Gadżety na Roczek i urodziny dziecka

Gadżety na Roczek i urodziny dziecka

Personalizowane gadżety urodzinowe dla jubilata i wszystkich gości! Fantastyczne przypinki i szarfy z imieniem dziecka oraz liczbą świętowanych lat.

Gadżety na Roczek i urodziny dziecka

 • 15,98 zł
  1 Recenzje

  Efektowna szarfa przygotowana specjalnie na Roczek dziewczynki pięknie wyróżni małą solenizantkę! Połyskujący na różowo nadruk oraz urodzinowe motywy oczarują zaproszonych gości i pozwolą uzyskać piękne zdjęcia z uroczystości. Fantastyczny dodatek na urodzinki!

  15,98 zł
 • 15,98 zł

  Śliczna szarfa przygotowana specjalnie na Roczek wyróżni małego solenizanta spośród wszystkich gości! Piękny nadruk, który fantastycznie połyskuje świetnie zaprezentuje się na zdjęciach z imprezki, a uniwersalny motyw sprawia, że szarfa pasuje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki!

  15,98 zł
 • 19,98 zł

  Fantastyczna urodzinowa szarfa dla małego jubilata! Dzięki personalizowanej szarfie nikt nie będzie miał wątpliwości, kto w tym dniu jest najważniejszy. Wasza uśmiechnięta pociecha poczuję się jak król podczas swojego urodzinowego przyjęcia!

  19,98 zł
 • 19,98 zł

  Rewelacyjna szarfa dla urodzinowych gości Waszego szkraba! Personalizowana szarfa ozdobiona jest imieniem małego jubilata, liczbą świętowanych latek oraz grafiką baloników i czapeczki urodzinowej. Z takim gadżetem każdy z uczestników imprezki będzie wyglądał fantastycznie!

  19,98 zł
 • 19,98 zł
  1 Recenzje

  Dzięki personalizowanej szarfie Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwa królowa! Szarfa zdobiona złotym napisem i imieniem jubilatki to fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe! Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto świętuje swoje urodziny i ile lat kończy królowa imprezki!

  19,98 zł
 • 19,98 zł
  1 Recenzje

  Fantastyczna szarfa dla urodzinowych gości Waszej małej królowej! Personalizowana szarfa zdobiona jest imieniem dziewczynki, liczbą świętowanych latek oraz grafiką baloników i gwiazdek. Taki gadżet to świetny pomysł na urodzinowe przyjęcie! Dzięki nim fotki z imprezki będą wyglądać rewelacyjnie!

  19,98 zł
 • 19,98 zł

  Dzięki personalizowanej szarfie Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwa królowa! Szarfa zdobiona różowym napisem i imieniem jubilatki to fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe! Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto świętuje swoje urodziny i ile lat kończy królowa imprezki!

  19,98 zł
 • 19,98 zł

  Personalizowana szarfa z imieniem jubilatki oraz liczbą świętowanych latek to rewelacyjny gadżet dla wszystkich gości! Dzięki takim szarfom nikt nie będzie miał wątpliwości, kto obchodzi swoje urodzinki. Taki dodatek sprawi, że fotki z imprezki będą wyglądać fantastycznie!

  19,98 zł
 • 10,98 zł

  Piękna personalizowana przypinka z różowym kotylionem to rewelacyjny pomysł dla dziewczynki, która obchodzi swoje pierwsze urodzinki! Na przypince znajduje się imię dziecka oraz data przyjęcia. Jest to śliczny gadżet, który dodatkowo ozdobi strój małej księżniczki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Personalizowana przypinka z kotylionem ozdobiona imieniem jubilatki to wspaniały pomysł dla dziewczynki na przyjęcie urodzinowe. Jest to gadżet, który fantastycznie ozdobi strój dziewczynki i będzie świetnie prezentował się na zdjęciach z imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł
  1 Recenzje

