Złote Stópki - Chrzest

Złote Stópki - Chrzest

Dekoracje na Chrzest Święty z eleganckim motywem złotych stópek. W kolekcji znalazły się niezbędne elementy i dodatki, które powinny znaleźć się na chrzcie dziecka. Zaproszenia na chrzest zdobione motywem dziecięcych stópek pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na uroczystość. Dostępne są zaproszenia z gotowym tekstem do wypisania oraz zaproszenia personalizowane. Kolekcja Złote Stópki zawiera przepiękne dekoracje stołu na Chrzest z imieniem dziecka, które wspaniale podkreślą charakter przyjęcia. Serwetki na chrzest z nadrukiem złotych stópek wspaniale prezentują się na stole z personalizowanymi dodatkami takimi jak: winietki, tabliczka na stół i bileciki. Przy organizowaniu przyjęcia warto jest zwrócić uwagę na dekoracje wnętrza w szczególności - balony na chrzest. Zawieszone nad stołem razem z banerem przedstawiającym napis "Chrzest Święty" prezentują się wyjątkowo elegancko i efektownie. W kolekcji znajdują się również cudowne dekoracje tortu na chrzest w postaci opłatków oraz topperów. Podczas uroczystości Chrztu Świętego warto jest podziękować gościom oraz Chrzestnym za przybycie. Mleczne czekoladki, lizaki, krówki, magnesy ze zdjęciem dziecka pozwolą w uroczy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym.

Złote Stópki - Chrzest

 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty)
  39,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX...
  6 Recenzje

  Niezwykle eleganckie i efektowne zaproszenia na Chrzest, które pokryte zostały połyskującym złoceniem. Zestaw zawiera złote koperty, która dodają wyjątkowości tym pięknym zaproszeniom. Taki komplet pozwoli w wspaniały sposób zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt...
  7 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt...
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest z motywem stópek w eleganckim wianuszku. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół w biało-złotej kolorystyce. Taka propozycja wpisuje się w najmodniejsze tendy w rustykalnym stylu. 

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki...
  4 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIE OTWIERANE na Chrzest personalizowane Złote Stópki LUX ZŁOCONE (+złota koperta) ZAPROSZENIE OTWIERANE na Chrzest personalizowane Złote Stópki LUX ZŁOCONE (+złota koperta)
  6,00 zł
  ZAPROSZENIE PERSONALIZOWANE na Chrzest...
  6 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dekorowane połyskującym metalicznym nadrukiem złotych stópek. Zaproście gości na uroczystość Chrztu Świętego maluszka w elegancki sposób i wręczcie im najpiękniejsze zaproszenia na Chrzest klasy premium! Zaproszenia są wykonane z grubego papieru, otwierane, wewnątrz znajduje się spersonalizowany tekst oraz nazwisko...

  6,00 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja) ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO...
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest dziecka, które oczarują wszystkich gości. Ręcznie zdobione zaproszenia ażurowymi elementami, motywem złotych stópek oraz złotą wstążką prezentują się pięknie i elegancko. Zaproszenia wykonane są w otwieranej formie na papierze o wysokiej jakość. Wewnątrz znajduje się kwadratowa wkładka z dowolnym tekstem przesłanym przez...

  9,50 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Złote Stópki ALBUM na zdjęcia Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Złote Stópki
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Chrztu Świętego...
  2 Recenzje

  Piękny personalizowany album na zdjęcia z czarnymi kartkami to wspaniały prezent dla dziecka na Chrzest Święty. Album zdobiony jest naklejką z uroczą grafiką złotych stópek, imieniem dziecka oraz datą Chrztu.

  59,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotymi stópkami ecoskóra Złote Stópki Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotymi stópkami ecoskóra Złote Stópki Z IMIENIEM
  55,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze...
  1 Recenzje

  Przepiękny dodatek i dekoracja na Chrzest w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Okładka albumu zdobiona jest tłoczeniem stópek w złotym kolorze oraz napisem Chrzest Święty. Wewnątrz znajduje się naklejka z imieniem dziecka i datą Chrztu. Księga na Chrzest pozwoli zachować wspomnienia, wpisy, życzenia od gości oraz pamiątkowe zdjęcia z uroczystości.

  55,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest SCRAP RĘKODZIEŁO z imieniem Złote Stópki (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest SCRAP RĘKODZIEŁO z imieniem Złote Stópki (+wstążka złota)
  55,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest SCRAP...

  Przepiękna personalizowana księga pamiątkowa Chrztu Świętego z motywem złotych stópek. Ręcznie zdobiona przestrzennymi elementami prezentuje się wyjątkowo cudownie i elegancko. Księga pozwoli zebrać wpisy, życzenia dla dziecka od gości oraz wkleić pamiątkowe zdjęcia z przyjęcia i dzieciństwa.

