wkleić zdjęcia czy wpisać porady. Księgę warto wręczyć w prezencie na przyjęciu Baby Shower.

  49,98 zł
 • 12,98 zł
  1 Recenzje

  Metaliczny złoty długopis to świetny dodatek, który idealnie nadaje się do wypisywania każdego rodzaju zaproszeń. Metaliczny połysk fantastycznie prezentuje się na zaproszeniach oraz księgach pamiątkowych.

  12,98 zł
 • 12,98 zł

  Srebrny metaliczny długopis to świetny dodatek, który pozwoli w elegancki sposób wypisać zaproszenia. Idealnie nadaje się również do ksiąg pamiątkowych, w których to goście mogą umieszczać wpisy i życzenia.

  12,98 zł
 • 44,98 zł
  2 Recenzje

  Cudowna propozycja na przyjęcie Baby Shower w postaci personalizowanej księgi! Wszystkie obecne przyjaciółki podczas imprezki mogą umieszczać w niej wpisy, urocze życzenia czy porady dla Przyszłej Mamy. Księga będzie wspaniałą pamiątką na długie lata, do której Mama często będzie wracać. Personalizowany album ozdobiony wyjątkową grafiką kobiety z...

  44,98 zł
 • 44,98 zł
  2 Recenzje

  Rewelacyjny dziennik ciąży w postaci personalizowanego albumu z białymi lub czarnymi kartkami! Przyszła Mama zapisze w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące ciąży i jej maleństwa oraz uczucia związane z przyjściem na świat dziecka. Dzienniczek posiada 50 kartek - można w nim umieścić również zdjęcia usg czy zmieniającego się z miesiąca na...

  44,98 zł
 • 16,98 zł

  Fantastyczny długopis w kolorze różowego złota świetnie sprawdzi się przy wypisywaniu zaproszeń na dziecięce przyjęcia oraz przy księgach gości. Rewelacyjnie prezentuje się ułożony na stole przy księdze pamiątkowej, w której goście mogą umieszczać wpisy oraz życzenia dla dziecka.

  16,98 zł
 • 16,98 zł

  Długopis w rewelacyjnej oprawie w kolorze metalicznego złota świetnie sprawdzi się podczas uroczystości do wypisywania księgi gości. Tak elegancko prezentujący się długopis to również fantastyczny dodatek do uzupełniania zaproszeń na przyjęcia.

  16,98 zł
 • 44,98 zł

  Wspaniały dodatek na Baby Shower w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej! Zdobiona naklejką z imieniem Przyszłej Mamy i napisem "Oh Baby!" prezentuje się niezwykle elegancko. Przyjaciółki, które przybyły na imprezkę mogą zamieszczać w księdze porady oraz życzenia dla Przyszłej Mamy i dziecka.

  44,98 zł
 • 44,98 zł

  Personalizowany Pamiętnik Przyszłej Mamy to wspaniała propozycja na prezent dla przyjaciółki na Baby Shower! Pamiętnik zdobiony imieniem Przyszłej Mamy oraz złotym napisem "Oh Baby!" to idealny gadżet, który pozwoli zachować wspomnienia z okresy ciąży - zdjęcia oraz ciekawostki.

  44,98 zł

Baby Shower - przyjęcie dla Przyszłej Mamy

Nowym zwyczajem wyprawiania w Polsce przyjęć o takiej tematyce jest baby shower. Płynący prosto ze Stanów Zjednoczonych trend, powstał około stu lat temu. W obecnych czasach, zwyczaj wyprawiania takiej imprezy dla przyszłej mamy jest popularny na całym świecie. Polega to najczęściej na organizowanym przez najbliższe przyjaciółki mamy spotkaniu, gdzie zasypują ją prezentami dla jeszcze nienarodzonego dzidziusia. Jest to znakomita okazja do spędzenia wspólnego czasu w bliskim sobie damskim gronie, pośmiania się i rozluźnienia.

Księga pamiątkowa na Baby Shower

Świetna zabawa na baby shower może rozwinąć się podczas uzupełniania gadżetu jakim jest księga na baby shower. Każda z Pań ma okazję do umieszczenia opowieści o wspólnych przeżyciach w przeszłości, ale też i napisania kilku rad odnośnie macierzyństwa. Taka pamiątka na baby shower to prawdziwy skarb, warto się dzielić wzajemnie ze sobą spostrzeżeniami. Co więcej, urozmaici niezwykle obecne już atrakcje na baby shower. Personalizowana księga pamiątkowa posiada sztywną oprawę, a na okładce znajduje się personalizowany napis - informujący o dniu wydarzenia i imieniu przyszłej mamy. Jej wymiary to 22 cm x 31 cm, w środku zawiera pięćdziesiąt czystych kartek, zachęcających do tworzenia pamiątki dla przyszłej mamy. Urocze grafiki takie jak bocian, bobas, chmurka, złote kropki czy wizerunek ciężarnej kobiety w otoczeniu kwiatów piwonii uroczo podkreślają specyfikę tego wyjątkowego czasu. Dostępna jest także różowa lub niebieska kolorystyka, co symbolizuje płeć oczekiwanego dziecka.

Dziennik ciąży - miejsce na wpisy i zdjęcia z usg

Jako prezent na baby shower może posłużyć udekorowany motywem kwiatów piwonii dziennik przebiegu ciąży. Rewelacyjny album w postaci personalizowanej książeczki może mieć białe lub czarne kartki. Ciężarna kobieta będzie mogła zapisać w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przebiegu ciąży i maleństwa, a także jakie uczucia towarzyszyły jej wraz z przyjściem dziecka na świat. Tak wspaniały prezent dla przyszłej mamy zapewni moc wspomnień. Dzienniczek posiada (tak samo jak księga) pięćdziesiąt kartek - można w nim umieścić zdjęcia usg czy zmieniającego się z miesiąca na miesiąc ciążowego brzuszka, obserwując wielkie zmiany. Nowoczesne czarne karty świetnie współgrają z napisami wykonanymi kolorowymi i białymi flamastrami, będą więc piękne i efektowne. Jako dekoracja na baby shower może też funkcjonować fenomenalna, drewniana ramka w kształcie chmurki. Do ramki dołączonych jest trzydzieści kolorowych kropelek deszczu, na których goście mogą zostawić swoje podpisy i życzenia dla dziecka.

Zobacz inne propozycje ksiąg pamiątkowych na dziecięce przyjęcia w kategorii KSIĘGI PAMIĄTKOWE:

Księgi pamiątkowe na Chrzest

Księgi pamiątkowe na Roczek

Księgi pamiątkowe na Urodziny

Księgi pamiątkowe na Baby Shower