  Wspaniałym dodatkiem dla dziewczynki, która świętuje swoje trzecie urodzinki jest przypinka z różowym kotylionem. Przypinka ozdobiona jest imieniem dziecka oraz uroczą cyferką 3, dzięki czemu nikt nie będzie miał wątpliwości, które urodzinki są świętowane!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Wspaniałym dodatkiem do stroju Waszej dziewczynki na urodzinki będzie śliczna personalizowana przypinka z kotylionem. Przypinka zdobiona jest cyferką 4, imieniem dziecka i datą przyjęcia. Taki gadżet podkreśli liczbę świętowanych latek dziewczynki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Śliczna przypinka z imieniem jubilatki i różowym kotylionem to wspaniały dodatek na urodzinki. Przypinka wspaniale ozdobi strój dziewczynki i podkreśli charakter imprezki! Ten rewelacyjny gadżet ozdobiony jest uroczą grafiką cyferki 5 i słodkiego kotka.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Fantastycznym dodatkiem do stroju dziewczynki, która świętuje swoje 6 urodzinki jest śliczna przypinka z kotylionem! Przypinka jest w pełni personalizowana - z imieniem dziecka oraz data imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł
  1 Recenzje

  Wspaniałym dodatkiem do stroju świętującej swoje 7 urodzinki dziewczynki jest personalizowana przypinka! Zdobiona jest imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz różowym kotylionem. Taki gadżet sprawi fantastycznie podkreśli charakter imprezki!

  10,98 zł
 • 10,98 zł
  1 Recenzje

  Fantastyczny gadżet na urodzinki dla dziewczynki! Śliczna przypinka z różowym kotylionem, która świetnie ozdobi strój jubilatki. Przypinka zdobiona jest urodzinową grafiką, cyferką 8 oraz imieniem dziecka.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Chcecie, żeby Wasza pociecha, która świętuje swoje 9 urodziny poczuła się wyjątkowo? Fantastycznym pomysłem będzie personalizowana przypinka z kotylionem, która świetnie ozdobi strój jubilatki. Taki gadżet sprawi, że nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest gwiazdą przyjęcia.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Wspaniały gadżet na pierwsze urodzinki chłopca! Przypinka z granatowym kotylionem ozdobiona cyferką 1, imieniem dziecka oraz datą przyjęcia. Fantastycznie ozdobi strój małego jubilata i podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Personalizowana przypinka z kotylionem ozdobiona imieniem jubilata to wspaniały pomysł dla chłopca na przyjęcie urodzinowe. Jest to gadżet, który fantastycznie ozdobi strój pociechy i będzie świetnie prezentował się na zdjęciach z imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Świetnym gadżetem na trzecie urodzinki chłopca jest personalizowana przypinka! Zdobiona jest dużą cyferką 3, imieniem jubilata oraz granatowym kotylionem! Taki dodatek fantastycznie ozdobi strój chłopca oraz podkreśli liczbę świętowanych latek!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Przypinka z imieniem dziecka, dużą cyferką 4 i granatowym kotylionem to fantastyczna propozycja na czwarte urodziny chłopca! To świetny dodatek, który ozdobi strój jubilata i podkreśli liczbę świętowanych latek.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Wspaniały gadżet na urodzinowe przyjęcie chłopca! Personalizowana przypinka z imieniem jubilata i liczbą świętowanych latek. Świetnie ozdobi strój urodzinowego chłopca i podkreśli charakter imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Świetny dodatek na szóste przyjęcie urodzinowe chłopca w postaci personalizowanej przypinki! Zdobiona jest imieniem jubilata, cyferką 6 oraz granatowym kotylionem.  Fantastycznie ozdobi strój chłopca i pokreśli liczbę świętowanych latek.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Niedługo siódme urodziny synka? Szukacie wspaniałych dodatków, które podkreślą charakter przyjęcia i liczbę świętowanych latek? Fantastyczną propozycją jest przypinka z imieniem jubilata, cyfrą 7 i granatowym kotylionem!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Przypinka zdobiona imieniem jubilata, cyferką 8 oraz granatowym kotylionem to świetny dodatek na ósme urodziny chłopca! Taki gadżet fantastycznie ozdobi strój jubilata i podkreśli liczbę świętowanych lat!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Personalizowana przypinka z imieniem jubilata, cyferką 9 i granatowym kotylionem to fantastyczny dodatek na przyjęcie urodzinowe! Taki gadżet świetnie podkreśli charakter przyjęcia a na zdjęciach z imprezki jubilat będzie prezentował się rewelacyjnie.

  10,98 zł
 • Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł