Winietki

Winietki

Winietki na stół to piękna i funkcjonalna dekoracja na Chrzest dziecka. Winietki na Chrzest pozwolą w łatwy sposób odnaleźć miejsce zaproszonych gości przy stole. W Internecie można znaleźć gotowe szablony winietek do druku, warto jednak je kupić w naszym sklepie internetowym! Najmodniejsze są winietki na stół w rustykalnym stylu: zdobione roślinnymi i kwiecistymi motywami. W zależności od stylu przyjęcia można wybrać winietki na Chrzest, które będą spójne z pozostałą aranżacją stołu.

Winietki

 • WIZYTÓWKA personalizowana Różowy Wózek WIZYTÓWKA personalizowana Różowy Wózek
  1,59 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Różowy...
  1 Recenzje

  Słodkie różowe wizytówki idealnie nadadzą się na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziewczynki - są od razu gotowe do postawienia na stole!  Te urocze wizytówki wyzwolą uśmiech na Twarzach Waszych gości, gdy zobaczą swoją piękną wizytówkę na stole. Wizytówki zdobione są wyjątkowym motywem różowego wózeczka. Całość będzie wyglądać bardzo elegancko.

  1,59 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Błękitny Wózek WIZYTÓWKA personalizowana Błękitny Wózek
  1,59 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana...

  Gotowe do postawienia wizytówki z wydrukowanymi nazwiskami gości świetnie prezentują się na każdym stole! Te urocze dodatki dekoracyjne wyzwolą uśmiech na Twarzach Waszych gości.  Wizytówki zdobione są wyjątkowym motywem błękitnego wózeczka. Całość będzie wyglądać bardzo elegancko.

  1,59 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Różowy Aniołek WIZYTÓWKA personalizowana Różowy Aniołek
  1,59 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Różowy...

  Przepiękne wizytówki z motywem różowego aniołka oraz nadrukiem nazwisk gości, niesamowicie udekorują stół na przyjęciu z okazji Chrztu Waszego malucha. Taki gadżet jest bardzo praktyczny ponieważ na pewno ułatwi zaproszonym gościom odnalezienie miejscy przy stole. Różowa kolorystyka wizytówek pięknie będzie komponować się z innymi dekoracjami z tej kolekcji.

  1,59 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Niebieski Aniołek WIZYTÓWKA personalizowana Niebieski Aniołek
  1,59 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana...
  1 Recenzje

  Piękne wizytówki z nadrukiem nazwisk gości, idealnie nadadzą się na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziewczynki - są od razu gotowe do postawienia na stole!  Te urocze wizytówki wyzwolą uśmiech na Twarzach Waszych gości, gdy zobaczą swoją piękną wizytówkę na stole. Są bardzo praktyczne gdyż ułatwiają najbliższym odnalezienie miejsc przy stole.

  1,59 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley
  1,59 zł
  WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley
  1 Recenzje

  Personalizowane wizytówki z delikatną grafiką gałązki konwalii będą wspaniałym dodatkiem, który świetnie ozdobi stół. Dodatkowo wizytówki pomogą gościom, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego odnaleźć swoje miejsce przy stole.

  1,59 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Delikatne Kwiaty WINIETKA wizytówka z nadrukiem Delikatne Kwiaty
  1,59 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Delikatne...
  1 Recenzje

  Eleganckie wizytówki z nadrukiem nazwisk gości i motywem delikatnych kwiatów. Wspaniała propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Wizytówki pomogą gościom znaleźć miejsce przy stole i pięknie go udekorują.

  1,59 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Kwiaty Vintage WINIETKA wizytówka z nadrukiem Kwiaty Vintage
  1,59 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Kwiaty Vintage

  Piękne wizytówki z nadrukiem delikatnych kwiatów i nazwiskami gości. Świetny dodatek, który powinien znaleźć się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka. Wskaże gościom miejsce przy stole i wspaniale go ozdobi.

  1,59 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż
  1,59 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż
  2 Recenzje

  Piękne wizytówki na stół z kolekcji Subtelny Róż zdobione motywem delikatnych kwiatów. Idealnie sprawdzą się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziewczynki. Świetnie prezentują się ułożone przy nakryciach lub na talerzach gości. Winietki wspaniale udekorują stół oraz wskażą najbliższym miejsce przy którym mogą zasiąść.

