Piniaty

Piniaty

Piniaty na urodziny, roczek i Chrzest wspaniale sprawdzą się jako kulminacyjna zabawa imprezy. Tanie Piniaty dostępne w zagranicznych sklepach mogą się jednak nie sprawdzić przy przewożeniu dekoracji. Modna dla dziewczynek na sezon 2020 jest piniata jednorożec w kolorach różu i bieli. Piniaty dostępne są w różnych rozmiarach i wzorach – jednorożce, cyfry, samochodziki, kaktusy. Piniaty wypełnione cukierkami to dobry sposób by sprawić uciechę starszym dzieciom. Produkt ten jest przeznaczony dla dzieci powyżej drugiego roku życia. Dzieci podczas zabawy powinny być nadzorowane przez osobę dorosłą.

Piniaty

 • 54,98 zł
  2 Recenzje

  Rewelacyjny gadżet na dziecięce przyjęcia w postaci piniaty w kształcie flaminga! Piniata fantastycznie sprawdzi się jako główna atrakcja na urodzinach, która świetnie ozdobi wnętrze i ciekawie będzie prezentować się na zdjęciach z imprezki. Piniatę można wypełnić słodyczami lub innymi upominkami.

  54,98 zł
 • 54,98 zł
  1 Recenzje

  Fantastyczna piniata w kształcie uroczego jednorożca zachwyci wszystkie dzieci obecne na urodzinowym przyjęciu Twojej pociechy! Możesz wypełnić ją słodyczami lub kolorowymi upominkami i uwiecznić na zdjęciach moment rozbijania piniaty przez Twoje dziecko. Niesamowity gadżet, który sprawi, że urodziny będą niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich gości.

  54,98 zł
 • 59,98 zł
  1 Recenzje

  Piniata to rewelacyjna atrakcja przyjęcia urodzinowego, która zachwyci wszystkie dzieciaki! Piniatę należy wypełnić cukierkami lub niewielkimi zabawkami. Rozbijanie piniaty będzie fantastycznym i niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich małych gości!

  59,98 zł
 • 52,98 zł
  1 Recenzje

  Fantastyczna piniata w kształcie jednorożca będzie największą atrakcją na przyjęciu urodzinowym Twojej pociechy! Ten śliczny jednorożec wpisuje się w najnowsze dziewczęce trendy. Moment rozbijania piniaty z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości Waszej księżniczki!

  52,98 zł
 • 75,98 zł
  1 Recenzje

  Różowa piniata w kształcie cyferki 1 to rewelacyjny dodatek na pierwsze urodziny dziewczynki! Moment rozbijania piniaty pełnej cukierków zachwyci jubilatkę i wszystkich gości. Taki gadżet fantastycznie prezentuje się na zdjęciach z imprezki.

  75,98 zł
 • 75,98 zł

  Fantastyczna atrakcja urodzinowego przyjęcia w postaci kolorowej piniaty w kształcie cyferki 1! Rewelacyjny dodatek na pierwsze urodzinki chłopca, który zachwyci małego jubilata i wszystkich gości. Moment rozbijania piniaty pełnej cukierków będzie niesamowitym wydarzeniem dla najmłodszych.

  75,98 zł
 • 45,98 zł

  Wyjątkowa, kolorowa PINIATA  o kształcie cyfry 1 może zostać największą atrakcją  przyjęcia! To doskonały dodatek na każde urodziny! Wypełnijcie piniatę cukierkami i zacznijcie zabawę.

  45,98 zł
 • 45,98 zł
  1 Recenzje

  Piniata w kształcie cyfry 2, to fantastyczna dekoracja i mega atrakcja dla dzieci! To doskonały dodatek na każde urodziny! Wypełnijcie piniatę cukierkami i zacznijcie zabawę. Zaskoczcie swoich gości.

  45,98 zł
 • 45,98 zł

  Zaskocz maluchy na przyjęciu fantastyczną piniatą w kształcie cyfry 3 - zachwyt gwarantowany! To doskonały dodatek na każde urodziny! Wypełnijcie piniatę cukierkami i zacznijcie zabawę.

