Gadżety na Roczek i urodziny dziecka

Gadżety na Roczek i urodziny dziecka

Personalizowane gadżety urodzinowe dla jubilata i wszystkich gości! Fantastyczne przypinki i szarfy z imieniem dziecka oraz liczbą świętowanych lat.

Gadżety na Roczek i urodziny dziecka

 • 15,98 zł
  1 Recenzje

  Efektowna szarfa przygotowana specjalnie na Roczek dziewczynki pięknie wyróżni małą solenizantkę! Połyskujący na różowo nadruk oraz urodzinowe motywy oczarują zaproszonych gości i pozwolą uzyskać piękne zdjęcia z uroczystości. Fantastyczny dodatek na urodzinki!

  15,98 zł
 • 15,98 zł

  Śliczna szarfa przygotowana specjalnie na Roczek wyróżni małego solenizanta spośród wszystkich gości! Piękny nadruk, który fantastycznie połyskuje świetnie zaprezentuje się na zdjęciach z imprezki, a uniwersalny motyw sprawia, że szarfa pasuje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki!

  15,98 zł
 • 19,98 zł

  Fantastyczna urodzinowa szarfa dla małego jubilata! Dzięki personalizowanej szarfie nikt nie będzie miał wątpliwości, kto w tym dniu jest najważniejszy. Wasza uśmiechnięta pociecha poczuję się jak król podczas swojego urodzinowego przyjęcia!

  19,98 zł
 • 19,98 zł

  Rewelacyjna szarfa dla urodzinowych gości Waszego szkraba! Personalizowana szarfa ozdobiona jest imieniem małego jubilata, liczbą świętowanych latek oraz grafiką baloników i czapeczki urodzinowej. Z takim gadżetem każdy z uczestników imprezki będzie wyglądał fantastycznie!

  19,98 zł
 • 19,98 zł

  Dzięki personalizowanej szarfie Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwa królowa! Szarfa zdobiona złotym napisem i imieniem jubilatki to fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe! Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto świętuje swoje urodziny i ile lat kończy królowa imprezki!

  19,98 zł
 • 19,98 zł

  Fantastyczna szarfa dla urodzinowych gości Waszej małej królowej! Personalizowana szarfa zdobiona jest imieniem dziewczynki, liczbą świętowanych latek oraz grafiką baloników i gwiazdek. Taki gadżet to świetny pomysł na urodzinowe przyjęcie! Dzięki nim fotki z imprezki będą wyglądać rewelacyjnie!

  19,98 zł
 • 19,98 zł

  Dzięki personalizowanej szarfie Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwa królowa! Szarfa zdobiona różowym napisem i imieniem jubilatki to fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe! Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto świętuje swoje urodziny i ile lat kończy królowa imprezki!

  19,98 zł
 • 19,98 zł

  Personalizowana szarfa z imieniem jubilatki oraz liczbą świętowanych latek to rewelacyjny gadżet dla wszystkich gości! Dzięki takim szarfom nikt nie będzie miał wątpliwości, kto obchodzi swoje urodzinki. Taki dodatek sprawi, że fotki z imprezki będą wyglądać fantastycznie!

  19,98 zł
 • 10,98 zł

  Piękna personalizowana przypinka z różowym kotylionem to rewelacyjny pomysł dla dziewczynki, która obchodzi swoje pierwsze urodzinki! Na przypince znajduje się imię dziecka oraz data przyjęcia. Jest to śliczny gadżet, który dodatkowo ozdobi strój małej księżniczki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Wspaniały gadżet na pierwsze urodzinki chłopca! Przypinka z granatowym kotylionem ozdobiona cyferką 1, imieniem dziecka oraz datą przyjęcia. Fantastycznie ozdobi strój małego jubilata i podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia.

  10,98 zł
 • 2,49 zł

  Urocze buteleczki z bańkami mydlanymi, które zakończone są białym serduszkiem. Wspaniały pomysł na upominek dla gości, którzy przybyli na przyjęcie urodzinowe dziecka. Bańki mydlane ozdobione pięknymi personalizowanymi naklejkami z roczkową grafiką w niebieskiej kolorystyce to idealny dodatek na pierwsze urodzinki chłopca!

