Dodatki do upominków na Chrzest

Dodatki do upominków na Chrzest

Dodatki do upominków sprawią, że wasze prezenty staną się niezwykłe i oryginalne. Czy pakujecie pożyteczne prezenty czy kreatywne prezenty własnoręczne opakowanie powinno także pięknie się prezentować. Nawet tanie upominki dobrze wypadną jeśli zostaną właściwe opakowane. Ładnie opakowane upominki dla gości to wspaniały pomysł na podziękowanie im za obecność na przyjęciu. Drobne upominki wyrażą wdzięczność za przybycie i będą wspaniałą pamiątką dla gości. Bliscy z pewnością docenią taki gest i miło wspominać będą Twoje przyjęcie.

Dodatki do upominków na Chrzest

 • KLAMERKI dekoracyjne z błękitnym wózkiem 8szt KLAMERKI dekoracyjne z błękitnym wózkiem 8szt
  13,00 zł 17,98 zł
  Wyprzedaż!
  KLAMERKI dekoracyjne z błękitnym...

  Przeurocze klamerki z wózkiem - piękny dodatek do dekoracji na Chrzest! ! Dzięki klamerkom przypniecie bileciki z podziękowaniami dla Waszych gości. Możecie ich użyć także jako dopełnienie dekoracji, łącząc z innymi dodatkami. Idealnie pasują do przyjęcia w chłopięcym stylu, o błękitnej kolorystyce.

  13,00 zł 17,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt BILECIKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest i...

  Bileciki z tekstem podziękowania to elegancka dekoracja stołu na Chrzest Święty. Bileciki zdobione grafiką gałązki eukaliptusa w zielono-złotej kolorystyce pięknie prezentują się na talerzach gości. Bileciki z podziękowaniem można również przyczepić do upominków dla gości.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Chrzest srebrno-złote 10szt BILECIKI podziękowanie na Chrzest srebrno-złote 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest i...

  Bileciki z podziękowaniem na Chrzest to wspaniały dodatek do upominków dla gości i dekoracja stołu. Bileciki są dwustronne i zdobione elegancką grafiką szaro-zielonych listków. Pięknie prezentują się na stole na talerzach gości oraz przywiązane do upominków.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Delikatne Kwiaty 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Delikatne Kwiaty 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości na...
  1 Recenzje

  Eleganckie bileciki zdobione grafiką delikatnych kwiatów w biało-zielonej kolorystyce oraz tekstem podziękowania to wyjątkowy dodatek na Chrzest Święty. Prostokątne bileciki można przywiesić do upominków dla gości w postaci słodyczy, pudełeczek, czy woreczków z organzy. Wspaniale prezentują się również przyczepione ozdobną klamerką do szklanek gości.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Rustykalny wianuszek 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Rustykalny wianuszek 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości...

  Bileciki z tekstem podziękowania to idealny dodatek do upominków dla gości na Chrzest i Komunię. Zdobione grafiką kwiatowego wianuszka i elementami kraftu wpisują się w najmodniejsze rustykalne trendy. Bileciki wspaniale prezentują się ułożone na talerzach gości lub przywieszone do upominków.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Chrzest Kwiatowy Wózek Róż 10szt BILECIKI podziękowanie na Chrzest Kwiatowy Wózek Róż 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest Kwiatowy...

  Bileciki na Chrzest z tekstem podziękowania to wspaniały upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość dziecka. Bileciki są dwustronne, zdobione piękną grafiką kwiatowego wózeczka w różowej kolorystyce. Można je również przyczepić lub przywiązać do innych upominków dla gości  np. dp aniołków czy pudełeczek.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Subtelny Róż 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Subtelny Róż 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości na...
  2 Recenzje

  Śliczne i eleganckie bileciki z motywem kwiatów w różowej kolorystyce to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziewczynki. Bileciki ozdobione tekstem podziękowania uroczo podziękują gościom za przybycie na uroczystość. Wspaniale prezentują się przywieszone do upominków dla najbliższych, ułożone na talerzach gości oraz przyczepione ozdobnymi klamerkami do...

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Różowe Serce 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Różowe Serce 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest i...

  Piękne i subtelne bileciki z podziękowaniem przygotowane specjalnie na Chrzest dziewczynki. Bileciki są dwustronne i zdobione uroczym motywem kwiatowego serca. Taki dodatek na Chrzest pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie oraz przepięknie udekorować dla nich upominki.

  6,98 zł
 • ETYKIETKA podziękowanie Różowy Aniołek 10szt ETYKIETKA podziękowanie Różowy Aniołek 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest Różowy...

