Inne podziękowania dla gości

Inne podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości na Chrzest pozwolą w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym. Jakie podziękowania wybrać? Najmodniejszą propozycją są czekoladki oraz aniołki. Polecamy również podziękowania dla gości ze zdjęciem dziecka oraz magnesy. Wspaniałą propozycją są upominki dla gości na chrzest ciasteczka - zdobione imieniem dziecka i elegancką grafiką. Warto wybrać podziękowania dla gości na chrzest, które cechują się oryginalnością jak personalizowane lizaki. Ważnym elementem w upominkach dla gości jest tekst podziękowania, który w piękny sposób wyrazi wdzięczność.

Inne podziękowania dla gości

 • 3,98 zł

  Upominek w złotym bileciku i figurką aniołka to wspaniała propozycja na podziękowania dla gości na Chrzest. Bilecik jest dwustronny i zdobiony motywem złotych stópek. Aniołek wykonany z drewna z wyciętymi serduszkami zachwyci najbliższych.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Śliczny aniołek na podziękowanie dla gości przybyłych na uroczystość Chrztu Świętego w specjalnym opakowaniu. Dzięki bilecikowi z tekstem podziękowania prezentują się fantastycznie. Piękna propozycja dla każdego z gości, gotowa do wręczenia i fantastyczna.

  3,98 zł
 • 4,98 zł

  Wspaniała propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na Chrzest Święty Maluszka. Brelok w postaci drewnianego aniołka z karteczką z podziękowaniem pozwoli w świetny sposób wyrazić wdzięczność. Breloczki elegancko prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  4,98 zł
 • 3,98 zł
  1 Recenzje

  Śliczna biała rybka w złotym opakowaniu z dwustronnym bilecikiem to uroczy upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Złoty bilecik ozdobiony jest tekstem podziękowania oraz motywem dziecięcych stópek.Ryba to jeden z wielu z symboli chrześcijaństwa, dzięki czemu tak przygotowany upominek to idealna propozycja na Chrzest.

  3,98 zł
 • Piękne podziękowania dla gości z okazji Chrztu Świętego dziecka w postaci bilecika z drewnianym aniołkiem. Biało-złoty bilecik z dedykacją i zawieszką to niezwykły upominek, który pozwoli w elegancki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Wspaniałe upominki dla najbliższych, którzy przybyli na Chrzest Święty córeczki. Biało-różowy bilecik z cudownym tekstem podziękowania oraz uroczym bobasem siedzącym w wózeczku sprawi, że goście będą zachwyceni. Gotowe upominki fantastycznie prezentują się ułożone przy talerzach gości.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Uroczy błękitny wózeczek z siedzącym bobasem w środku umieszczony na bileciku i zapakowany w woreczek to wspaniała propozycja na upominki dla najbliższych na Chrzest Święty dziecka. Biało-błękitny bilecik zdobiony jest pięknym tekstem podziękowania oraz grafiką wózka. Goście obecni na przyjęciu będą zachwyceni tak ślicznym upominkiem.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Drewniany aniołek w biało-błękitnym opakowaniu z dwustronnym bilecikiem i tekstem podziękowania to cudowny i uroczy upominek dla gości. Biały aniołek o delikatnym kształcie idealnie wpisuje się w klimat Chrztu Świętego dziecka. Błękitny bilecik sprawia, że jest to wspaniała propozycja dla chłopczyka.

  3,98 zł
 • 2,49 zł
  2 Recenzje

  Piękne buteleczki z bańkami mydlanymi, które zakończone są uroczym serduszkiem to idealny pomysł na upominki dla gości na Chrzest Święty. W komplecie znajdują się personalizowane naklejki z imieniem dziecka i grafiką złotych stópek.

  2,49 zł
 • 6,98 zł

  Personalizowana świeca w szkle to wspaniały upominek dla gości na Chrzest. Wspaniale prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości. Goście będą zachwyceni tak oryginalnym podziękowaniem o pięknym zapachu.