  45,98 zł
 • 45,98 zł

  Piniata w kształcie cyfry 4, to niesamowity dodatek na urodziny malucha! Zaskoczy nie tylko solenizanta, ale też gości! To doskonały dodatek na każde urodziny! Wypełnijcie piniatę cukierkami i zacznijcie zabawę. To będzie niezapomniana atrakcja.

  45,98 zł
 • 45,98 zł

  Przygotuj maluchowi super niespodziankę w postaci gigantycznej piniaty, w kształcie cyfry 5! Zaskoczy nie tylko solenizanta, ale też gości! To doskonały dodatek na każde urodziny! Wypełnijcie piniatę cukierkami i zacznijcie zabawę. To będzie niezapomniana atrakcja.

  45,98 zł
 • 45,98 zł
  1 Recenzje

  Kolorowa piniata o kształcie cyfry 6 to super pomysł, by przygotować urodzinową niespodziankę dla malucha! To doskonały dodatek na każde urodziny! Wypełnijcie piniatę cukierkami i zacznijcie zabawę. To będzie niezapomniana przygoda.

  45,98 zł
 • 45,98 zł

  Kolorowa piniata o kształcie cyfry 7 to super pomysł, by przygotować urodzinową niespodziankę dla malucha! To doskonały dodatek na każde urodziny! Wypełnijcie piniatę cukierkami i zacznijcie zabawę. To będzie niezapomniana atrakcja, dla Waszych pociech.

  45,98 zł
 • 45,98 zł

  Piniata w kształcie cyfry 8 wypełniona cukierkami, będzie świetną dekoracją na przyjęcia! To doskonały dodatek na każde urodziny! Wypełnijcie piniatę cukierkami i zacznijcie zabawę. To będzie niezapomniana atrakcja, dla Waszych dzieci.

  45,98 zł
 • 16,98 zł

  Kolorowa mini piniata w kształcie muffinki to rewelacyjny pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie dziecka. Do środka można włożyć słodkości takie jak: cukierki, żelki czy małe pianki. Dzieciaki będą zachwycone taki maleństwem!

  16,98 zł
 • 16,98 zł
  1 Recenzje

  Jak podziękować gościom za przybycie na urodzinki dziecka? Fantastycznym pomysłem są mini piniaty w kształcie kaktusa, do których można zapakować malutkie słodkości. Jest to uroczy upominek, który zachwyci wszystkich gości.

  16,98 zł
 • 35,98 zł
  1 Recenzje

  Piniata w kształcie wózka to rewelacyjna atrakcja na przyjęcie z okazji Chrztu, Roczku, urodzinek dziecka a nawet Baby Shower! Piniatę należy wypełnić cukierkami lub niewielkimi zabawkami czy upominkami. Moment rozbijania piniaty będzie dla wszystkich uczestników imprezki niezapomnianym przeżyciem, a fotki z przyjęcia będą wyglądać fantastycznie.

  35,98 zł
 • 69,98 zł

  Słodko wyglądająca piniata w kształcie sówki będzie świetną atrakcją na przyjęciu urodzinowym Twojej pociechy! Do piniaty można włożyć różnego rodzaju słodkości a nawet małe upominki. Moment rozbijania piniaty będzie niezapomnianym przeżyciem dla jubilatki i wszystkich gości.

  69,98 zł
 • 64,98 zł
  1 Recenzje

  Kolorowa piniata w kształcie konika to rewelacyjny dodatek na przyjęcie urodzinowe dziecka oraz na gardenparty! Moment rozbijania piniaty i latających w powietrzu cukierków będzie wspaniałym i niezapomnianym wydarzeniem dla najmłodszych.

  64,98 zł
 • 11,98 zł

  Kolorowy kij do rozbijania piniaty to niezastąpiony dodatek na dziecięcą imprezkę! Papierowy kij pomoże rozbić Waszemu dziecku piniatę, w której możecie umieścić różne słodkości. 