  2,49 zł
 • 10,98 zł

  Personalizowana przypinka z kotylionem ozdobiona imieniem jubilatki to wspaniały pomysł dla dziewczynki na przyjęcie urodzinowe. Jest to gadżet, który fantastycznie ozdobi strój dziewczynki i będzie świetnie prezentował się na zdjęciach z imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Personalizowana przypinka z kotylionem ozdobiona imieniem jubilata to wspaniały pomysł dla chłopca na przyjęcie urodzinowe. Jest to gadżet, który fantastycznie ozdobi strój pociechy i będzie świetnie prezentował się na zdjęciach z imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Wspaniałym dodatkiem dla dziewczynki, która świętuje swoje trzecie urodzinki jest przypinka z różowym kotylionem. Przypinka ozdobiona jest imieniem dziecka oraz uroczą cyferką 3, dzięki czemu nikt nie będzie miał wątpliwości, które urodzinki są świętowane!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Świetnym gadżetem na trzecie urodzinki chłopca jest personalizowana przypinka! Zdobiona jest dużą cyferką 3, imieniem jubilata oraz granatowym kotylionem! Taki dodatek fantastycznie ozdobi strój chłopca oraz podkreśli liczbę świętowanych latek!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Wspaniałym dodatkiem do stroju Waszej dziewczynki na urodzinki będzie śliczna personalizowana przypinka z kotylionem. Przypinka zdobiona jest cyferką 4, imieniem dziecka i datą przyjęcia. Taki gadżet podkreśli liczbę świętowanych latek dziewczynki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Przypinka z imieniem dziecka, dużą cyferką 4 i granatowym kotylionem to fantastyczna propozycja na czwarte urodziny chłopca! To świetny dodatek, który ozdobi strój jubilata i podkreśli liczbę świętowanych latek.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Śliczna przypinka z imieniem jubilatki i różowym kotylionem to wspaniały dodatek na urodzinki. Przypinka wspaniale ozdobi strój dziewczynki i podkreśli charakter imprezki! Ten rewelacyjny gadżet ozdobiony jest uroczą grafiką cyferki 5 i słodkiego kotka.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Wspaniały gadżet na urodzinowe przyjęcie chłopca! Personalizowana przypinka z imieniem jubilata i liczbą świętowanych latek. Świetnie ozdobi strój urodzinowego chłopca i podkreśli charakter imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Fantastycznym dodatkiem do stroju dziewczynki, która świętuje swoje 6 urodzinki jest śliczna przypinka z kotylionem! Przypinka jest w pełni personalizowana - z imieniem dziecka oraz data imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Świetny dodatek na szóste przyjęcie urodzinowe chłopca w postaci personalizowanej przypinki! Zdobiona jest imieniem jubilata, cyferką 6 oraz granatowym kotylionem.  Fantastycznie ozdobi strój chłopca i pokreśli liczbę świętowanych latek.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Wspaniałym dodatkiem do stroju świętującej swoje 7 urodzinki dziewczynki jest personalizowana przypinka! Zdobiona jest imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz różowym kotylionem. Taki gadżet sprawi fantastycznie podkreśli charakter imprezki!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Niedługo siódme urodziny synka? Szukacie wspaniałych dodatków, które podkreślą charakter przyjęcia i liczbę świętowanych latek? Fantastyczną propozycją jest przypinka z imieniem jubilata, cyfrą 7 i granatowym kotylionem!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Fantastyczny gadżet na urodzinki dla dziewczynki! Śliczna przypinka z różowym kotylionem, która świetnie ozdobi strój jubilatki. Przypinka zdobiona jest urodzinową grafiką, cyferką 8 oraz imieniem dziecka.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Przypinka zdobiona imieniem jubilata, cyferką 8 oraz granatowym kotylionem to świetny dodatek na ósme urodziny chłopca! Taki gadżet fantastycznie ozdobi strój jubilata i podkreśli liczbę świętowanych lat!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Chcecie, żeby Wasza pociecha, która świętuje swoje 9 urodziny poczuła się wyjątkowo? Fantastycznym pomysłem będzie personalizowana przypinka z kotylionem, która świetnie ozdobi strój jubilatki. Taki gadżet sprawi, że nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest gwiazdą przyjęcia.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Personalizowana przypinka z imieniem jubilata, cyferką 9 i granatowym kotylionem to fantastyczny dodatek na przyjęcie urodzinowe! Taki gadżet świetnie podkreśli charakter przyjęcia a na zdjęciach z imprezki jubilat będzie prezentował się rewelacyjnie.