  55,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  1 Recenzje

  Piękne wizytówki z nadrukiem metalicznego złotego serduszka to rewelacyjna propozycja na uroczystość z okazji Chrztu Świętego i Roczku dziecka. Wizytówki wykonane są z grubego papieru, o wysokiej jakości. Wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI do wypisania na Chrzest Święty Złote Stópki 10szt WIZYTÓWKI do wypisania na Chrzest Święty Złote Stópki 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI do wypisania na Chrzest Święty...
  2 Recenzje

  Piękne wizytówki na stół z motywem złotych stópek wspaniale udekorują stół na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Dzięki temu, że winietki są dwustronne wspaniale prezentują się na talerzach gości. Wizytówki z wypisanymi imionami i nazwiskami pozwolą gościom bez problemu odnaleźć swoje miejsce przy stole.

  7,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  4 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla gości na Chrzcie maluszka. Czekoladka prezentuje się fantastycznie i jeszcze lepiej smakuje. Pięknie wygląda zapakowana do pudełeczek z motywem serc.

  1,29 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka...
  3 Recenzje

  Śliczne pudełeczka z metalicznym nadrukiem złotych serduszek to idealna propozycja na podziękowanie dla gości na uroczystość Chrztu Świętego. Do pudełeczek można zapakować czekoladki, żelki, migdały w lukrze czy drobną figurkę aniołka. 

  11,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka + naklejki BŁYSK na Chrzest 10szt PREMIUM PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka + naklejki BŁYSK na Chrzest 10szt PREMIUM
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka +...
  1 Recenzje

  Śliczne pudełeczka z nadrukiem połyskujących serduszek, zdobione błyszczącymi naklejkami pozwolą w cudowny sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty maluszka. Błyszczące złote elementy prezentują się wyjątkowo elegancko. Naklejka zdobiona jest imieniem dziecka oraz datą chrztu.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym rantem + naklejki BŁYSK Złote Stópki 10szt PREMIUM PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym rantem + naklejki BŁYSK Złote Stópki 10szt PREMIUM
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym...
  3 Recenzje

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziecka? Wspaniałą propozycją są przepiękne pudełeczka dekorowane złotym rantem oraz błyszczącą naklejką z motywem złotych stópek. Okrągła etykieta zdobiona jest również imieniem dziecka oraz datą Chrztu, dzięki czemu goście będą jeszcze bardziej zachwyceni.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA transparentne Złote Stópki 10szt NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA transparentne Złote Stópki 10szt NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA transparentne na Chrzest Złote...
  1 Recenzje

  Kwadratowe transparentne pudełeczka to fantastyczny pomysł na zapakowanie słodkiego upominku dla gości. Można w nich umieści słodkości takie jak: migdały, czekoladki czy cukierki. Ozdobione połyskującą naklejką z uroczą grafiką złotych stópek prezentują się niezwykle elegancko.

  29,98 zł
 • ANIOŁEK na przylepcu na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu ANIOŁEK na przylepcu na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu
  3,98 zł
  ANIOŁEK na przylepcu na Chrzest W ZŁOTYM...
  1 Recenzje

  Śliczny aniołek na podziękowanie dla gości przybyłych na uroczystość Chrztu Świętego w specjalnym opakowaniu. Dzięki bilecikowi z tekstem podziękowania prezentują się fantastycznie. Piękna propozycja dla każdego z gości, gotowa do wręczenia i fantastyczna.

  3,98 zł
 • UPOMINEK RYBKA na Chrzest w złotym OPAKOWANIU UPOMINEK RYBKA na Chrzest w złotym OPAKOWANIU
  3,98 zł
  UPOMINEK RYBKA na Chrzest w złotym OPAKOWANIU
  1 Recenzje

  Śliczna biała rybka w złotym opakowaniu z dwustronnym bilecikiem to uroczy upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Złoty bilecik ozdobiony jest tekstem podziękowania oraz motywem dziecięcych stópek.Ryba to jeden z wielu z symboli chrześcijaństwa, dzięki czemu tak przygotowany upominek to idealna propozycja na Chrzest.

  3,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest z serduszkiem W OPAKOWANIU CZEKOLADKA na Chrzest z serduszkiem W OPAKOWANIU
  3,98 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest z serduszkiem W...
  4 Recenzje

  Wyjątkowy upominek na Chrzest maluszka w formie czekoladki zapakowanej wraz z bilecikiem podziękuje gościom za przybycie i pozwoli wyrazić Waszą wdzięczność. Całość pięknie uzupełnia bestsellerową kolekcję Złote Stópki. 