  11,98 zł

Piniaty urodzinowe - do czego służą?

Wyprawiając przyjęcie dla naszego dziecka, liczymy się z koniecznością zaplanowania wielu atrakcji dla jego gości. Ważne jest dokładne rozplanowanie całego dnia, tak aby optymalnie rozmieścić w czasie różne gry i posiłki. Przede wszystkim chcemy zaskoczyć nasze pociechy i zaproponować kreatywne zajęcie. Nasz sklep internetowy oferuje fantastyczne piniaty urodzinowe, które powstały z papieru. Wyrób zawiera zawieszkę, co ułatwi jego instalację. Zabawa polega na strąceniu wiszącego przedmiotu, w którego środku znajdują się słodycze, a zadaniem uczestników jest zebranie ich w jak największej ilości. Zwyczaj rozbijania wywodzi się z tradycji latynoskiej. Są to piniaty do wypełnienia cukierkami, lizakami albo innymi słodkościami. Należy pamiętać, żeby piniata z cukierkami została zawieszona w bezpieczny sposób, który nie zagraża przy jej spadaniu wyrządzeniem szkody użytkownikom. Cały przebieg procesu zdobywania łakoci powinien być nadzorowany przez osobę dorosłą. Produkt rekomendowany jest dla dzieci powyżej drugiego roku życia. Na początku niezbędne jest wytłumaczenie małym uczestnikom zasad zabawy. Odpowiednie wprowadzenie zapobiegnie przejawom agresji w stosunku do piniaty i pozwoli czerpać jak największą radość z pozyskanych przysmaków. Piniata z cukierkami nie powinna przekraczać ich zawartości ponad ich wagę jednego kilograma.

Piniaty o zaskakujących kształtach

Na przyjęcie dla księżniczek, polecamy piniaty dla dziewczynek takie jak piniata jednorożec (w trzech wersjach- całego korpusu w wymiarach 24,5 cm x 34 cm x 9 cm, całego korpusu mini w wymiarach 8 cm x 8 cm x 2,5 cm oraz samej głowy o wymiarach 25 cm x 55 cm x 8 cm) oraz piniata flaming mająca 25 cm x 55 cm x 8 cm. Wykonane są w cudownych odcieniach różu, bieli i złota stanowią bardzo dziewczęcy element dekoracyjny. Z kolei piniata na urodziny chłopca genialnie sprawdzi się jako kaktus (9 cm x 11 cm x 3,5 cm), a także czerwone autko ( 23 cm x 18 cm x 55 cm). Niezwykła może okazać się piniata urodzinowa w kształcie cyferki symbolizującej wiek solenizanta. Staną się wyśmienitym uatrakcyjnieniem pamiątkowych zdjęć, a także ozdobą pomieszczenia, w którym się znajdują. Perfekcyjnie sprawdzą się podczas organizowanego kinderbalu i gardenparty. Polecamy również piniaty na roczek oraz piniaty na baby shower. Na taką okazję znakomicie pasuje piniata prezentująca się jak wózeczek w kolorze żółtym, fioletowym i różowym. Warto rozważyć zakup specjalnego kija do rozbijania piniaty dla dzieci, ozdobionego papierem z mixem kolorów: zielonego, czerwonego, żółtego, ale też różowego.

Zobacz inne propozycje dekoracji pomieszczenia na dziecięce przyjęcia w kategorii DEKORACJE WNĘTRZA:

Balony kolorowe

Balony litery i cyfry

Balony kształty

Balony z konfetti

Banery girlandy urodzinowe, na chrzest i roczek

Rozety dekoracyjne i urodzinowe na roczek

Pompony bibułowe

Kule papierowe i bibułowe plastry miodu

Piniaty na urodziny, chrzest i roczek

Plakaty na roczek, urodziny dziecka i baby shower

Metryczki

Rekwizyty do fotek

Gadżety na roczek i urodziny dziecka

Zestawy na roczek i urodziny dziecka