Eukaliptus - Chrzest

Eukaliptus - Chrzest

Dekoracje i dodatki na Chrzest Święty dziecka z eleganckim motywem eukaliptusa. Kolekcja cudownych akcesoriów na Chrzest Święty maluszka. Wykonane w eleganckim odcieniu bieli produkty, przełamane zostały akcentami złotych wzorów i ciemnozieloną grafiką z eukaliptusem. Każde przyjęcie zorganizowane dla tej szczególnej okazji,poprzez spójność kolekcję Eukaliptus zachowa wyjątkowe zestawienie dekoracji, która upiększy całokształt aranżacji. Motyw przewodni jest oryginalny, a zarazem klasyczny. Bogata oferta zawiera przeróżne dodatki odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Eukaliptus - Chrzest

 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  7,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus...
  4 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dla Rodziców Chrzestnych z eleganckim motywem eukaliptusa. Wspaniała propozycja, która pozwoli w piękny sposób zaprosić najbliższe osoby na uroczystość. W zestawie znajdują się koperty, dzięki czemu jest to gotowy komplet do wręczenia Chrzestnym.

  7,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt...
  2 Recenzje

  Zaproszenia zdobione minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić gości na na Chrzest Święty dziecka. Odcienie bieli, złota i butelkowej zieleni powodują, że zaproszenia na Chrzest z kolekcji Eukaliptus prezentują się niezwykle elegancko.

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z...
  1 Recenzje

  Niezwykle eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty z motywem gałązki eukaliptusa. Całość utrzymana jest w nowoczesnym i minimalistycznym klimacie, który rewelacyjnie pasuje do charakteru uroczystości. W komplecie znajdują się białe koperty, dzięki czemu jest to gotowy zestaw, który można wręczyć gościom.

  18,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM I IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM I IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ZE...

  Chrzest Święty dziecka to wyjątkowa uroczystość dla maluszka, rodziców i wszystkich gości. Warto jest zachować wspomnienia z tak pięknego dnia. Idealnym pomysłem na zebranie wpisów, życzeń od gości oraz zdjęć z przyjęcia jest urocza księga pamiątkowa z imieniem dziecka i zdjęciem maluszka. Księga ozdobiona jest delikatną, ale elegancką grafiką gałązek...

  49,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Eleganckie winietki na stół do wypisania to idealny dodatek na Chrzest Święty dziecka. Zdobione nowoczesnym motywem gałązki eukaliptusa i tekstem podziękowania prezentuję się przepięknie. Wizytówki przede wszystkim pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole oraz wspaniale udekorują stół. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i...

  7,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  7,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania...

  Eleganckie winietki na Chrzest do samodzielnego wypisania to wspaniały dodatek na stół. Zdobione grafiką gałązki eukaliptusa w zielono-złotej kolorystyce prezentują się przepięknie. Wizytówki z nazwiskami gości pozwolą wskazać najbliższym swoje miejsce przy stole.

  7,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Dziękujemy...
  1 Recenzje

  Pudełeczka w kształcie serduszka to wyjątkowy upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Dodatkowo pudełeczko ozdobione naklejką z połyskującym złotym napisem zachwyci wszystkich swoim pięknym wyglądem. Do pudełeczka można zapakować malutkie słodkości takie jak: migdały czy czekoladki.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Eukaliptus 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Eukaliptus 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Chrzest...
  1 Recenzje

  Pudełka na ciasto ozdobione personalizowaną etykietą to idealna propozycja na zapakowanie słodkiego upominku dla gości. Na naklejkach nadrukowana jest elegancka grafika gałązki eukaliptusa oraz napis "Chrzest Święty". Dodatkowo pudełka można przewiązać ozdobną wstążką. Pudełka z kolekcji Eukaliptus to świetny wybór na upominek dla gości na Chrzest Święty...

  35,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus 20szt Z IMIENIEM KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus 20szt Z IMIENIEM
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus...

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanych krówek. Owinięte w ozdobny papierek, który dekorowany jest elegancką grafiką gałązki eukaliptusa i imieniem dziecka prezentują się wyjątkowo pięknie! Krówki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  44,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus...

  Elegancki upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Personalizowane krówki ze zdjęciem dziecka pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie na przyjęcie dziecka. Ozdobione nowoczesną grafiką gałązek eukaliptusa prezentują się przepięknie.

  44,98 zł
 • MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus
  8,98 zł
  MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus

  Eleganckie menu na Chrzest zdobione grafiką eukaliptusa to wspaniały dodatek na stół. Menu pozwoli gościom zapoznać się z serwowanymi potrawami na przyjęciu. Świetnie prezentuje się na stole z innymi dodatkami z kolekcji Eukaliptus.

  8,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  4 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla gości na Chrzcie maluszka. Czekoladka prezentuje się fantastycznie i jeszcze lepiej smakuje. Pięknie wygląda zapakowana do pudełeczek z motywem serc.