  3,98 zł
 • CUKIEREK z serduszkiem na Chrzest W OPAKOWANIU CUKIEREK z serduszkiem na Chrzest W OPAKOWANIU
  3,98 zł
  CUKIEREK z serduszkiem na Chrzest W...

  Wspaniały upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty Maluszka. Owocowy cukiereczek z bilecikiem pozwoli wyjątkowo wyrazić Waszą wdzięczność. Taki słodki upominek świetnie prezentuje się na talerzach gości.

  3,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie na Chrzest Złote Stópki CZEKOLADKA podziękowanie na Chrzest Złote Stópki
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie na Chrzest Złote...
  5 Recenzje

  Wspaniały upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Mleczna czekoladka ozdobiona motywem złotych stópek słodko podziękuje najbliższym. Czekoladki cudownie prezentują się ułożone na talerzach gości lub w woreczkach z organzy. Goście będą zachwyceni tak uroczym i słodkim upominkiem.

  1,29 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  5 Recenzje

  Pyszne belgijskie czekoladki zapakowane w ozdobny złoty papierek ze ślicznymi personalizowanymi naklejkami pozwolą pięknie podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego Twojego maluszka. Na personalizowanych naklejkach umieszczona jest cudowna grafika złotych stópek oraz imię dziecka i data uroczystości.

  2,49 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki ZŁOTE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki ZŁOTE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki ZŁOTE...
  1 Recenzje

  Wspaniałe pudełeczka w kształcie serc przygotowane na Chrzest dziecka będą cudownym dodatkiem na upominki dla gości. Dzięki naklejkom w komplecie, które wspaniale błyszczą pozwolą oczarować gości. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy...
  1 Recenzje

  Pudełeczka w kształcie serduszka to wyjątkowy upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Dodatkowo pudełeczko ozdobione naklejką z połyskującym złotym napisem zachwyci wszystkich swoim pięknym wyglądem. Do pudełeczka można zapakować malutkie słodkości takie jak: migdały czy czekoladki.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki RÓŻOWE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki RÓŻOWE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki RÓŻOWE...

  Śliczne pudełeczka w kształcie serc sprzedawane w komplecie z różowymi naklejkami z połyskującym na złoto nadrukiem to świetna propozycja na upominki dla gości na Chrzest. Pudełeczka prezentują się fantastycznie. produkt klasy premium! 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki BŁĘKITNE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki BŁĘKITNE 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Stópki...
  1 Recenzje

  Cudowne pudełeczka na upominki dla gości zdobione błyszczącą naklejką. Fantastyczny pomysł na ekskluzywne podziękowania dla gości. Dzięki błękitnej naklejce ze złotym motywem pudełeczka to jedno z najchętniej wybieranych podziękowań dla gości. 

  29,98 zł
 • MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś BIAŁY (+opakowanie+bilecik z imieniem) MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś BIAŁY (+opakowanie+bilecik z imieniem)
  11,98 zł
  MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś BIAŁY...
  2 Recenzje

  Pachnące mydełko w kształcie białego misia pozwoli pięknie podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. W zestawie znajduje się mydełko zapakowane w woreczek z organzy, naklejka z imieniem dziecka oraz okrągły bilecik. Taki upominek można ułożyć przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  11,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Złote Stópki Z...
  3 Recenzje

  Topper to wyjątkowa dekoracja, która w piękny sposób udekoruje tort na uroczystość Chrztu Świętego Twojego maluszka. Umieszczany jest na drewnianych patyczkach, dzięki czemu z łatwością można go umieścić w torcie. Na topperze umieszczona została urocza grafika dziecięcych złotych stópek, imię dziecka oraz data uroczystości Chrztu.

  24,98 zł
 • OPŁATKI na muffinki na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt OPŁATKI na muffinki na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt
  19,98 zł
  OPŁATKI na muffinki na Chrzest Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Wspaniała dekoracja muffinek i słodkich babeczek na Chrzest dziecka. Jadalne opłatki z motywem złotych stópek i personalizacją przepięknie prezentują się na słodkich wypiekach. Opłatki to dekoracje, które przede wszystkim są szybkie i łatwe w użyciu. 

