Podziękowania dla gości na Chrzest pozostałe

Podziękowania dla gości na Chrzest pozostałe

Podziękowania dla gości na Chrzest pozwolą w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym. Jakie podziękowania wybrać? Najmodniejszą propozycją są czekoladki oraz aniołki. Polecamy również podziękowania dla gości ze zdjęciem dziecka oraz magnesy. Wspaniałą propozycją są upominki dla gości na chrzest ciasteczka - zdobione imieniem dziecka i elegancką grafiką. Warto wybrać podziękowania dla gości na chrzest, które cechują się oryginalnością jak personalizowane lizaki. Ważnym elementem w upominkach dla gości jest tekst podziękowania, który w piękny sposób wyrazi wdzięczność.

Podziękowania dla gości na Chrzest pozostałe

 • UPOMINEK Aniołek z serduszkami na Chrzest w złotym OPAKOWANIU UPOMINEK Aniołek z serduszkami na Chrzest w złotym OPAKOWANIU
  3,98 zł
  UPOMINEK Aniołek z serduszkami na Chrzest...

  Upominek w złotym bileciku i figurką aniołka to wspaniała propozycja na podziękowania dla gości na Chrzest. Bilecik jest dwustronny i zdobiony motywem złotych stópek. Aniołek wykonany z drewna z wyciętymi serduszkami zachwyci najbliższych.

  3,98 zł
 • ANIOŁEK na przylepcu na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu ANIOŁEK na przylepcu na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu
  3,98 zł
  ANIOŁEK na przylepcu na Chrzest W ZŁOTYM...

  Śliczny aniołek na podziękowanie dla gości przybyłych na uroczystość Chrztu Świętego w specjalnym opakowaniu. Dzięki bilecikowi z tekstem podziękowania prezentują się fantastycznie. Piękna propozycja dla każdego z gości, gotowa do wręczenia i fantastyczna.

  3,98 zł
 • BRELOK aniołek na Chrzest W OPAKOWANIU BRELOK aniołek na Chrzest W OPAKOWANIU
  4,98 zł
  BRELOK aniołek na Chrzest W OPAKOWANIU

  Wspaniała propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na Chrzest Święty Maluszka. Brelok w postaci drewnianego aniołka z karteczką z podziękowaniem pozwoli w świetny sposób wyrazić wdzięczność. Breloczki elegancko prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  4,98 zł
 • UPOMINEK RYBKA na Chrzest w złotym OPAKOWANIU UPOMINEK RYBKA na Chrzest w złotym OPAKOWANIU
  3,98 zł
  UPOMINEK RYBKA na Chrzest w złotym OPAKOWANIU
  1 Recenzje

  Śliczna biała rybka w złotym opakowaniu z dwustronnym bilecikiem to uroczy upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Złoty bilecik ozdobiony jest tekstem podziękowania oraz motywem dziecięcych stópek.Ryba to jeden z wielu z symboli chrześcijaństwa, dzięki czemu tak przygotowany upominek to idealna propozycja na Chrzest.

  3,98 zł
 • ANIOŁEK z sercem na sznureczku upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU ANIOŁEK z sercem na sznureczku upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU
  3,98 zł
  ANIOŁEK z sercem na sznureczku upominek na...

  Piękne podziękowania dla gości z okazji Chrztu Świętego dziecka w postaci bilecika z drewnianym aniołkiem. Biało-złoty bilecik z dedykacją i zawieszką to niezwykły upominek, który pozwoli w elegancki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka.

  3,98 zł
 • UPOMINEK ANIOŁEK biały drewniany na Chrzest W BŁĘKITNYM OPAKOWANIU UPOMINEK ANIOŁEK biały drewniany na Chrzest W BŁĘKITNYM OPAKOWANIU
  3,98 zł
  UPOMINEK ANIOŁEK biały drewniany na...

  Drewniany aniołek w biało-błękitnym opakowaniu z dwustronnym bilecikiem i tekstem podziękowania to cudowny i uroczy upominek dla gości. Biały aniołek o delikatnym kształcie idealnie wpisuje się w klimat Chrztu Świętego dziecka. Błękitny bilecik sprawia, że jest to wspaniała propozycja dla chłopczyka.

