Balony z konfetti

Balony z konfetti

Balony z konfetti na Chrzest, urodziny i roczek to zarówno wspaniała dekoracja sali. Przezroczyste balony transparentne napełnia się błyszczącym konfetti przed nadmuchaniem. Balony z konfetti z helem pięknie będą prezentować się na podczas przyjęcia i nie trzeba będzie ich podwieszać. Modną dekoracją na rok 2020 są balony z konfetti rosegold. Balony na Chrzest z imieniem dziecka będą pięknym tłem do zdjęć rodzinnych. Balony urodzinowe dla dzieci to coś beż czego żadna dziecięca impreza nie może się obejść. Balony na urodziny z helem są standardem w organizacji urodzin od kilku lat.

Balony z konfetti

Efektowne balony z konfetti

Duża liczba użytych dekoracji podczas tworzenia wyjątkowego przyjęcia dla naszego dziecka zapewni nam świetny odbiór zaproszonych gości. Postępując zgodnie z dziecięcym gustem, wystrój powinien być kolorowy i ciekawy. Spełnienie najskrytszych marzeń zapewni niesamowitą radość pociechy. Chcąc, żeby cała rodzina wspominała ten dzień w najlepszy możliwie sposób, powinniśmy skupić się na dopilnowaniu każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu. Podczas gromadzenia ozdób na tę wspaniałą okazję, zaopatrzmy się w cudowne balony z konfetti w środku. Z pewnością staną się najbardziej wyrazistym akcentem wystroju sali lub pokoju. Rzucając się w oczy, będą niesamowitym zaskoczeniem dla wszystkich obecnych. Nasza oferta wykreowana została właśnie z myślą o spełnieniu potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Polecamy balony transparentne, w których znajduje się konfetti. Pierwszym zwracającym na siebie uwagę produktem, są balony dla dzieci z wypełniającym je metalicznym konfetti. Dostępne są w fantastycznych kolorach: srebrnym, złotym i rosegold. Kolorowe balony zamienić się mogą w balony urodzinowe, dbające o perfekcyjny klimat wydarzenia. Tę samą wielkość mają balony na imprezę z papierowym konfetti. Dobrze wyglądać będą jako balony na roczek, a świetne zastosowanie znajdą podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej. Żeby konfetti trzymało się dłużej, wystarczy naelektryzować balon urodzinowy pocierając przykładowo o koc albo dywan.

Ogromne pastelowe balony - MEGA HIT

Bardzo modne stały się ostatnio wielkie balony pastelowe. W ofercie naszego sklepu znajdziecie je w ogromnych rozmiarach, ich średnica to aż jeden metr! Taki gadżet pięknie prezentować będzie się w towarzystwie ozdobnej girlandy na urodzinki. Stworzone zostały w kolorze żółtym, białym, różowym, jasnoróżowym, a także niebieskim, co nadaje się zarówno na uroczystość dla dziewczynki jak i chłopca. Uniwersalne kolory zapewnią swobodę dekoracyjną.

Stwórz wyjątkowy klimat przyjęcia z ledowymi balonami

Stosunkową nowością na rynku są świecące balony ledowe. To cudowne rozwiązanie okaże się prawdziwym hitem! Przebadane laboratoryjnie zawierają świecącą przez około dwadzieścia godzin diodę. Po użyciu należy wrzucić je do pojemnika na zużyte baterie. Instrukcja obsługi umieszczona jest w środku opakowania. Komplet dostępny jest w wersjach mixu złota i srebra albo popularnych kolorów.

Baby Shower w delikatnym stylu

Dla osób wyprawiających przyjęcie dla przyszłej mamy przygotowaliśmy balony nadające się na baby shower. Są to balony gumowe, których zawartość stanowią delikatne piórka. Wykończone niesamowitymi frędzlami, funkcjonują jako genialna ozdoba. Polecamy również zestaw na który składają się balony na hel oraz butla, pozwalająca na jego napełnienie.

Zobacz inne propozycje dekoracji pomieszczenia na dziecięce przyjęcia w kategorii DEKORACJE WNĘTRZA:

Balony kolorowe

Balony litery i cyfry

Balony kształty

Balony z konfetti

Banery girlandy urodzinowe, na chrzest i roczek

Rozety dekoracyjne i urodzinowe na roczek

Pompony bibułowe

Kule papierowe i bibułowe plastry miodu

Piniaty na urodziny, chrzest i roczek

Plakaty na roczek, urodziny dziecka i baby shower

Metryczki

Rekwizyty do fotek

Gadżety na roczek i urodziny dziecka

Zestawy na roczek i urodziny dziecka