Balony litery i cyfry na roczek, chrzest i urodziny

Balony litery i cyfry na roczek, chrzest i urodziny

Oryginalne kształty balonów prezentujących się w formie liter lub cyferek to cudowny pomysł na uświetnienie dekoracji naszego pomieszczenia. Będą sprawdzać się wręcz niezawodnie w miejscu, gdzie odbędzie się niezwykłe przyjęcie dla dziecka. Wykonane z wytrzymałej folii, gwarantują solidną trwałość przez cały czas imprezki. Wychodzące na przeciw oczekiwaniom dzieci, zostały stworzone w różnych kolorach. Urozmaicą wygląd każdego pokoju lub sali bankietowej. Pięknie prezentują się na zdjęciach, pomagają w wykonaniu niebanalnych, pamiątkowych ujęć.

Balony litery i cyfry na roczek, chrzest i urodziny

Efektowna dekoracja pomieszczenia - ogromne balony cyferki i literki

Zadanie jakim jest dekoracja pomieszczenia na przyjęcie z różnych okazji, stawia przed nami ciekawe wyzwanie, rozszerzające naszą kreatywność. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, sprawiając przy tym naszemu dziecku dużo radości. Maluchy kochają kolorowe ozdoby i świecące akcesoria, a także różne kształty. Wymaganie jest jedno - nie może być nudno! Chcąc sprostać oczekiwaniom maluchów, stworzyliśmy specjalną kategorię, w której znajdują się balony dla dzieci.

Foliowa cyfra 1 - świętujemy Roczek dziecka!

Świętując roczek dziecka, polecamy szczególnie balony z cyfrą 1. Są one olbrzymie (wysokość to aż 86 cm!), na pewno staną się niezastąpionym akcentem. Wspaniałym pomysłem będzie wybór, jakim są balony literki oraz stworzenie z nich napisu ,,ROCZEK”. Umożliwiając Wam szybszą realizację tego zamiaru, proponujemy gotowy zestaw w różnych kolorach. Można zdecydować się na złoty, różowy i niebieski.

Stwórz swój własny balonowy napis

Jeżeli pragniemy ułożyć inne słowo, a nawet zdanie, oferujemy nabycie każdej literki alfabetu osobno. Balony metalizowane dostępne są w następujących kolorach: różowym, rosegold, holograficznym, srebrnym, złotym, a także niebieskim. Dzięki tak szerokiej gamie, ciekawie będą wyglądać ich połączenia kolorystyczne. Warto stosować wymienione barwy naprzemiennie, co zapewni niesamowitą oryginalność!

Urodzinowe komplety balonów

Balony urodzinowe posiadamy też w innych kompletach tworzących wyrazy. Są to: ,,party” (idealnie symbolizujące zabawę, na jaką się szykujemy), ,,girl”,,boy” ( nadają się wyśmienicie również na późniejsze urodziny pociechy), ,,sweets” (te balony ozdobne dobrze będą pasować przy umieszczeniu niedaleko stołu z przekąskami) oraz ,,mama”, co z kolei staje się wprost genialnym elementem na baby shower.

Balony cyferki można nabyć w każdym wariancie od 1 do 9, w ofercie znajduje się także 0, gdy nasze dziecko kończy wyjątkowe dziesięć lat. Niestandardowym rozwiązaniem będzie utworzenie napisu oznaczającego rok urodzenia dziecka, na przykład 2011. Pozwoli nam to w pewien sposób przypomnieć sobie ten czas i wspominać historie w których uczestniczyła cała rodzina.

Balony na urodziny jako nieodłączna dekoracja pomogą w zapewnieniu gościom wielu wrażeń estetycznych. Sprawiające satysfakcję dzieciom balony foliowe wspierać nas będą podczas wykonywania sesji zdjęciowej, w końcu wywołują bardzo szeroki uśmiech! Nadawać mogą się też na inne imprezy okolicznościowe - chrzest czy baby shower, na których możemy ustawić baloniki cyferki lub baloniki literki w dowolnej konfiguracji stanowiącej przekaz, którego sobie życzymy. Gwarantujemy zachwyt wszystkich osób zebranych na bankiecie!

Zobacz inne propozycje dekoracji pomieszczenia na dziecięce przyjęcia w kategorii DEKORACJE WNĘTRZA:

Balony kolorowe

Balony litery i cyfry

Balony kształty

Balony z konfetti

Banery girlandy urodzinowe, na chrzest i roczek

Rozety dekoracyjne i urodzinowe na roczek

Pompony bibułowe

Kule papierowe i bibułowe plastry miodu

Piniaty na urodziny, chrzest i roczek

Plakaty na roczek, urodziny dziecka i baby shower

Metryczki

Rekwizyty do fotek

Gadżety na roczek i urodziny dziecka

Zestawy na roczek i urodziny dziecka