  3,98 zł
 • BAŃKI mydlane z personalizacją na Chrzest Złote Stópki BAŃKI mydlane z personalizacją na Chrzest Złote Stópki
  2,49 zł
  BAŃKI mydlane z personalizacją na Chrzest...
  2 Recenzje

  Piękne buteleczki z bańkami mydlanymi, które zakończone są uroczym serduszkiem to idealny pomysł na upominki dla gości na Chrzest Święty. W komplecie znajdują się personalizowane naklejki z imieniem dziecka i grafiką złotych stópek.

  2,49 zł
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Złote Stópki ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Złote Stópki
  6,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle na Chrzest Z...

  Personalizowana świeca w szkle to wspaniały upominek dla gości na Chrzest. Wspaniale prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości. Goście będą zachwyceni tak oryginalnym podziękowaniem o pięknym zapachu.

  6,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest
  6,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle na Chrzest Z...

  Wyjątkowy i oryginalny upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Zapachowa świeca z personalizowaną naklejką pozwoli w przepiękny sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość. Samoprzylepna naklejka z imieniem dziecka oraz elegancką grafiką szarozielonych listków i złotych elementów przepięknie prezentuje się na zapachowej świecy. Taki...

  6,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze
  6,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle na Chrzest Z...
  1 Recenzje

  Wyjątkowe i oryginalne podziękowania dla gości na Chrzest? Świeca zapachowa w szkle z imieniem dziecka zachwyci i zaskoczy najbliższych. Świeca zdobiona jest naklejką z personalizacją i motywem srebrnej koronki. Tak przygotowany upominek elegancko prezentuje się ułożony na stole przy nakryciu gości.

  6,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Zapach Piwonii ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  6,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle na Chrzest Z...
  1 Recenzje

  Śliczny i pachnący upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej świeczki. Ozdobiona naklejką z delikatną grafiką kwiatów piwonii i imieniem dziecka, którą należy samodzielnie przykleić prezentuje się przepięknie.

  6,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z...

  Wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest. Szklane słoiczki, które można wypełnić cukierkami czy migdałami w słodki sposób podziękują najbliższym za przybycie na uroczystość. W zestawie znajdują się personalizowane naklejki z imieniem dziecka oraz grafiką złotych stópek, które należy samodzielnie przykleić.

  3,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z...

  Oryginalna propozycja na upominki dla gości na Chrzest dziecka w postaci szklanych słoiczków. Można je wypełnić cukierkami, czekoladkami, migdałami lub żelkami. W komplecie znajdują się naklejki z imieniem dziecka i elegancką grafiką szarozielonych listków, które wspaniale ozdabiają szklane słoiczki.

  3,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest i Komunię Z PERSONALIZACJĄ Zapach Piwonii 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest i Komunię Z PERSONALIZACJĄ Zapach Piwonii 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z...

  Malutkie słoiczki ozdobione personalizowanymi naklejkami ze śliczną grafiką kwiatów piwonii i imieniem dziecka to wspaniały pomysł na upominki dla gości. Słoiczki rewelacyjnie prezentują się wypełnione słodkościami oraz innymi drobiazgami. Idealna propozycja upominków dla najbliższych, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka.

  3,98 zł
 • SŁOICZKI na słodkie podziękowanie Złote Stópki 4szt (+naklejki z imieniem) SŁOICZKI na słodkie podziękowanie Złote Stópki 4szt (+naklejki z imieniem)
  3,98 zł
  SŁOICZEK na słodkie podziękowanie na...

  Słoiczki na słodkie podziękowanie to idealna propozycja na Chrzest Święty dziecka. Ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i grafiką złotych stópek prezentują się przepięknie. Można je wypełnić cukierkami, migdałami czy żelkami.

  3,98 zł
 • SŁOICZKI na słodkie podziękowanie Zapach Piwonii 4szt (+naklejki z imieniem) SŁOICZKI na słodkie podziękowanie Zapach Piwonii 4szt (+naklejki z imieniem)
  3,98 zł
  SŁOICZEK na słodkie podziękowanie na...

  Szklane słoiczki to fantastyczny sposób na upominki dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Do środka można włożyć słodkości takie jak: cukierki, migdały w lukrze czy żelki. Dodatkowo słoiczki można ozdobić personalizowanymi naklejkami, które znajdują się w zestawie. Na etykietach znajduje się śliczna grafika kwiatów piwonii oraz imię...

  3,98 zł
 • MAGNES ze zdjęciem dziecka Chrzest ala Instax MAGNES ze zdjęciem dziecka Chrzest ala Instax
  5,98 zł
  MAGNES ze zdjęciem dziecka na Chrzest ala...

