Baby Shower chłopca Bocian Niebieski

Baby Shower chłopca Bocian Niebieski

Dekoracje i gadżety na Baby Shower dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat synka. Kolekcja czarujących produktów, które idealnie się sprawdzą na przyjęciu baby shower Przyszłej Mamy, która oczekuje przyjścia na świat chłopczyka. Zachwycą wszystkich gości i będą służyć perfekcyjnie przez cały dzień, dzięki wykonaniu z najlepszych materiałów. Akcesoria zdobione są grafiką bociana, który trzyma w dzióbku małe zawiniątko i bazują na kolorze białym oraz niebieskim ze złotymi akcentami. Tym świetnym połączeniem zaskoczymy wszystkie obecne przyjaciółki, zapewniając wyjątkową oprawę wydarzenia. Dekoracje stanowić będą fantastyczne tło do wykonywanych pamiątkowych fotografii.

Baby Shower chłopca Bocian Niebieski

Motyw przewodni rewelacyjny do zastosowania na baby shower

W momencie gdy nie wiemy dokładnie jak zorganizować baby shower, świetnie jest wybrać odpowiadający naszym upodobaniom motyw przewodni, który następnie pomoże nam w realizacji kolejnych etapów przygotowań. Jeśli znamy już płeć dziecka, możemy ująć tę informację planując dekoracje na baby shower. Na cały odbiór wydarzenia przez gości, niesamowicie pozytywnie wpłynie utrzymanie go w jednym stylu. Zaprezentowanie spójnej koncepcji będzie oznaką jak dużą wagę przywiązujemy do wspaniałego dopracowania spotkania. Równocześnie, okazujemy przy tym wsparcie dla Przyszłej Mamy, starając się wywołać szeroki uśmiech na jej twarzy.

Zaproszenie przyjaciółek w wyjątkowy sposób

Cudownie będzie, gdy od początku zaprezentujemy jak poważnie traktujemy przygotowanie przyjęcia. Chcąc pokazać się jako dobry organizator, powinniśmy wręczyć gościom tradycyjne zaproszenia na baby shower. Na stronie internetowej można znaleźć opcję personalizowaną, pozwalającą na zaoszczędzenie czasu i szybszą organizację imprezki. Zaproszenie jest dwustronne, o kształcie kwadratu. Front kartki zawiera piękny napis z grafiką motywu, z drugiej strony natomiast umieszczony jest tekst z przesłanym przez klienta napisem. W komplecie znajduje się także błękitna koperta najwyższej jakości z kolorowym wnętrzem oraz naklejka w kształcie kółka - pozostające w tym samym styl. Cały zestaw sprawia urocze wrażenie, dzięki swojej spójności. Warto jest zwracać uwagę na akcesoria na baby shower, które funkcjonują nawet pod postacią drobnych szczegółów. Dzięki temu mamy szansę na stworzenie niepowtarzalnego spotkania, wspominanego tylko pozytywnie w przyszłości.

Księga porad i życzeń na Baby Shower

Księga porad i życzeń na Baby Shower

Jak przyszykować słodką niespodziankę?

Ważnym akcentem stanie się niewątpliwie tort na baby shower. Huczne świętowanie w cudownej atmosferze wspaniale podkreśli właśnie słodki, robiący wrażenie wypiek. Podaruje wszystkim obecnym mnóstwo radości i uśmiechu. Nawiązanie wyglądem naszego deseru do przyjętego motywu przewodniego może okazać się genialnym rozwiązaniem. W takiej sytuacji niezwykle będzie użyć dodatku jakim jest topper na tort baby shower, umieszczony na dwóch drewnianych patyczkach. Prezentowany przez dekorację napis ,,Baby Boy” pozwala na przekazanie wspaniałej nowiny gościom - już niedługo na świat przyjdzie mały chłopczyk. Złota, zawijana czcionka perfekcyjnie ukaże styl, jaki reprezentuje kolekcja.

Drzewko życzeń z personalizacją

Drzewko życzeń z personalizacją

Atrakcyjny wystrój sali

Chcąc zapewnić gościom pozytywne wrażenia wizualne, możemy postarać się o to, aby ozdoby na baby shower były maksymalnie oryginalne. Zdecydowanie pomogą nam w tym rewelacyjne balony na baby shower. Błękitny, dwustronny napis będzie się efektownie prezentować na pamiątkowych zdjęciach. Bezproblemowo da się umieścić dodatki na ścianie pokoju lub swobodnie ułożyć w dowolnym miejscu. Charakter wydarzenia podkreślony będzie dzięki kolorystyce błękitu i bieli, zachęcającej panie do wspólnego świętowania.

Sprawdź wszystkie kolekcje dekoracji i dodatków na Baby Shower dostępne w sklepie LeonKameleon.pl:

Zapach Piwonii Baby Shower

Oh Baby! Baby Shower

Bocian Różowy Baby Shower

Bocian Niebieski Baby Shower

Chmurka Baby Shower