  6,98 zł
 • 6,98 zł

  Wyjątkowy i oryginalny upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Zapachowa świeca z personalizowaną naklejką pozwoli w przepiękny sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość. Samoprzylepna naklejka z imieniem dziecka oraz elegancką grafiką szarozielonych listków i złotych elementów przepięknie prezentuje się na zapachowej świecy. Taki...

  6,98 zł
 • 6,98 zł
  1 Recenzje

  Wyjątkowe i oryginalne podziękowania dla gości na Chrzest? Świeca zapachowa w szkle z imieniem dziecka zachwyci i zaskoczy najbliższych. Świeca zdobiona jest naklejką z personalizacją i motywem srebrnej koronki. Tak przygotowany upominek elegancko prezentuje się ułożony na stole przy nakryciu gości.

  6,98 zł
 • 6,98 zł
  1 Recenzje

  Śliczny i pachnący upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej świeczki. Ozdobiona naklejką z delikatną grafiką kwiatów piwonii i imieniem dziecka, którą należy samodzielnie przykleić prezentuje się przepięknie.

  6,98 zł
 • 3,98 zł

  Wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest. Szklane słoiczki, które można wypełnić cukierkami czy migdałami w słodki sposób podziękują najbliższym za przybycie na uroczystość. W zestawie znajdują się personalizowane naklejki z imieniem dziecka oraz grafiką złotych stópek, które należy samodzielnie przykleić.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Oryginalna propozycja na upominki dla gości na Chrzest dziecka w postaci szklanych słoiczków. Można je wypełnić cukierkami, czekoladkami, migdałami lub żelkami. W komplecie znajdują się naklejki z imieniem dziecka i elegancką grafiką szarozielonych listków, które wspaniale ozdabiają szklane słoiczki.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Malutkie słoiczki ozdobione personalizowanymi naklejkami ze śliczną grafiką kwiatów piwonii i imieniem dziecka to wspaniały pomysł na upominki dla gości. Słoiczki rewelacyjnie prezentują się wypełnione słodkościami oraz innymi drobiazgami. Idealna propozycja upominków dla najbliższych, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Słoiczki na słodkie podziękowanie to idealna propozycja na Chrzest Święty dziecka. Ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i grafiką złotych stópek prezentują się przepięknie. Można je wypełnić cukierkami, migdałami czy żelkami.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Szklane słoiczki to fantastyczny sposób na upominki dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Do środka można włożyć słodkości takie jak: cukierki, migdały w lukrze czy żelki. Dodatkowo słoiczki można ozdobić personalizowanymi naklejkami, które znajdują się w zestawie. Na etykietach znajduje się śliczna grafika kwiatów piwonii oraz imię...

  3,98 zł
 • 5,98 zł

  Wspaniałe podziękowania dla gości na Chrzest Święty w postaci magnesów ze zdjęciem dziecka. Zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy prezentują się fantastycznie! Magnesy ze zdjęciem dziecka stylizowane są na wydruk natychmiastowego aparatu Instax.

  5,98 zł
 • 4,98 zł

  Magnes ze zdjęciem dziecka to wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty. Zdobiony piękną grafiką różowych kwiatów, napisem "Chrzest Święty" oraz imieniem dziecka zachwyci najbliższych. Personalizowany magnes można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych woreczkach czy pudełeczkach.

  4,98 zł
 • 4,98 zł

  Piękne podziękowanie dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty Wasze Maluszka. Magnes ze zdjęciem i imieniem dziecka to wyjątkowa propozycja, która zachwyci najbliższych. Magnes można umieścić w woreczku z organzy i przewiązać ozdobną wstążeczką.

  4,98 zł
 • 4,98 zł

  Jak w wyjątkowy i oryginalny sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Idealną propozycją jest personalizowany magnes ze zdjęciem Maleństwa. Wykonany na specjalnym fotograficznym papierze, zdobiony grafiką gałązki eukaliptusa prezentuje się przepięknie i elegancko.