  Wspaniałe podziękowania dla gości na Chrzest Święty w postaci magnesów ze zdjęciem dziecka. Zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy prezentują się fantastycznie! Magnesy ze zdjęciem dziecka stylizowane są na wydruk natychmiastowego aparatu Instax.

  5,98 zł
 • MAGNES ze zdjęciem dziecka na Chrzest Subtelny Róż MAGNES ze zdjęciem dziecka na Chrzest Subtelny Róż
  4,98 zł
  MAGNES ze zdjęciem dziecka na Chrzest...

  Magnes ze zdjęciem dziecka to wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty. Zdobiony piękną grafiką różowych kwiatów, napisem "Chrzest Święty" oraz imieniem dziecka zachwyci najbliższych. Personalizowany magnes można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych woreczkach czy pudełeczkach.

  4,98 zł
 • MAGNES ze zdjęciem dziecka na Chrzest Chłopiec w Kwiatach MAGNES ze zdjęciem dziecka na Chrzest Chłopiec w Kwiatach
  4,98 zł
  MAGNES ze zdjęciem dziecka na Chrzest...

  Piękne podziękowanie dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty Wasze Maluszka. Magnes ze zdjęciem i imieniem dziecka to wyjątkowa propozycja, która zachwyci najbliższych. Magnes można umieścić w woreczku z organzy i przewiązać ozdobną wstążeczką.

  4,98 zł
 • MAGNES ze zdjęciem dziecka na Chrzest Eukaliptus MAGNES ze zdjęciem dziecka na Chrzest Eukaliptus
  4,98 zł
  MAGNES ze zdjęciem dziecka na Chrzest...

  Jak w wyjątkowy i oryginalny sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Idealną propozycją jest personalizowany magnes ze zdjęciem Maleństwa. Wykonany na specjalnym fotograficznym papierze, zdobiony grafiką gałązki eukaliptusa prezentuje się przepięknie i elegancko.

  4,98 zł
 • MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś BIAŁY (+opakowanie+bilecik z imieniem) MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś BIAŁY (+opakowanie+bilecik z imieniem)
  11,98 zł
  MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś BIAŁY...
  1 Recenzje

  Pachnące mydełko w kształcie białego misia pozwoli pięknie podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. W zestawie znajduje się mydełko zapakowane w woreczek z organzy, naklejka z imieniem dziecka oraz okrągły bilecik. Taki upominek można ułożyć przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  11,98 zł
 • MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś różowy w opakowaniu(+etykieta z imieniem) MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś różowy w opakowaniu(+etykieta z imieniem)
  8,98 zł 10,98 zł
 • MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś błękitny (+opakowanie+etykieta z imieniem) MYDEŁKO podziękowanie na Chrzest Miś błękitny (+opakowanie+etykieta z imieniem)
  8,98 zł 10,98 zł
 • MYDŁO zapachowe duże Anioł w kwiatach NA CHRZEST z Imieniem MYDŁO zapachowe duże Anioł w kwiatach NA CHRZEST z Imieniem
  12,98 zł 27,98 zł
  MYDŁO zapachowe duże Anioł w kwiatach NA...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Waszego maluszka? Wspaniałym pomysłem jest zapachowe mydełko w kremowym kolorze, które przedstawia anioła w kwiatach. Mydełko zapakowane jest w celofanowy woreczek oraz ozdobione uroczym bilecikiem z imieniem. Goście będą zachwyceni pachnącym upominkiem.

  12,98 zł 27,98 zł
  Promocja
 • ANIOŁEK z serduszkiem w woreczku na Chrzest Z IMIENIEM ANIOŁEK z serduszkiem w woreczku na Chrzest Z IMIENIEM
  3,49 zł
  ANIOŁEK z serduszkiem w woreczku na...

  Malutkim i subtelnym upominkiem dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu dziecka jest drewniany aniołek zamknięty w celofanowy woreczek. Podarunek z personalizowaną naklejką ze śliczną grafiką złotego aniołka oraz z imieniem dziecka pozwoli w miły sposób podziękować gościom. Pięknie prezentują się ułożone na stole przy nakryciach najbliższych.

  3,49 zł
 • KONIK drewniany w woreczku na Chrzest Z IMIENIEM 5,5cm KONIK drewniany w woreczku na Chrzest Z IMIENIEM 5,5cm
  2,49 zł 3,49 zł
  KONIK drewniany w woreczku na Chrzest Z...