  Urocze bileciki z tekstem podziękowania oraz grafiką w klimacie kolekcji Różowy Aniołek to idealny wybór, który uzupełni podziękowania dla gości. Bileciki wykonane są z grubego papieru i zdobiona grafiką w odcieniach różu zdobioną motywem Aniołka. Bileciki można dowiązać do pudełeczek, woreczków lub ułożyć przy nakryciach gości.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Romantyczna Piwonia 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Romantyczna Piwonia 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest i...

  Przepiękne bileciki z podziękowaniem przygotowane specjalnie na Chrzest dziewczynki. Bileciki to wspaniała dekoracja stołu oraz dodatek do upominków dla gości. Zdobione są śliczną grafiką piwonii oraz nowoczesną czcionką. Można ułożyć je na talerzach gości lub na kieliszkach oraz ozdobić nimi pudełeczka czy woreczki z  organzy.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Lily of the Valley 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Lily of the Valley 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości na...
  2 Recenzje

  Bileciki z delikatną grafiką gałązki konwalii oraz tekstem podziękowania to idealny dodatek na Chrzest Święty dziecka. Bileciki świetnie prezentują się przywieszone do upominków dla gości.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt BILECIKI podziękowanie na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest Kwiatowy...

  Piękne bileciki z tekstem podziękowania przygotowane specjalnie na Chrzest chłopca. Bileciki pozwolą w uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Zdobione są śliczną grafiką kwiatowego wózeczka w błękitnej kolorystyce. Bileciki to również świetny dodatek do upominków dla gości - można przywiązać do pudełeczek lub figurek.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt BILECIKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec...

  Jak podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Wyjątkową propozycją są bileciki z tekstem podziękowania, które dodatkowo można przywiązać do innych upominków. Bileciki są dwustronne i zdobione piękna grafiką śpiącego chłopca i błękitnych kwiatów.

  6,98 zł
 • ETYKIETKA podziękowanie Niebieski Aniołek 10szt ETYKIETKA podziękowanie Niebieski Aniołek 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest...

  Piękny bilecik z motywem niebieskiego aniołka jest idealnym dodatkiem do prezentu dla gości. Bileciki wykonane są z grubego papieru i zdobioną grafiką w odcieniach błękitu zdobioną motywem Aniołka. Bileciki można dowiązać do pudełeczek, woreczków lub ułożyć przy nakryciach gości.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie Błękitny Wózek 20szt. BILECIKI podziękowanie Błękitny Wózek 20szt.
  5,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest Błękitny...

  Słodkie niebieskie bileciki zawierające podziękowanie dla gości, będą również świetną ozdobą stołu. Idealnie nadają się na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego chłopczyka! Bileciki zostały wykonane na wysokiej jakości papierze, a piękna grafika z wózkiem idealnie wpisuje się w klimat Chrztu. Bileciki można umocować do podziękowań bądź ułożyć przy talerzach...

  5,98 zł
 • BILECIKI personalizowane na Chrzest Błękitny Wózek 20szt BILECIKI personalizowane na Chrzest Błękitny Wózek 20szt
  25,00 zł
  BILECIKI personalizowane na Chrzest...

  Personalizowany bilecik dołączony do prezencików dla gości wspaniale podkreśli Waszą wdzięczność za przybycie.  Warto dołączyć je do upominków lub położyć na stole. Bileciki wykonane zostały na wysokiej jakości grubym papierze. Śliczna grafika błękitnego wózka powoduje, że to idealny wybór na uroczystości Chrztu chłopca.

  25,00 zł
 • BILECIKI personalizowane na Chrzest Różowy Wózek 20szt BILECIKI personalizowane na Chrzest Różowy Wózek 20szt
  25,00 zł
  BILECIKI personalizowane na Chrzest Różowy...

  Słodkie różowe bileciki na Chrzest Święty dziewczynki to świetny sposób na ożywienie drobnych upominków wręczanych  gościom podczas przyjęcia ! Ten drobny, uroczy dodatek z pozwoli Waszym gościom poczuć się wyjątkowo. Z pewnością docenią ten różowy, słodki dodatek. Bileciki idealnie pasują do pozostałych produktów z kolekcji Różowy Wózeczek.

  25,00 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Rustic Leaf 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Rustic Leaf 10szt
  4,00 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości Rustic...

  Elegancki dodatek do upominków dla gości na Chrzest w postaci bilecików z tekstem podziękowania. Bileciki zdobione delikatną gałązką i czarnymi napisami wpisują się w najmodniejsze rustykalne trendy. Wspaniale prezentują się przy podziękowaniach takich jak: ozdobne pudełeczka, lizaki czy słoiczki z miodem.

  4,00 zł
 • BILECIKI+naklejki Z IMIENIEM dziecka na Chrzest 10szt BŁYSK METALICZNE BILECIKI+naklejki Z IMIENIEM dziecka na Chrzest 10szt BŁYSK METALICZNE
  22,98 zł
  BILECIKI+naklejki Z IMIENIEM dziecka na...