  19,98 zł

Efektowne ozdoby na Chrzciny

Chrzest Święty to niewątpliwie bardzo ważny dzień w życiu każdego maluszka, a także jego rodziców. Niezapomniany dzień pełen radości i szerokich uśmiechów stanie się jeszcze piękniejszy, jeżeli odpowiednio się do niego przygotujemy. Odpowiednie podejście do organizacji spotkania rodzinnego ukaże nasze ogromne zaangażowanie i wynikowo uświetni czas każdej osoby. Motyw przewodni wybrany w przemyślany sposób pomoże skompletować wymarzony https://leonkameleon.pl/118-chrzestzestaw dekoracji na Chrzest, cechujący się spójnością kolorów i wzorów. Kolekcja Złote Stópki wyróżnia się wyjątkową uniwersalnością, gdyż idealnie wzbogaci przyjęcie przygotowane dla dziewczynki, a także dla chłopca. Oferowane przez naszą stronę dekoracje na Chrzest odznaczają się wystawnym odcieniem bieli i złotym akcentem graficznym jakim są dziecięce stópki.

Fantastyczny sposób zaproszenia gości

Rozpoczynając planowanie całej organizacji, najlepiej jest skupić się nad wyborem zaproszenia na chrzciny. Stajemy przed wyborem, która z dwóch wersji najlepiej się sprawdzi w naszej sytuacji. Możemy zdecydować się na ich własnoręczne wypisanie lub po prostu zaproszenia na Chrzest personalizowane. Wszystko zależy od naszych preferencji. Ich wspólną cechą jest piękne zdobienie zgodnie z zamysłem motywu głównego. Biało-złota kolorystyka nadaje podniosłego tonu, a gruby papier z którego są zrobione potwierdza ich niesamowitą jakość wykonania. Dodatkowo, pojawia się piękna, zawijana czcionka - jest nowoczesnym akcentem świetnie łączącym się z tradycyjnym stylem. W komplecie do zamówienia znajdują się złote koperty, zapewniające od razu gotową do wręczenia całość. Z pewnością rozwiązanie stanowi wielką wygodę.

Cudowne ozdoby na stół

Podczas spotkania z bliskimi, najwięcej czasu spędzamy siedząc przy stole rozmawiając oraz spożywając posiłki. Świetnie będzie zadbać nie tylko o wystrój pokoju lub sali w której się znajdujemy, ale też i dodatki sprawiające fantastyczne wrażenia wizualne, które wywoła nakrycie. Szczególnie polecamy zaprojektowane zgodnie z zamysłem kolekcji, cudowne serwetki na chrzest. Wyróżniające się złotym tłoczeniem na bazie eleganckiej bieli, dostępne są w trzech wersjach - z napisem ,,Chrzest Święty”, ,,Dziękujemy!” oraz z samą uroczą grafiką złotym stópek. Są 3-warstwowe, dzięki czemu solidnie będą służyć przez całe przyjęcie.

Wielofunkcyjny dodatek

Do grona specjalnych akcesoriów, które niesamowicie wpłyną na przebieg wydarzenia, dołączy z pewnością księga pamiątkowa na chrzest. Jest to album składający się z pięćdziesięciu pustych kartek, z olśniewającą grafiką pojawiającą się w kolekcji, towarzyszy jej zawijana, stylowa czcionka. Księga funkcjonować może rewelacyjnie podczas samego spotkania jako atrakcja dla gości - umieszczać mogą swoje wpisy, życzenia dla pociechy, a także pamiątkowe fotografie. Z drugiej strony, spełniać będzie sentymentalną funkcję na przyszłość dla dziecka, jako pamiątka wspaniałego dnia.

Słodkie podziękowanie

Pod koniec naszego klimatycznego wydarzenia, warto jest okazać zaproszonym osobom nasza wdzięczność za dotychczasowe wsparcie, pomoc przy opiece nad maleństwem oraz serdeczne słowa. Aby uzewnętrznić naszą radość z przybycia bliskich osób, miło będzie nabyć czekoladki na podziękowanie. Uniwersalny napis ,,Dziękujemy!” gwarantuje zadowolenie naszych gości. Docenią nasze starania o wzmocnienie wspólnych relacji. Słodycze zapakowane są w złotko z nadrukiem serduszka, świetnie pokażą się jako drobne upominki dla gości na chrzest.

Sprawdź wszystkie kolekcje dekoracji i dodatków na Chrzest dostępne w sklepie LeonKameleon.pl:

Złote Stópki Chrzest

Eukaliptus Chrzest

Zapach Piwonii Chrzest

Delikatne Kwiaty Chrzest

Subtelny Róż Chrzest

Chłopiec w Kwiatach Chrzest

Romantyczna Piwonia Chrzest

Różowy Wózeczek Chrzest

Błękitny Wózeczek Chrzest

Różowy Aniołek Chrzest

Niebieski Aniołek Chrzest

Lily of the Valley Chrzest

Lovely Peony Chrzest