  Jak uroczo podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego maleństwa? Idealną propozycją są malutkie drewniane koniki na biegunach, zapakowane w celofanowy woreczek. Pięknie prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  2,49 zł 3,49 zł
  Promocja
 • MISIU mydełko w wiadereczku na Chrzest Niebieskie (+bilecik z imieniem) MISIU mydełko w wiadereczku na Chrzest Niebieskie (+bilecik z imieniem)
  15,98 zł
  MISIU mydełko w wiadereczku na Chrzest...

  W jaki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego synka? Świetną propozycją jest upominek w postaci zapachowego mydełka, które umieszczone jest w ozdobnym niebieskim wiadereczku. Mydełko w kształcie misia zapakowane jest w celofanowy woreczek i ozdobione personalizowanym bilecikiem z imieniem dziecka. Pięknie prezentują się na...

  15,98 zł
 • CZEKOLADOWNIK podziękowanie Lily of the Valley (+wstążka) CZEKOLADOWNIK podziękowanie Lily of the Valley (+wstążka)
  4,98 zł
  CZEKOLADOWNIK podziękowanie Lily of the...
  2 Recenzje

  Elegancki czekoladownik z minimalistyczną grafiką gałązki konwalii to wspaniała propozycja podziękowania dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Do papierowego pudełeczka można włożyć każdą standardową tabliczkę czekolady. Czekoladownik przewiązany białą wstążką prezentuje się wyjątkowo pięknie.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK drewniany z miejscem na bilecik 10cm ANIOŁEK drewniany z miejscem na bilecik 10cm
  4,98 zł
  ANIOŁEK drewniany z miejscem na bilecik na...

  Piękny drewniany aniołek trzymający w rączkach serduszko będzie nie tylko wspaniałym upominkiem dla gości, ale i również cudowną dekoracją stołu. Aniołek posiada miejsce, w którym można postawić bilecik, dzięki czemu ślicznie podziękuje najbliższym za przybycie na uroczystość.

  4,98 zł
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Babci 23cm ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Babci 23cm
  25,98 zł
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla...

  Śliczny drewniany aniołek ozdobiony filcowymi skrzydełkami i serduszkiem. Pozwoli w cudowny sposób podziękować Babci za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  25,98 zł
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Dziadka 23cm ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Dziadka 23cm
  25,98 zł
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla...

  Piękny drewniany anioł z filcowymi skrzydełkami to cudowna propozycja na upominek dla Dziadka. Aniołek pozwoli podziękować kochanej osobie za przybycie na Chrzest Święty maluszka.

  25,98 zł
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Matki Chrzestnej 23cm ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Matki Chrzestnej 23cm
  25,98 zł
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować Matce Chrzestnej za przybycie na Chrzest Święty maluszka? Wspaniałą propozycją jest duży drewniany anioł z filcowymi skrzydełkami i uroczym serduszkiem.

  25,98 zł
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Ojca Chrzestnego 23cm ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Ojca Chrzestnego 23cm
  25,98 zł
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla...

  Wyjątkowe podziękowanie dla Ojca Chrzestnego w postaci pięknego drewnianego aniołka. Ozdobiony jest filcowymi skrzydełkami, serduszkiem oraz drewnianymi bucikami, które pozwalają aniołkowi stać.

  25,98 zł
 • SŁONIK na szczęście podziękowanie SREBRNY SŁONIK na szczęście podziękowanie SREBRNY
  7,98 zł
  SŁONIK na szczęście podziękowanie SREBRNY

  Słonik z trąbą podniesioną do góry to symbol szczęścia, dlatego jest to cudowna propozycja na upominki dla gości. Porcelanowa figurka w kształcie słonika w połyskującym srebrnym kolorze to wyjątkowy prezent dla gości na Chrzest, Roczek czy urodzinki dziecka.

  7,98 zł
 • ANIOŁEK podziękowanie Białe Skrzydełka 5cm ANIOŁEK podziękowanie Białe Skrzydełka 5cm
  3,98 zł
  ANIOŁEK podziękowanie na Chrzest Białe...

  Urocza figurka aniołka pozwoli w piękny sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty maluszka. Można go ułożyć przy nakryciach gości, zapakować w woreczek celofanowy i ozdobić wstążeczką.