  Wspaniały zestaw bilecików i personalizowanych naklejek z metalicznym nadrukiem w złotym kolorze. Bileciki to piękny dodatek do upominków dla gości - można je dowiązać do podziękowań dowolną wstążką lub sznureczkiem. Przepięknie prezentują się na pudełeczkach lub słodkich lizakach. 

  22,98 zł
 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne BŁĘKITNE 20szt KLAMERKI drewniane dekoracyjne BŁĘKITNE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne BŁĘKITNE 20szt

  Wysokość: 3cm Ilość sztuk w opakowaniu: 20 Materiał: drewno Kolor: błękitny

  5,98 zł
 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt

  Małe drewniane klamerki to świetny element dekoracyjny. Klamerki mogą posłużyć do przypięcia bilecików dla gości na przykład do szklanek lub udekorowania serwetek.

  5,98 zł
 • KLAMERKI dekoracyjne drewniane na roczek RÓŻOWE 6szt KLAMERKI dekoracyjne drewniane na roczek RÓŻOWE 6szt
  3,98 zł 6,98 zł
  Wyprzedaż!
  KLAMERKI dekoracyjne drewniane na roczek...
  2 Recenzje

  Urocze klamerki dekoracyjne wykonane z drewna, zdobione misiem, grzechotką i smoczkiem, z kolekcji Zwierzątka dla dziewczynki. Cudowny, symboliczny dodatek który ozdobi Wasze stoły. Są bardzo uniwersalne możecie dołączyć je do bilecików, czy też ułożyć z nich ciekawy wzorek. Goście z pewnością będą zachwyceni

  3,98 zł 6,98 zł
 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne RÓŻOWE 20szt KLAMERKI drewniane dekoracyjne RÓŻOWE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne RÓŻOWE 20szt

  Wysokość: 3cm Ilość sztuk w opakowaniu: 20 Materiał: drewno Kolor: różowy

  5,98 zł
 • BILECIKI+naklejki Z IMIENIEM dziecka na Chrzest 10szt MAT BILECIKI+naklejki Z IMIENIEM dziecka na Chrzest 10szt MAT
  18,98 zł
  BILECIKI+naklejki Z IMIENIEM dziecka na...

  Przepiękny zestaw w postaci bilecików i personalizowanych naklejek. Taki komplet dostępny jest w wielu wariantach graficznych z imieniem dziecka i datą uroczystości. Bileciki można doczepić do podziękowań dla gości na Chrzest takich jak: pudełeczka i woreczki na upominki.

  18,98 zł
 • BILECIKI+naklejki ZE ZDJĘCIEM dziecka na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 10szt BILECIKI+naklejki ZE ZDJĘCIEM dziecka na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 10szt
  25,98 zł
  BILECIKI+naklejki ZE ZDJĘCIEM dziecka na...

  Przepiękne bileciki sprzedawane w komplecie z naklejkami, które zdobione są zdjęciem dziecka. Wspaniała propozycja, która pozwoli w uroczy sposób udekorować upominki dla gości. Bileciki z naklejkami można przywiązać do lizaków lub pudełeczek na Chrzest.

  25,98 zł
 • BILECIKI+naklejki ZE ZDJĘCIEM dziecka na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt BILECIKI+naklejki ZE ZDJĘCIEM dziecka na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt
  25,98 zł
  BILECIKI+naklejki ZE ZDJĘCIEM dziecka na...

  Bileciki z personalizowanymi naklejkami pozwolą w przepiękny sposób udekorować upominki dla gości na Chrzest dziecka. Naklejki zdobione zdjęciem maluszka, imieniem oraz datą przyjęcia zachwycą i zauroczą najbliższych. Taki komplet można przywiesić do lizaków lub pudełeczek za pomocą ozdobnej wstążki.

  25,98 zł
 • BILECIKI+naklejki ZE ZDJĘCIEM dziecka na Chrzest Zapach Piwonii 10szt BILECIKI+naklejki ZE ZDJĘCIEM dziecka na Chrzest Zapach Piwonii 10szt
  25,98 zł
  BILECIKI+naklejki ZE ZDJĘCIEM dziecka na...

  Jak udekorować w piękny sposób upominki dla gości na Chrzest dziecka? Wspaniałą propozycją jest zestaw bilecików i naklejek ze zdjęciem dziecka, które zdobione są dodatkowo kwiatowym motywem. Taki komplet przepięknie prezentuje się przy takich podziękowaniach jak: lizaki i ozdobne pudełeczka.

  25,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety Z IMIENIEM dziecka na Chrzest 10szt BŁYSK METALICZNE NAKLEJKI etykiety Z IMIENIEM dziecka na Chrzest 10szt BŁYSK METALICZNE
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety Z IMIENIEM dziecka na...

