Dodatki do upominków na Chrzest

Dodatki do upominków na Chrzest

Dodatki do upominków sprawią, że wasze prezenty staną się niezwykłe i oryginalne. Czy pakujecie pożyteczne prezenty czy kreatywne prezenty własnoręczne opakowanie powinno także pięknie się prezentować. Nawet tanie upominki dobrze wypadną jeśli zostaną właściwe opakowane. Ładnie opakowane upominki dla gości to wspaniały pomysł na podziękowanie im za obecność na przyjęciu. Drobne upominki wyrażą wdzięczność za przybycie i będą wspaniałą pamiątką dla gości. Bliscy z pewnością docenią taki gest i miło wspominać będą Twoje przyjęcie.

Dodatki do upominków na Chrzest

Pakowanie prezentów dla większości osób jest wyzwaniem. Staje się zawsze naszym punktem honoru, gdyż jest to okazanie szacunku dla drugiej osoby. Poprzez estetycznie ozdobiony prezencik, wyrażamy swój stosunek do obdarowywanej osoby. Często nie mamy pomysłu na użycie dostępnych nam materiałów albo nie wiemy jak ozdobić pakunek w efektowny sposób. Zależy to w głównej mierze od osoby, której będziemy wręczać upominek.

Zwróćmy uwagę na jej wiek i na tej podstawie dobierzmy kolor i styl akcesoriów. Zwróćmy też uwagę na rodzaj uroczystości, która będzie się odbywać. W zależności czy są to pierwsze urodziny dziecka czy chrzest, należy wykazać inne podejście do sytuacji. Bardzo przydatnym elementem są klamerki dekoracyjne. Pozwolą w uroczy sposób ozdobić bileciki dla gości, upominki czy serwetki na stół. Na okazję jaką jest roczek, polecamy zakup drewnianych klamerek z różnymi postaciami jako ozdoba. W zestawie znajdują się dwie klamerki ze smoczkiem, dwie z misiem i dwie z grzechotką - łączą ze sobą kolor różowy, zielony i żółty z białymi elementami. Można przypiąć je w widocznych miejscach upominków, gdzie będą służyć jako podtrzymanie opakowania. Przydatne jest wykorzystanie ich również do tworzenia innych dekoracji, np. aranżacji z kwiatami. Są do wielokrotnego użytku. Wymiary to ok. 4,5-5,5 cm.

Na uroczystość chrztu świętego proponujemy natomiast klamerki w bardziej stonowanych kolorach. Klasyczną wersją są białe - bez żadnych zdobień lub ze zdobieniem o kształcie w dziecięcym stylu - smoczka, śliniaczka i zabawki bączka, w opakowaniu trzy wzory po dwie sztuki. Ekskluzywny wygląd posiadają klamerki złote, które są plastikowe. Jest to świetny dodatek na chrzest dziecka. Mogą posłużyć do przypięcia w dowolnym miejscu ozdobnych bilecików z podziękowaniem dla gości.

Rekomendujemy zakup znakomitego zestawu niebieskich dekoracji składających się z kokardek, tasiemki i sznurka. Pozwoli pięknie udekorować nie tylko upominki dla gości, ale i również pomieszczenie na przyjęcie urodzinowe. Wymiary: kokardka: ok. 4,5 cm x 3cm, tasiemka: 1 cm x 100cm, sznurek: 0,1 cm x 100 cm. Utrzymane są w niebieskiej kolorystyce, z białymi kropkami.

Kolejną rzeczą niezwykle ułatwiającą przygotowanie dekoracyjne na prezent dla gości są przezroczyste woreczki celofanowe, pakowane po sto sztuk. Każdy drobiazg który chcemy zapakować na przyjęcie, będzie prezentował się wprost cudownie! Wymiary woreczka to 10 cm x 15 cm albo 7,5 cm x 12 cm. Tak dobrane akcesoria zapewnią nam świetne wykończenie dekoracyjne każdego podarunku.

Zobacz inne propozycje prezentów i upominków dla dzieci i gości w kategorii UPOMINKI:

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty dla dziecka na Roczek

Prezenty dla dziecka na Chrzest

Uniwersalne upominki na Chrzest

Personalizowane upominki na Chrzest

Prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym

Podziękowania dla Chrzestnych

Pudełeczka i woreczki na upominki

Upominki dla gości na urodziny

Upominki na Baby Shower

Dodatki do upominków

Metryczki dla dziecka