  1,59 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Romantyczna Piwonia WINIETKA wizytówka z nadrukiem Romantyczna Piwonia
  1,59 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Romantyczna...
  2 Recenzje

  Piękne wizytówki na stół z nadrukiem delikatnej piwonii w jasnoróżowym odcieniu. Lekki motyw piwonii to idealna propozycja na Chrzest Święty dziecka. Winietki z imionami i nazwiskami gości ułatwią im odnalezienie miejsc przy stole i dopełnią całą aranżację.

  1,59 zł
 • WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Zapach Piwonii WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Zapach Piwonii
  1,79 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Zapach...
  1 Recenzje

  Wizytówki z nadrukiem nazwisk gości z motywem delikatnych kwiatów piwonii to wspaniała dekoracja stołu. Świetny dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka, który nie tylko elegancko ozdobi stół, ale i również wskaże gościom miejsca przy stole. Winietki z grafika kwiatów piwonii rewelacyjnie komponują się z innymi elementami dekoracyjnymi z tej...

  1,79 zł
 • WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Złoty Wózeczek WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Złoty Wózeczek
  1,79 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Złoty...

  Wyjątkowo eleganckie winietki z nazwiskami gości, które w przepiękny sposób udekorują stół. Personalizowane wizytówki pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole. Urocza grafika złotego wózeczka na winietkach zachwyci najbliższych i świetnie będzie komponować się ze złotymi dodatkami na stole.

  1,79 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Srebrno-Złoty Chrzest WINIETKA wizytówka z nadrukiem Srebrno-Złoty Chrzest
  1,79 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem...

  Eleganckie winietki z nadrukiem gości to idealny dodatek na stół na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Personalizowane wizytówki przede wszystkim pozwolą odnaleźć gościom miejsce przy stole, ale i również wspaniale ozdabiają stół. Winietki ozdobione grafiką szarozielonych listków oraz geometrycznych elementów w złotym odcieniu świetnie komponują...

  1,79 zł
 • WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Chłopiec w Kwiatach WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Chłopiec w Kwiatach
  1,79 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana...

  Śliczne wizytówki z nazwiskami gości staną się idealnym dodatkiem na stół na Chrzest Święty Waszego chłopca. Pomogą zachować porządek i pokierują gości na odpowiednie miejsca. Ich estetyczny wygląd i piękna grafika z pewnością zachwyci wszystkich gości.

  1,79 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT
  1,79 zł
  WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest...

  Przepiękny dodatek na stół na Chrzest Święty chłopca w postaci personalizowanych winietek. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, zdobione uroczą grafiką kwiatowego wózeczka w błękitnej kolorystyce fantastycznie udekorują stół. Wizytówki z nadrukiem nazwisk gości pomogą znaleźć miejsce przy stole najbliższym podczas uroczystości.

  1,79 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Komunia w Srebrze WINIETKA wizytówka z nadrukiem Komunia w Srebrze
  1,79 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Chrzest w...

  Piękne wizytówki na Chrzest Święty z nadrukiem nazwisk gości i eleganckim motywem srebrnej koronki. Tak przygotowane winietki wspaniale udekorują stół na Chrzest i pozwolą odnaleźć najbliższym miejsce przy stole. Wizytówki wykonane zostały na grubym papierze z dbałością o najmniejszy szczegół.

  1,79 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem na Chrzest Różowe Serce WINIETKA wizytówka z nadrukiem na Chrzest Różowe Serce
  1,79 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem na Chrzest...

  Winietki z nazwiskami gości i piękną różową grafiką to wspaniały dodatek na stół na Chrzest Święty dziewczynki. Ułożone na stole przy nakryciach gości prezentują się wyjątkowo elegancko. Wizytówki pomogą odnaleźć najbliższym miejsce przy stole.

  1,79 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Rustykalna Komunia WINIETKA komunijna z nadrukiem Rustykalna Komunia
  1,79 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana na...

  Winietki na Chrzest to wspaniały detal dekoracyjny na stole. Bileciki świetnie prezentują się przy nakryciach dla gości i praktycznie rozmieszczą zgromadzonych przy stole.

  1,79 zł
 • WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa
  1,79 zł
  WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem...

  Personalizowane winietki na Chrzest w botanicznym stylu w elegancki sposób udekorują stół na przyjęcie dziecka. Winietki zdobione są nadrukiem gałązek eukaliptusa oraz imieniem i nazwiskiem gości w złotym kolorze. Wizytówki to nie tylko element dekoracyjny, ale i również praktyczny - pomogą znaleźć gościom swoje miejsce przy stole.

  1,79 zł