  10,98 zł
 • 11,98 zł

  Rewelacyjny dodatek na dziecięce urodzinki! Bezpieczne dla skóry, spieralne z ubrań farbki zapewnią świetną frajdę podczas każdej imprezki. 8 ślicznych kolorów pozwoli Wam cudownie się bawić i stworzyć prawdziwe arcydzieła!

  11,98 zł
 • 9,98 zł
  1 Recenzje

  Śliczne opaski w kształcie koron to idealna propozycja na przyjęcie urodzinowe dla Twojej małej księżniczki. Twoja pociecha i jej koleżanki będą zachwycone! W komplecie znajdują się 4 korony w różnych wzorach. Złote korony mogą również w piękny sposób udekorować urodzinowy stół. Wystarczy ułożyć je na talerzach gości.

  9,98 zł
 • 8,98 zł

  Ciężarówka wywrotka z cukierkami to świetny upominek dla urodzinowych maluchów. Mogą wykorzystać ją już podczas zabawy z solenizantem bądź zabrać ze sobą do domu. Spory rozmiar pozwoli wozić nią cukierki lub ciastka :-)

  8,98 zł
 • 8,98 zł

  Fantastyczny pomysł na upominki dla chłopców obecnych na urodzinkach! Zabawkowy radiowóz z cukierkami, który może sam jeździć to świetny pomysł na urodzinową frajdę. Dzięki cukierkom idealnie nadaje się na upominki.

  8,98 zł
 • 9,98 zł

  Różowe wystrzałowe konfetti będzie fantastyczną atrakcją na przyjęcie z okazji Roczku, urodzinek dziecka oraz Baby Shower. Mini tuba z konfetti jest bardzo efektownym gadżetem i jest łatwa w użyciu. Zapewni wspaniałe zdjęcia z imprezki! Idealny dodatek na przyjęcie dla każdej dziewczynki!

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Fantastyczne kolorowe konfetti w tubie będzie rewelacyjną atrakcją na urodzinkowe przyjęcie Twojej pociechy! Wystrzałowe konfetti to bardzo efektowny gadżet, który jest łatwy w użyciu. Jubilat oraz wszyscy goście będą zachwyceni kolorowym konfetti unoszącym się w powietrzu.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Wystrzałowe konfetti w kolorze niebieskim to wspaniały gadżet na urodzinki chłopca! Świetnie nadaje się również na imprezkę z okazji Baby Shower dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się synka. Moment wystrzelenia konfetti z tuby będzie niezapomnianym przeżyciem dla malucha i wszystkich gości. Wystrzałowe konfetti zapewni wspaniałe zdjęcia z przyjęcia!

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Wystrzałowe konfetti w kształcie złotych kółek to świetny gadżet na imprezkę z okazji Roczku, urodzinek i Baby Shower. Tuba ze złotym konfetti to wyjątkowa atrakcja, która zapewni wspaniałe zdjęcia z przyjęcia!

  9,98 zł
 • 10,98 zł

  Mini tuba z wystrzałowym srebrnym konfetti to świetny gadżet na każdą imprezkę! Mini tuba z konfetti jest bardzo efektownym gadżetem i jest łatwa w użyciu. Zapewni wspaniałe zdjęcia z imprezki!

  10,98 zł
 • 4,98 zł

  Kolorowe tusze do odcisków palców to fantastyczny dodatek do ksiąg pamiątkowych i plakatów! Zestaw tuszy pozwoli zachęcić gości do pozostawienia swoich odcisków. Dzięki nim możecie uzyskać wspaniałą pamiątkę z odciskami i podpisami gości.

  4,98 zł
 • 4,50 zł
  1 Recenzje

  Wyjątkowa korona w złotym metalicznym odcieniu będzie piękną dekoracją na przyjęcie dla Waszej księżniczki w eleganckim stylu!  Wręczając  koronę Waszej królewnie, wyzwolicie wspaniały uśmiech na jej twarzy Taki dodatek to wspaniałe uzupełnienie całej aranżacji na przyjęciu.

  4,50 zł
 • 5,98 zł
  1 Recenzje

  Fantastyczną atrakcją podczas urodzinowego przyjęcia Waszego malucha będą zimne ognie w kształcie cyferki! Zimne ognie zaskoczą Waszą pociechę oraz wszystkich gości. Złota cyferka 1 w postaci zimnych ogni to rewelacyjne rozwiązanie na 1 urodziny dziecka!