  1,29 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Jak w elegancki i efektowny sposób udekorować tort na Chrzest Święty dziecka? Idealnym rozwiązaniem jest personalizowany topper, który ozdobiony jest grafiką eukaliptusa. Topper umieszczany jest na drewnianych patyczkach, dzięki czemu z łatwością wbija się go w słodki wypiek.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Eukaliptus...
  1 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków zdobione nakleją z grafiką eukaliptusa, imieniem dziecka i datą uroczystości w wyjątkowy sposób podziękują gościom na Chrzcie dziecka. W komplecie otrzymujesz personalizowane naklejki i białe wstążeczki, które ślicznie udekorują pudełeczka.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek...
  2 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to cudowna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Można do nich schować słodkości takie jak: migdały w lukrze, cukierki czy czekoladki. W zestawie dołączone są białe wstążeczki, które umożliwiają zamknięcie pudełeczka i dekorują je piękny sposób. Fantastycznie prezentują...

  14,98 zł
 • ŚWIECZKA okrągła w metalowym opakowaniu na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus ŚWIECZKA okrągła w metalowym opakowaniu na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus
  6,98 zł
  ŚWIECZKA okrągła w metalowym opakowaniu na...

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest dziecka! Pachnąca świeczka z imieniem dziecka i elegancką grafiką gałązki eukaliptusa w piękny sposób wyrazi wdzięczność. Taki upominek można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnym pudełeczku.

  6,98 zł
 • PIKERY do muffinek na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM 10szt (+naklejki) PIKERY do muffinek na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)
  23,98 zł
  PIKERY do muffinek na Chrzest Eukaliptus Z...

  Jak udekorować w piękny sposób muffinki i inne słodkości na Chrzest Święty dziecka? Wspaniałą propozycją są pikery do muffinek z personalizowaną etykietą, która zdobiona jest elegancką grafiką eukaliptusa. Całość przepięknie prezentuje się na słodkim stole. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADOWNIK dla Rodziców Chrzestnych Eukalpitus + IMIĘ CZEKOLADOWNIK dla Rodziców Chrzestnych Eukalpitus + IMIĘ
  12,98 zł
  CZEKOLADOWNIK dla Rodziców Chrzestnych na...
  2 Recenzje

  Pudełeczko na czekoladę ozdobione złotym sznureczkiem oraz personalizowaną naklejką pozwoli pięknie podziękować Rodzicom Chrzestnym. W pudełku można umieścić dowolną czekoladę w tradycyjnych rozmiarach. Naklejka zdobiona jest uroczym tekstem podziękowania, imieniem dziecka oraz minimalistyczną grafiką gałązki eukaliptusa.

  12,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Eukaliptus Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Eukaliptus Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO
  44,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować Rodzicom Chrzestnym dziecka? Wspaniałą propozycją jest personalizowana bombonierka wypełniona pysznymi krówkami. Pudełeczko ozdobione jest naklejką z uroczym tekstem podziękowania oraz eleganckim motywem eukaliptusa. Krówki owinięte są w papierek z imieniem dziecka oraz napisem "Dziękujemy". Całość prezentuje się...

  44,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus
  44,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z...
  1 Recenzje

  Śliczne podziękowania dla Rodziców Chrzestnych w postaci pięknej drewnianej skrzyneczki to wyjątkowy upominek. Uroczy tekst oraz grafika z delikatnym motywem eukaliptusa zachwyci Ciebie i Rodziców Chrzestnych. W skrzyneczce znajdują się mleczne belgijskie czekoladki w złotych papierkach oraz bilecik z podziękowaniem.

  44,98 zł
 • PLAKAT na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM 50x70cm PLAKAT na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM 50x70cm
  39,98 zł
  PLAKAT na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM...

  Bardzo efektowna i elegancka dekoracja pomieszczenia w postaci personalizowanego plakatu na Chrzest Święty. Plakat ozdobiony motywem gałązki eukaliptusa i imieniem dziecka prezentuje się wspaniale i świetnie podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. Idealnie komponuje się z innymi dodatkami z tej samej kolekcji.

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ecoskóra Złoty Napis KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ecoskóra Złoty Napis
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty...
  2 Recenzje

  Wyjątkowym pomysłem na zebranie wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego maluszka jest elegancka księga pamiątkowa. Okładka zdobiona jest złotym połyskującym napisem. Goście mogą w środku zamieścić wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Taka księga pamiątkowa będzie wspaniałą pamiątką dla dziecka na długie lata.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotym napisem ecoskóra Eukaliptus Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotym napisem ecoskóra Eukaliptus Z IMIENIEM
  55,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze...
  1 Recenzje

  Uroczystość Chrztu Świętego jest wyjątkowo ważnym wydarzeniem dla dziecka i rodziców. Księga pamiątkowa to świetny pomysł na zebranie wspomnień z tej uroczystości. Piękny album w białej oprawie ozdobiony został złotym napisem "Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego". Na pierwszej stronie znajduje się personalizowana naklejka z elegancką grafiką eukaliptusa,...