  4,98 zł
 • 11,98 zł
  1 Recenzje

  Pachnące mydełko w kształcie białego misia pozwoli pięknie podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. W zestawie znajduje się mydełko zapakowane w woreczek z organzy, naklejka z imieniem dziecka oraz okrągły bilecik. Taki upominek można ułożyć przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  11,98 zł
 • 12,98 zł 27,98 zł

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Waszego maluszka? Wspaniałym pomysłem jest zapachowe mydełko w kremowym kolorze, które przedstawia anioła w kwiatach. Mydełko zapakowane jest w celofanowy woreczek oraz ozdobione uroczym bilecikiem z imieniem. Goście będą zachwyceni pachnącym upominkiem.

  12,98 zł 27,98 zł
  Promocja
 • 3,49 zł

  Malutkim i subtelnym upominkiem dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu dziecka jest drewniany aniołek zamknięty w celofanowy woreczek. Podarunek z personalizowaną naklejką ze śliczną grafiką złotego aniołka oraz z imieniem dziecka pozwoli w miły sposób podziękować gościom. Pięknie prezentują się ułożone na stole przy nakryciach najbliższych.

  3,49 zł
 • 2,49 zł 3,49 zł

  Jak uroczo podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego maleństwa? Idealną propozycją są malutkie drewniane koniki na biegunach, zapakowane w celofanowy woreczek. Pięknie prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  2,49 zł 3,49 zł
  Promocja
 • 15,98 zł

  W jaki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego synka? Świetną propozycją jest upominek w postaci zapachowego mydełka, które umieszczone jest w ozdobnym niebieskim wiadereczku. Mydełko w kształcie misia zapakowane jest w celofanowy woreczek i ozdobione personalizowanym bilecikiem z imieniem dziecka. Pięknie prezentują się na...

  15,98 zł
 • 6,98 zł
  2 Recenzje

  Elegancki czekoladownik z minimalistyczną grafiką gałązki konwalii to wspaniała propozycja podziękowania dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Do papierowego pudełeczka można włożyć każdą standardową tabliczkę czekolady. Czekoladownik przewiązany białą wstążką prezentuje się wyjątkowo pięknie.

  6,98 zł
 • 6,98 zł
  1 Recenzje

  Wyjątkowe podziękowanie dla najbliższych, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka? Piękną propozycją jest papierowy czekoladownik, który ozdobiony jest śliczną grafiką subtelnych róż i napisem "Słodkie Podziękowanie". Pudełeczko mieści każdą tabliczkę czekolady o standardowym rozmiarze. We wnętrzu czekoladownika znajduje się uroczy tekst podziękowania,...

  6,98 zł
 • 4,98 zł

  Piękny drewniany aniołek trzymający w rączkach serduszko będzie nie tylko wspaniałym upominkiem dla gości, ale i również cudowną dekoracją stołu. Aniołek posiada miejsce, w którym można postawić bilecik, dzięki czemu ślicznie podziękuje najbliższym za przybycie na uroczystość.

  4,98 zł
 • 25,98 zł

  Śliczny drewniany aniołek ozdobiony filcowymi skrzydełkami i serduszkiem. Pozwoli w cudowny sposób podziękować Babci za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Piękny drewniany anioł z filcowymi skrzydełkami to cudowna propozycja na upominek dla Dziadka. Aniołek pozwoli podziękować kochanej osobie za przybycie na Chrzest Święty maluszka.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować Matce Chrzestnej za przybycie na Chrzest Święty maluszka? Wspaniałą propozycją jest duży drewniany anioł z filcowymi skrzydełkami i uroczym serduszkiem.

  25,98 zł

Chrzest Święty dziecka - wyjątkowe wydarzenie

Sakrament Chrztu Świętego to czas, który spędza cała rodzina razem z maluszkiem i pragnie, aby dzień ten stał się ważnym momentem jego życia. Każda z osób biorąca udział w wydarzeniu pokazuje swoje wyjątkowe zaangażowanie i wsparcie dla maluszka. Chrzest dziecka staje się pierwszym momentem, gdy wstępuje do wspólnoty wiary i każdy gość przeżywa tę chwilę w piękny sposób. Warto odwdzięczyć się im za obecność i wręczyć podarunek na chrzest dla gości.