  5,98 zł
 • 9,98 zł

  Zimne ognie w postaci cyferki będą świetną atrakcją urodzinowego przyjęcia dziecka! Iskrząca się złota cyferka 2 fantastycznie podkreśli liczbę świętowanych latek malucha. Goście będą zachwyceni tak fantastycznym urodzinowym dodatkiem.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Zimne ognie w kształcie cyferki to nietuzinkowe rozwiązanie na podkreślenie liczby świętowanych latek Twojej pociechy! Jest to nietypowa forma atrakcji, która zaskoczy wszystkich gości.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Organizujecie czwarte urodzinki dziecka i szukacie ciekawych pomysłów na urodzinowe atrakcje? Zimne ognie w kształci cyferki 4 to rewelacyjna propozycja. Świetnie podkreślą liczbę świętowanych lat.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Zimne ognie w kształcie cyfry 5 to bardzo ciekawe rozwiązanie na świętowanie piątych urodzin dziecka! Fantastycznie prezentują się na zdjęciach z przyjęcia. Świetnie podkreślają liczbę świętowanych latek dziecka.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Organizujecie szóste urodziny dziecka? Zadbajcie o świetną atrakcję w postaci zimnych ogni przedstawiających cyferkę 6. Zimne ognie to fantastyczne rozwiązanie na urodzinową imprezkę, które podkreśli charakter przyjęcia.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Zimne ognie w formie cyfry to bardzo ciekawa i efektowna atrakcja na urodzinowym przyjęciu. Iskrząca się złota cyferka 7 wprowadzi wystrzałową atmosferę podczas imprezki i podkreśli liczbę świętowanych lat.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Niedługo ósme urodzinki dziecka? Zadbajcie o fantastyczne atrakcje w postaci zimnych ogni, które świetnie będą wyglądać na zdjęciu z imprezki. Zimne ognie w kształcie cyferki 8 rewelacyjnie podkreślą liczbę świętowanych lat Waszej pociechy.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Zimne ognie w kształcie cyferki 9 będą wspaniałą atrakcja podczas urodzin Twojego dziecka! Fantastycznie podkreślą liczbę świętowanych lat oraz świetnie będą prezentować się na zdjęciach z imprezki.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Zimne ognie w kształcie cyfry 0 to idealne rozwiązanie, aby w ciekawy sposób otrzymać liczbę pełnych urodzin. Zimne ognie pozwolą fantastycznie podkreślić liczbę świętowanych latek i stworzyć wystrzałowy klimat imprezki. 

  9,98 zł
 • 3,50 zł

  Sprawcie by Wasza mała księżniczka poczuła się naprawdę wyjątkowo. Wykorzystajcie metaliczne korony do dekoracji głowy! Dzięki złotym koronom jubilatka i wszystkie obecne koleżanki na przyjęciu poczują się jak prawdziwe królowe i księżniczki!

  3,50 zł
 • 3,98 zł

  Fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe dla Waszych pociech! Kolorowe holograficzne gwizdki będą świetną atrakcją dla wszystkich gości.

  3,98 zł
 • 6,98 zł

  Rewelacyjny dodatek na imprezkę w postaci schładzaczy do napojów w kształcie flamingów. Jest to świetny gadżet, który pozwoli przygotować fantastyczne napoje w modnym motywie.

  6,98 zł
 • 2,49 zł

  Bańki mydlane zamknięte w malutkiej buteleczce zakończonej uroczym serduszkiem to wspaniały dodatek na Roczek dziecka. Bańki mydlane ozdobione naklejką z piękną urodzinkową grafiką i imieniem dziecka to świetny upominek dla wszystkich gości, szczególnie dla tych najmłodszych.

  2,49 zł
 • 55,00 zł 69,98 zł
  Nowość

  Fantastyczny wakacyjny gadżet dla dzieci w postaci wielkiego flaminga do pływania! Twoja pociecha będzie zachwycona różowym flamingiem, na którym można popływać na wodzie i świetnie przy tym wyglądać.

  55,00 zł 69,98 zł
  Promocja
 • Śliczna korona na głowę w modnym odcieniu rosegold to fantastyczny dodatek na przyjęcie urodzinowe dla dziewczynki! Korony można rozdać wszystkim obecnym gościom i wykonać rewelacyjną sesję zdjęciową.

  3,50 zł