  Elegancki dodatek do upominków dla gości na Chrzest Święty. Personalizowane błyszczące naklejki ze złotym nadrukiem przepięknie prezentują się na lizakach, ciasteczkach, pudełeczkach lub dowolnych drobiazgach. Naklejki zdobione są imieniem dziecka i datą uroczystości. 

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety z imieniem dziecka na Chrzest 1szt NAKLEJKI etykiety z imieniem dziecka na Chrzest 1szt
  0,98 zł
  NAKLEJKI etykiety z imieniem dziecka na...

  Prześliczne naklejki z imieniem dziecka wykonane w wybranym wzorze na Chrzest to idealna propozycja do wielu zastosowań. Idealnie sprawdzą się przyklejone na pudełeczkach, serwetkach czy do dekoracji wazoników z kwiatami.

  0,98 zł
 • WORECZKI celofanowe 7,5cm x 12cm 100szt WORECZKI celofanowe 7,5cm x 12cm 100szt
  11,98 zł
  WORECZKI celofanowe 7,5cm x 12cm 100szt

  Woreczki celofanowe pozwolą w piękny sposób zapakować upominki dla gości. Dodatkowo woreczki można przewiązać ozdobną wstążeczką, dzięki którym prezenty będą prezentować się wyjątkowo.

  11,98 zł

Podziękowania na Chrzest DIY - dopełnij upominki bilecikami, klamerkami i wstążkami

Pakowanie prezentów dla większości osób jest wyzwaniem. Poprzez estetycznie ozdobiony prezencik, wyrażamy swój stosunek do obdarowywanej osoby. Często nie mamy pomysłu na użycie dostępnych nam materiałów albo nie wiemy jak ozdobić pakunek w efektowny sposób. Zależy to w głównej mierze od osoby, której będziemy wręczać upominek. Zwróćmy też uwagę na rodzaj uroczystości, która będzie się odbywać. W przypadku Chrztu Świętego warto postawić na dodatki bardzo eleganckie i stonowane świetnie podkreślające charakter uroczystości. Wspaniałym dodatkiem do pakowania upominków lub wręczania drobnych podziękowań dla gości będą klamerki dekoracyjne. Zaopatrzcie się również w personalizowane bileciki, które staną się bardzo oryginalnym uzupełnieniem całości. 

Bileciki na Chrzest podziękowania dla gości

Bardzo atrakcyjnym wariantem będą również bileciki na Chrzest. Są bardzo atrakcyjnym dodatkiem, który na pewno spodoba się Waszym bliskim. Możecie zaopatrzyć się w dany rodzaj bilecików uniwersalnych lub personalizowanych, które pozwolą Wam podkreślić charakter uroczystości i sprawić, że całość będzie bardzo atrakcyjna dla Waszych bliskich. Znakomitą propozycją będą bileciki z grafiką Złotych Stópek. Posiadają piękną grafikę w złotym kolorze oraz tekst podziękowania za przybycie na uroczystość Chrztu Waszego malucha. Świetnym rozwiązaniem będą również personalizowane bileciki z kolekcji Błękitny Wózek oraz Różowy Wózek. Odrobina koloru znakomicie przełamie całość dekoracji. Wspaniałą propozycją są bileciki na Chrzest ze zdjęciem dziecka.

Bileciki na Chrzest chłopca i dziewczynki ze złotym wózeczkiem

Bileciki na Chrzest chłopca i dziewczynki ze złotym wózeczkiem

Dodatki do upominków na Chrzest - ozdobne klamerki

Upominki dla bliskich Wam osób są bardzo ważnym elementem, o który należy zadbać w wyjątkowy sposób. Jeżeli organizujecie Chrzest Święty Waszego malucha, warto postawić na wspaniałe dodatki, które pozwolą uzyskać wyjątkowy efekt i podkreślą elegancję całości. Znakomitym rozwiązaniem będą drewniane klamerki w różnych kolorach. Cudownie się prezentują i na pewno przypadną do gustu Waszym bliskim. Możecie wykorzystać je jako akcesoria do bilecików, do zamknięcia pudełeczek czy podczas dekorowanie sali, stołu na Chrzest. Są bardzo uniwersalnym dodatkiem, który na pewno przypadnie do gustu Waszym najbliższym. Najbardziej atrakcyjnym wariantem na chrzest dziecka będą z pewnością klamerki w złotym, metalicznym kolorze. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Dzięki metalicznemu wykończeniu znakomicie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. Świetnie sprawdzą się również klamerki o delikatnej kolorystyce różu, błękitu i uniwersalnej bieli. Wybierzcie najbardziej atrakcyjny dla Was wariant i stwórzcie wspaniałe dekoracje na Chrzest.