Słodkie podziękowania dla gości na Chrzest

Przygotowaliśmy kilka ciekawych wariantów w eleganckiej, uniwersalnej formie. Dla wielbicieli słodkości mamy genialny upominek dla gości na chrzest - personalizowane czekoladki. Dostępne w różnych motywach, z ozdobionym graficznie papierkiem. Kolekcje takie jak Złote Stópki, Lily of the ValleyEukaliptus tworzą świetną kompozycję z czekoladą mleczną, natomiast Kwiat Wiśni, Romantyczna Piwonia czy Subtelny Róż oznaczają przepyszną różową czekoladę! Jeżeli preferujesz wręczyć czekoladę innej firmy, polecamy zakup specjalnego pudełeczka - czekoladownika, który ślicznie prezentuje się poprzez minimalizm wzorów. Mieści on czekoladę standardowych rozmiarów, we wnętrzu zawiera tekst: ,,W tak ważnym dniu, w tak ważnej chwili. Naszą słodyczą się z Tobą dzielimy. W podziękowaniu za przybycie niech moc czekolady osłodzi Ci życie.”

Oferujemy również podarunki dla gości na chrzest jakimi są inne pyszności. Owocowy cukiereczek z bilecikiem w opakowaniu, pralina czekoladowa w kształcie serca, zapakowana w czerwony papierek, umieszczona w biało-złotym opakowaniu. Dodatki gotowe są do wręczenia gościom lub do umieszczenia przy ich nakryciu na stole.

W ofercie znajduje się też niesamowite ciasteczko z wróżbą (każda jest pozytywna). Smakujące jak słodki herbatnik, zapakowane w transparentną folię z napisem: "Ciasteczko z wróżbą dla Ciebie", dekorowane białą koroneczką. Świetnie będą wyglądać przy talerzach podczas przyjęcia. Co więcej, zmieszczą się w kwadratowe pudełeczka dostępne w naszym sklepie internetowym. W sytuacji, gdy po zakończeniu bankietu chcemy podarować naszym wspaniałym gościom kawałek ciasta, zwróćmy uwagę na pudełka ze skrzydłami. Kształtem nawiązujące do aniołka kojarzącego się z chrztem, wykonane są z wytrzymałej tektury, do samodzielnego złożenia bez użycia kleju. Posiadamy także bogatą ofertę bilecików podziękowań. Taki upominek na chrzest dla gości jest najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem. Sprawią wszystkim wielką przyjemność. Można położyć je na stole, jako miły akcent.

Elegancka propozycja dekoracji stołu i forma podziękowania najbliższym

Bileciki wykonane zostały z wysokiej jakości, grubego papieru. Śliczna grafika różowego wózka spowoduje, że to idealny wybór na uroczystość chrztu dziewczynki, natomiast niebieski obrazek aniołka świetnie sprawdzi się podczas chrztu chłopca. Dla dziecięcych gości imprezy, przygotowaliśmy bańki mydlane z buteleczką w kształcie serduszka - różowe lub białe. Z kolei jako wyjątkowy prezent dla chrzestnej lub prezent dla chrzestnego warto wykorzystać dużą figurkę anioła (drewnianego, z filcowanymi skrzydełkami), który trzyma serduszko z napisem ,,Dziękuję Ci Matko Chrzestna/Ojcze Chrzestny”.

Zobacz inne propozycje prezentów i upominków dla dzieci i gości w kategorii UPOMINKI:

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty dla dziecka na Roczek

Prezenty dla dziecka na Chrzest

Uniwersalne upominki na Chrzest

Personalizowane upominki na Chrzest

Prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym

Podziękowania dla Chrzestnych

Pudełeczka i woreczki na upominki

Upominki dla gości na urodziny

Upominki na Baby Shower

Dodatki do upominków

Metryczki dla dziecka