  55,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą...

  Piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka i elegancką grafiką. Szatka wykonana została z atłasowego materiału w kształcie sukienki, dzięki czemu wspaniale prezentuje się podczas uroczystości. Na szatce drukowane jest imię dziecka, modlitwa, data Chrztu oraz nowoczesna grafika eukaliptusa.

  39,98 zł

W jakim stylu najlepiej stworzyć przyjęcie z okazji Chrztu?

Kiedy kupujemy ozdoby na Chrzest Święty, możemy przez przypadek zagubić się w utrzymaniu jednolitej tematyki. Wymykającą się spod kontroli sytuację najlepiej uratować poprzez zastosowane odpowiednie dekoracje na chrzciny. Warto postawić na komponujące się wspólną kolorystyką i wzorami produkty. Kolekcja Eukaliptus skomponowana jest na bazie eleganckiej bieli, która zawiera złote wstawki i ciemnozieloną ilustrację przedstawiającą eukaliptusa. Na przestrzeni lat roślina była łączona przez społeczność z uczuciem ochrony. Idealnie nawiązuje to do organizowanego dla maluszka wydarzenia. Proponowane przez nas dodatki rewelacyjnie jest połączyć z żywymi roślinami. Poprowadzi nas to do osiągnięcia bardzo naturalnego klimatu, wprowadzającego niezwykłą świeżość. Dekoracje na chrzest dziecka z eleganckim motywem eukaliptusa zachwycą wszystkich gości.

Perfekcyjne dekoracje otoczenia

Dzięki zastosowaniu kolekcji, czynnością o wiele prostszą stanie się planowanie czego użyć, aby stworzyć zachwycający wystrój sali na chrzest. Chcąc stworzyć niesamowite tło do wykonania pamiątkowej sesji fotograficznej, zdecydowanie warto nabyć balony na chrzest. Fantastyczny wygląd zapewnia im biały kolor na którym znajduje się złoty nadruk z napisem ,,Chrzest Święty”. Stanowi to wyjątkową opcję, która wywoła same pozytywne wrażenia wśród zaproszonych osób. Są one dwustronne, dzięki czemu będą prezentować się z każdej perspektywy. Najbardziej efektownie wypadną zawieszone nad stołem gdzie odbywa się spotkanie, czy też tuż przed wejściem do pomieszczenia - od początku sprawią, że goście będą radośni.

Słodka niespodzianka

Niewątpliwą gwiazdą całego dnia stanie się apetyczny tort na chrzest. Bardzo ważne jest aby nie zachwycał jedynie smakiem, ale i również wyglądem. Jego wspaniały wizerunek pomoże nam wyrazić jak ważna jest dla nas pociecha oraz ugoszczenie całej rodziny w najlepszy sposób. Krewni zasługują na cudowny poczęstunek, który później będą wspominać przez długi czas. Z tego powodu polecamy specjalny opłatek na tort na chrzest, w formie cienkiego wafla z nadrukiem motywu. Możliwość jego personalizacji doda wypiekowi większej klasy, dzięki czemu wyjdzie niezwykle pięknie na zdjęciach. Posiadamy w swojej ofercie wyjątkowe dekoracje na tort na chrzest, które podkreślą niezwykły charakter uroczystości.

Wyjątkowy pomysł na oryginalny akcent

Dobrze będzie także zadbać o niesamowite dekoracje stołu na chrzest. W ofercie naszego sklepu znajduje się wspaniały element, który fenomenalnie urozmaici kreowaną estetykę. Bieżnik na chrzest stanie się znakomitą częścią naszego zestawu ozdób. Dzięki temu miłemu akcentowi sprawimy osobiste wyróżnienie uroczystości, gdyż jest on personalizowany. Wykonany ze specjalnego, powlekanego papieru o uszlachetnionej powierzchni ładnie układać się będzie na stole. Jest gruby i solidnie wykonany, po rozlaniu na nim wody tusz się nie rozmaże. Znajdziemy na nim napis ,,Chrzest Święty”, imię dziecka i datę uroczystości oraz elegancki motyw eukaliptusa. Stanowić będzie idealny dodatek do umieszczenia na blacie.

Sprawdź wszystkie kolekcje dekoracji i dodatków na Chrzest dostępne w sklepie LeonKameleon.pl:

Złote Stópki Chrzest

Eukaliptus Chrzest

Zapach Piwonii Chrzest

Delikatne Kwiaty Chrzest

Subtelny Róż Chrzest

Chłopiec w Kwiatach Chrzest

Romantyczna Piwonia Chrzest

Różowy Wózeczek Chrzest

Błękitny Wózeczek Chrzest

Różowy Aniołek Chrzest

Niebieski Aniołek Chrzest

Lily of the Valley Chrzest

Lovely Peony Chrzest