  3,98 zł

Chrzest Święty dziecka - wyjątkowe wydarzenie

Sakrament Chrztu Świętego to czas, który spędza cała rodzina razem z maluszkiem i pragnie, aby dzień ten stał się ważnym momentem jego życia. Każda z osób biorąca udział w wydarzeniu pokazuje swoje wyjątkowe zaangażowanie i wsparcie dla maluszka. Chrzest dziecka staje się pierwszym momentem, gdy wstępuje do wspólnoty wiary i każdy gość przeżywa tę chwilę w piękny sposób. Warto odwdzięczyć się im za obecność i wręczyć podarunek na chrzest dla gości.

Słodkie podziękowania dla gości na Chrzest

Przygotowaliśmy kilka ciekawych wariantów w eleganckiej, uniwersalnej formie. Dla wielbicieli słodkości mamy genialny upominek dla gości na chrzest - personalizowane czekoladki. Dostępne w różnych motywach, z ozdobionym graficznie papierkiem. Kolekcje takie jak Złote Stópki, Lily of the ValleyEukaliptus tworzą świetną kompozycję z czekoladą mleczną, natomiast Kwiat Wiśni, Romantyczna Piwonia czy Subtelny Róż oznaczają przepyszną różową czekoladę! Jeżeli preferujesz wręczyć czekoladę innej firmy, polecamy zakup specjalnego pudełeczka - czekoladownika, który ślicznie prezentuje się poprzez minimalizm wzorów. Mieści on czekoladę standardowych rozmiarów, we wnętrzu zawiera tekst: ,,W tak ważnym dniu, w tak ważnej chwili. Naszą słodyczą się z Tobą dzielimy. W podziękowaniu za przybycie niech moc czekolady osłodzi Ci życie.”

Oferujemy również podarunki dla gości na chrzest jakimi są inne pyszności. Owocowy cukiereczek z bilecikiem w opakowaniu, pralina czekoladowa w kształcie serca, zapakowana w czerwony papierek, umieszczona w biało-złotym opakowaniu. Dodatki gotowe są do wręczenia gościom lub do umieszczenia przy ich nakryciu na stole.

W ofercie znajduje się też niesamowite ciasteczko z wróżbą (każda jest pozytywna). Smakujące jak słodki herbatnik, zapakowane w transparentną folię z napisem: "Ciasteczko z wróżbą dla Ciebie", dekorowane białą koroneczką. Świetnie będą wyglądać przy talerzach podczas przyjęcia. Co więcej, zmieszczą się w kwadratowe pudełeczka dostępne w naszym sklepie internetowym. W sytuacji, gdy po zakończeniu bankietu chcemy podarować naszym wspaniałym gościom kawałek ciasta, zwróćmy uwagę na pudełka ze skrzydłami. Kształtem nawiązujące do aniołka kojarzącego się z chrztem, wykonane są z wytrzymałej tektury, do samodzielnego złożenia bez użycia kleju. Posiadamy także bogatą ofertę bilecików podziękowań. Taki upominek na chrzest dla gości jest najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem. Sprawią wszystkim wielką przyjemność. Można położyć je na stole, jako miły akcent.

Elegancka propozycja dekoracji stołu i forma podziękowania najbliższym

Bileciki wykonane zostały z wysokiej jakości, grubego papieru. Śliczna grafika różowego wózka spowoduje, że to idealny wybór na uroczystość chrztu dziewczynki, natomiast niebieski obrazek aniołka świetnie sprawdzi się podczas chrztu chłopca. Dla dziecięcych gości imprezy, przygotowaliśmy bańki mydlane z buteleczką w kształcie serduszka - różowe lub białe. Z kolei jako wyjątkowy prezent dla chrzestnej lub prezent dla chrzestnego warto wykorzystać dużą figurkę anioła (drewnianego, z filcowanymi skrzydełkami), który trzyma serduszko z napisem ,,Dziękuję Ci Matko Chrzestna/Ojcze Chrzestny”.

Zobacz inne propozycje prezentów i upominków dla dzieci i gości w kategorii UPOMINKI:

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty dla dziecka na Roczek

Prezenty dla dziecka na Chrzest

Uniwersalne upominki na Chrzest

Personalizowane upominki na Chrzest

Prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym

Podziękowania dla Chrzestnych

Pudełeczka i woreczki na upominki

Upominki dla gości na urodziny

Upominki na Baby Shower

Dodatki do upominków

Metryczki dla dziecka